Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Pacjent: nowa, przewodowa mysz Logitech G403 Hero. Jaki powinna mieć kabel? Kabel gładki gumowy czy w oplocie?

Ostatnio zakupiłem w morele i przyszła z gładkim kablem, a na zdjęciach w morele jak i na stronie producenta jest pokazany kabel w oplocie.

Mysz działa dobrze. Wygląda na nową/nieużywaną (min. ślizgacze nie były porysowane).
Pytałem hindusa na supporcie Logitecha i nie odpowiedział wprost tylko napisał aby zwrócić się do sklepu o wymianę myszy.

Warto kopać się z morele? Bo właściwie nie przeszkadza mi ten gładki kabel, ale być może ta mysz jest po naprawie?

#komputery #morele #mysz #myszka #logitech
szokiniedowierzanie - Cześć Mireczki,

Pacjent: nowa, przewodowa mysz Logitech G403...

źródło: comment_1611311683slZWpb8wpDtoREmwoAc4v0.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@szokiniedowierzanie: Ja mam od ponad roku i kabel w oplocie. Ludzie z którymi rozmawiałem i mają tą myszkę, to kabel też mają w oplocie. Ostatnio wymieniałem ślizgacze na nowe, więc to się da podmienić :) Pokaż zdjęcie opakowania, że tam jest bez oplotu.
  • Odpowiedz
@szokiniedowierzanie: Dziwne, może jakaś inna dystrybucja? Starsza seria produkowana z kablem bez oplotu? Jak wrócę do domu to sprawdzę pudełko (na 100% mam w oplocie również na pudełku), ale pewnie do tego czasu dostaniesz odpowiedź od moreli.
  • Odpowiedz