Wpis z mikrobloga

Zachęcony bardzo dobrymi opiniami o Logitechu i jego serwisie, byłem pełen nadziei na naprawę mojej myszy G700 kiedy zaczęły w niej szwankować kolejne funkcje. Cóż, kiedy kilka miesięcy temu napotkałem problem słynnej przypadłości tych modeli - dwukliku (przez wadliwy microswitch jedno kliknięcie myszki rejestrowane było jakie podwójne), został on zażegnany przez serwis naprawdę szybko. Szkoda tylko, że nie została naprawiona druga rzecz o której wspominałem i widniała jako usterka do naprawienia (mysz sama zmienia profile). Teraz napotkałem kolejną już wadę. Po ponownym kontakcie z supportem dostałem po ponad dwóch tygodniach 2 maile. W pierwszym z nich pani opisywała jak spróbować samemu uporać się z nieistniejącym już problemem dwukliku. Drugi wygląda tak:

#logitech #serwispc #komputery
Pobierz 2plus2razy2 - Zachęcony bardzo dobrymi opiniami o Logitechu i jego serwisie, byłem pe...
źródło: comment_lJR0xbHSjbys4cZ9HbHw0tPcJXqw12Yz.jpg
  • 9
@2plus2razy2:
1) Możesz podesłać mi via PW adres e-mail, z którego otrzymałeś powyższa wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Ewentualnie przesłać tę wiadomość lub dane samego nadawcy na adres naszego serwisu, czyli logitech@fixit.pl ?
2) Odnośnie samego problemu z automatyczną zmianą profili, którą opisujesz:
a) czy zmiana profilu nie następuje przypadkiem w momencie przełączania się pomiędzy kilkoma aplikacjami, które użytkujesz równocześnie ?
b) czy zdarzają Ci się