Wpis z mikrobloga

Szukam myszki, alternatywy dla x748 która była idealna ale się już #!$%@? powoli:
- nie jestem gamerem więc jakiś hotkeyi nie potrzebuje, żadnego softu do ustawiania ich też, ani światełek (choć te ostatnie przeżyje w ostateczności)
- jedyne wymogi jeżeli chodzi o przyciski to przycisk wstecz/dalej oraz mile widziany 2xklik jak to było w x748
- tylko na kablu
- dość spora, a nie jakiś mikrus, mam dużą łapę, waga też żeby jakąś tam trzymała, fajnie jak będzie z ciężarkami (jak w x748)
- cena nie gra roli
- x748 nie jest dostępna w sprzedaży, a używki nie chce
#myszka #komputery #pcmasterrace #sprzetkomputerowy #logitech #a4tech
  • 15
x748


@Vadzior: ja od wielu lat używam G600 i bez tych ekstra klawiszy na których mam powiększenie strony, kopiuj, wklej, spację, enter itd. strasznie bym się teraz męczył. Nawet w robicie mam taką samą ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam
@Vadzior: jakby cię coś podkusiło: trzymaj się zdala od współczesnych A4-Tech. X-748 to już zabytek, sam miałem z pięć X-750 - drzewiej to były bardzo spoko myszki. Natomiast z nowymi myszkami, A4-Tech zjechało mega w dół z jakością, miałem dwie z serii Bloody, oba poszły w śmietnik finalnie. Sensory, plastik, jakość wykonania - to dziś najgorsze chiny
@NdFeB: Raczej nie ogarnę aż tylu przycisków i nawet nie są mi chyba potrzebne. Sporo przed komputerem spędzam czasu ale jednak większość to jakiś wykop, reddit, fora, sociale i youtube. Wstecz/dalej chyb a mi wystarczy. No i zniechęca mnie ustawienie tego wszystkiego na takich kombajnach jak g600.

@Atreyu: Nie znam tej firmy nawet, miałem tylko tą myszkę i mi dobrze siedziała. Miałem też ze 2-3 na przestrzeni kilku lat bo
@Czapelek: Wyskoczyło mi, że jest bezprzewodowa. No i kształt bym wolał raczej bardziej klasyczny, nie wiem czy się przyzwyczaję do czegoś takiego. A zakup raczej w sieci bez wcześniejszego macania.
@Vadzior: Wiem, że wymogiem była mysz na kablu jednak jak posmakujesz bezprzewodowej, to nie będziesz chciał wrócić na przewodówkę. Zawsze możesz zamówić przez neta i odesłać jeżeli CI się nie spodoba, to tylko moja propozycja. Sam osobiście używałem "klasycznego" kształtu, ale po tym jak w robocie dostałem MX Master 3, to jeżeli chodzi do prac biurowych nie wymieniłbym na żadną inną :D
@Czapelek: Żeby odesłać to produkt nie może być używany, a jednak po jednym dotknięciu raczej się nie przekonam na tak lub nie.
Nie potrzebuje bezprzewodowej, pracuje tylko i wyłącznie przy jednym biurku, nie miałem nigdy potrzeby przełożyć gdzieś myszki. Nie chce mieć na głowię kolejnej rzeczy do ładowania/zmiany baterii. Komputer stacjonarny mam też włączonym cały czas więc zużycie będzie postępowało. Z tego komputera korzystamy w domu z różową czasem nawet i
@Vadzior: Możesz go używać przez 14dni, jeżeli nie będzie widocznych śladów zużycia to nie mają z tym problemu, sam tak testowałem pierwszy raz słuchawki bezprzewodowe(2dni na głowie Cloud II wireless- nie polecam straszna kupa z dźwięku) i odesłane w terminie 14dni i po tygodniu kasa na koncie
robocie dostałem MX Master 3, to jeżeli chodzi do prac biurowych nie wymieniłbym


@Czapelek: prosiłbym o krótką recenzje MX3 wykopka. Aktualnie używam Microsoft Sculpt Ergonomic ale męczy mnie jej brak precyzji i zdecydowałem że sobie coś kupię do firmy. Myślę właśnie nad MX2/3.