Jest jakaś alternatywa dla aplikacji logi options? Strzela mnie już, ze 2x dziennie przestają działać gesty w mx masterze 3 i muszę zabijać proces przez manager aktywności. W becie #logitech options+ to samo. Ustawiłem sobie mission Control jako skrót klawiszowy zbindowany z gestem i chociaż to się nie psuje, ale już mi dzis aplikacja nie wykrywała myszy wcale i przycisk pod kciukiem działał jak CMD+tab
#macbook
#macbook


























27 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]