Wszystko
Najnowsze
Archiwum
726
Oleole.pl czyli sprzedajemy U----I jako nowe, a ewentualnej gwarancji nie ma!

Oleole.pl czyli sprzedajemy U----I jako nowe, a ewentualnej gwarancji nie honorujemy ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Cześć, dziś opiszę i pokażę wam dlaczego wybór sklepu OleOle.pl jako swojego dostawcy sprzętu elektronicznego to wątpliwy wybór. Jeśli komuś nie chce się czytać całości na dole dorzucam sekcję TL;DR....
z- 124
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
- 7
@SanteSimon: Kup se chociażby najtańszego szmaciaka pod taką mychę :D
- 3
Mirki posiadające #logitech #g29 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam problem z czerwonym ringiem po prawej stronie kierownicy (zdjęcie w załączniku, zaznaczone zieloną strzałką) - wygląda na uszkodzony enkoder.
Normalnie jeden obrót (tzn. klik) kółka powinien być traktowany jako jedno naciśnięcie przycisku - obrót w jedną stronę trigerruje przycisk numer 21, a w drugą przycisk 22.
Ale u mnie, tylko czasem jeden 'klik' kółka triggeruje jedno naciśnięcie przycisku - bo często
Mam problem z czerwonym ringiem po prawej stronie kierownicy (zdjęcie w załączniku, zaznaczone zieloną strzałką) - wygląda na uszkodzony enkoder.
Normalnie jeden obrót (tzn. klik) kółka powinien być traktowany jako jedno naciśnięcie przycisku - obrót w jedną stronę trigerruje przycisk numer 21, a w drugą przycisk 22.
Ale u mnie, tylko czasem jeden 'klik' kółka triggeruje jedno naciśnięcie przycisku - bo często
źródło: comment_16102409243VYhqD6O6kH3a5GoHBqQGK.jpg
Pobierz- 2
@cajar: u mnie jeden klik to 0 lub 1, podwojnie nigdy nie odczytal. To czy zareaguje najbardziej zalezy od sposobu uzycia tego pokretla. Zauwazylem ze gdy wykonuje plynny i nie za szybki ruch to wtedy jest najwieksza szansa na poprawny odczyt.
@cajar: mam ten sam problem. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest oddanie kierownicy na gwarancje, a jeśli nie ma to samodzielna wymiana
- 0
kurła mam ciągle problemy z tym ghubem. Z dwa tygodnie temu znikł, ale znalazłem na necie, że to nic nadzwyczajnego xD a teraz od uruchomienia komputera ładuje się tak do 5 minut zanim się załaduje. Po ostatniej aktualizacji tak mam i nie wiem czy tylko ja.
#logitech
#logitech
- 0
Polećcie jakiś prosty zestaw bezprzewodowy do pracy biurowej (klawiatura + mysz).
Obecnie posiadam Logitech MK335 i takiego dziadostwa w życiu nie używałem.
Jak nie trafisz palcem w środek klawisza to się nie wciśnie. Jakby się blokował.
Szybkie pisanie na tym zestawie jest praktycznie niemożliwe.
Do tego nadajnik musi być przy samej klawiaturze, bo inaczej gubi sygnał.
W
Obecnie posiadam Logitech MK335 i takiego dziadostwa w życiu nie używałem.
Jak nie trafisz palcem w środek klawisza to się nie wciśnie. Jakby się blokował.
Szybkie pisanie na tym zestawie jest praktycznie niemożliwe.
Do tego nadajnik musi być przy samej klawiaturze, bo inaczej gubi sygnał.
W
źródło: comment_16102017967TOOF20jNjNTGivFniXUTe.jpg
Pobierz- 0
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 29 dni.
24 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
24 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
Mam okazję kupić klawiaturę logitech g15 nowa zapakowana za 100 zł, nie wiem jakim sposobem się facetowi uchowała nowa ale przemilczę to brać opłaca się?
#logitech #informatyka
#logitech #informatyka
- 0
@Megawonsz_dziewienc chodzi mi o ten bajer z tym ekranikiem co ta klawiatura posiada podobno pluginy można dogrywać i w niektórych grach się przydatne rzeczy pojawiają na tym ekranie
@typowyhomar: Jeśli gra to wspiera to tak, pytanie tylko czy ta klawiatura to ogarnie, to jest jednak 15 albo 13 letnia klawiatura, w zależności czy pierwsza czy odświeżona wersja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Mirki kiedy, albo gdzie #g29 będzie szło dorwać w normalnej cenie? Czuje ból serca Janusza kiedy ponad rok temu były nowki koło 7 stów, i szukam coś w takiej mniej więcej cenie, do 800 ze skrzynią byłoby idealnie. Wiem ze trustmaster lepszy, tańszy, ale bardziej mi zależy na kole ze skóry, jak się wkręcę to wtedy będę myślał co dalej. #g920 #logitech
- 0
@Narkan: nie ma
mam myszkę logitecha i musiałem sformatować system, do myszki miałem fajne oprogramowanie, teraz jest jedynie dostępne logitech G Hub, ktoś podpowie jak nazywało się te poprzednie oprogramowanie? lepiej można było profile ustawiać bo g hub nie czaje
#logitech
#logitech
@ja-to-jestem Logitech Gaming Software?
Mirki orientuje się ktoś może czy klawiatura i mysz logitech z serii MX (MX keys i MX master 3) zadziała mi pod #xboxseriesx? Ogólnie sprzęty bezprzewodowe współpracują z Xboxem?
