Wpis z mikrobloga

@CharytatywnyTroll: Ale ja nie powiedzialem wcale, ze myszki na kabel sa gorsze, poprostu jak raz zagrasz na bezprzewodowce to zobaczysz jaka to #!$%@? wygoda, zaden smieszny kabelek ci nie lata i scinek zadnych nie ma. Na dzien dzisiejszy za #!$%@? na przewod nie wroce. Btw patrze myszki prosow to tylko deathaddery v3 i g pro X wiec chyba to samo zamowie, chyba ze dostane lokalnie cos ciekawego
@CyCu1337: deathaddery są tak lubiane przez prosów (oprócz jakości sensora), bo są lekkie i główna część ruchu odbywa się za pomocą samych palców, nie ruszając nadgarstka z miejsca. To gwarantuje największą precyzję, bo nie musisz uruchamiać całej ręki aż od obręczy barkowej. Ja śmigam na 3200 dpi i naprawdę rzadko kiedy odrywam nadgarstek od podkładki
@MarteenVaanThomm: mialem kurde deathaddera zwyklego, pod claw gripa ni w cipe ni w oko mi nie pasowala:/
@Mohg: chyba ponowie zakup
Co jak co panowie ale stara klasyczna fk2 najlepiej siedziala...Szkoda, ze zowie przestalo sie rozwijac i zatrzymali sie na 2019/20 technologicznie... pewnie za duzo kabzy poszlo na zbedne modele
Ktore bezprzewodowe myszki teraz na topie?


@CyCu1337: G502 X

poprostu jak raz zagrasz na bezprzewodowce to zobaczysz jaka to #!$%@? wygoda, zaden smieszny kabelek ci nie lata i scinek zadnych nie ma.


@CyCu1337: To zależy jak ktoś gra, na małej podkładce z wyższym sensem i dpi kabel zwykle nie przeszkadza dopiero na dużych podkładkach robi to różnice.