#xbox #xboxone #logitech
#xbox #xboxone #logitech
- 1
@Prophet1111
@rybak17 Obawiam się, że może po prostu nie działać. Wcześniej już próbowałem na innej myszce (która działała z każdym sprzętem bez kombinacji - podłączasz nadajnik pod USB o działa) i niestety nawet nadajnik USB się nie świecił tak jakby xbox mu wcale zasilania nie dawał. @Prophet1111 Tak czy siak, jak Ci się uda to pisz ;)
@rybak17 Obawiam się, że może po prostu nie działać. Wcześniej już próbowałem na innej myszce (która działała z każdym sprzętem bez kombinacji - podłączasz nadajnik pod USB o działa) i niestety nawet nadajnik USB się nie świecił tak jakby xbox mu wcale zasilania nie dawał. @Prophet1111 Tak czy siak, jak Ci się uda to pisz ;)
@rybak17: @Victoremque: Aha, jak podłączyłem Unifying do PC i uruchomiłem Logitech Options to zainstalował mi 2 aktualizacje (klawiatury i odbiornika Unifying).
Logitech Craft + MX Master 2s.
Logitech Craft + MX Master 2s.
- 0
Taka sytuacja: mysz Logitech M220 (sillent- bardzo polecam, miło posłuchać ciszy przy klikaniu). Dwie poprzednie myszki działały na moim Dellu e7470 bezproblemowo. Były jednak przeznaczone dla klientów. Mysz tak mi się spodobała, że kupiłem również dla siebie. No i teraz okazuje się, że mysz nie działa. Klika się prawy przycisk i działa rolka (kółko).
Nie pisał by tego jednak, gdyby nie podpięcie myszy do lapka różowego. W jej Dellu e7470 mysz działa
Nie pisał by tego jednak, gdyby nie podpięcie myszy do lapka różowego. W jej Dellu e7470 mysz działa
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kupiłem sobie jakiś czas temu na wyprzedaży głośniki Logitech Z333 i dokonując tego spontanicznego zakupu nie oczekiwałem od nich niczego więcej niż to że zagrają lepiej niż te wbudowane w telewizor. Jednak po podłączeniu ich i puszczeniu kilku utworów (hardstyle, trance ogólnie muzyka elektroniczna) byłem ostro zaskoczony tym że takie małe pudełeczka potrafią zagrać w ten sposób kosztując przy tym niecałe 200zł.
@LuiS0524: Sam się właśnie rozglądam za jakimś zestawem
- 1
@glos_ze_zlewu: Ja kupiłem swoje w komputroniku zamawiając przez telefon dnia 15.12.2020 i w tym czasie była akurat na nie jakaś promocja dzięki której kosztowały mnie 191,88zł.
@Mit_o_chondriach: MX Master tylko i wyłącznie. Jedynke często da sie na promce kupic za 200-250zł z jakiegoś amoazonu. Wg mnie nie warto dopłacać do nowszych bo jedyna odczywalna różnica to że ładujesz powierdzmy co 2 tygodnie a nie co 3 czy 4. A samo ładowanie podłączasz kabelek do monitora na 2h i masz full a w tym czasie normalnie możesz pracować. Dorba opcja to jednym przyciskiem miedzy urzadzeniami się przełączasz
@Mit_o_chondriach: MX master ;)
- 1
Jest jakiś sposób aby wyciszyć klawiaturę od #logitech G413? #logi
#pcmasterrace tam są inne przełączniki i gumki nie podchodzą. #klawiaturamechaniczna
#pcmasterrace tam są inne przełączniki i gumki nie podchodzą. #klawiaturamechaniczna
Ma ktoś z was #mirki #glosniki #logitech #z906?
Ja mam i mi się zepsuły po 10 latach. Serwis #fixit mówi, że padło zasilanie kolumn ale ze nie naprawią (╯︵╰,). Ktos mial taki przypadek? Szkoda mi ich bo satelity działają, generalnie bardzo zadowolony z nich byłem
#pytanie #audio #audiofile #audioboners
Ja mam i mi się zepsuły po 10 latach. Serwis #fixit mówi, że padło zasilanie kolumn ale ze nie naprawią (╯︵╰,). Ktos mial taki przypadek? Szkoda mi ich bo satelity działają, generalnie bardzo zadowolony z nich byłem
#pytanie #audio #audiofile #audioboners
- 2
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 25 dni.
19 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
19 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
- 0
@pret0rian8: mx master jest wygodniejsza bo jest przechylona
źródło: comment_1608809315jXNInm96np0YuGd1nhq6sl.jpg
Pobierz- 0
@pret0rian8: ręka by mi odpadła po godzinie :D
Nabyłem drogą kupna g502 hero i mam pytanko. Ten scroll, nawet zblokowany ma tak latać delikatnie w środku? W sensie gdy na przykład potrząsnę gryzoniem słychać jak on się tam kolebocze. To normalne?
#logitech #g502 #pcmasterrace
#logitech #g502 #pcmasterrace
- 1
@supra107: No właśnie też mam w planach z tymi macrami i scrollem cuda robić :P Dzięki
@chosenon3: Największa słabość tych makr to fakt że nie możesz nic przypisać do ruchu rolką, a nawet AHK nie może wyłapać tych dodatkowych przycisków, co pozwoliłoby na pewien hack na wprowadzenie takiej funkcji, a nie sądzę żeby Logitech przyjmował jakieś pomysły do rozwoju GHUBa, o ile by takowe wprowadził.



























20 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]