@rANDOMpERSON: @klokupk: Gwiazdka w oryginalnym Markdownie oznacza pogrubienie. Na Wykopie pogrubienie robi się dwiema gwiazdkami, ale zamiast zostawić pojedyncze gwiazdki w spokoju, to upośledzony kod Wykopu je zjada. Bug znany od co najmniej 2 lat, a pewnie i jeszcze dłużej. Tak jak kolega wyżej wspomniał, backslash przed każdą gwiazdką zadziała, bowiem informuje silnik Markdown że należy ten znak potraktować dosłownie, a nie jako informację o formatowaniu.
  • Odpowiedz
wśród moich znajomych z czasów gimnazjum była taka Ola – przesympatyczna i porządnia dziewczyna. może nie miała zbyt ładnej twarzy, ale za to była gruba. zawsze jak się ktoś na imprezie zrzygał, to sprzątała to Ola. nie chcę, żeby wyszło, że wśród moich znajomych byli sami zarzygańcy, ale kto był kiedyś w gimnazjum, ten wie – co najmniej jeden zgon na imprezę. pojawiały się rzygi, pojawiała się Ola. nikt jej do tego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moi znajomi zawsze dziwią się, że chodzę sobie po tych "guzkach" czy tam "muldach" w metrze - bolą ich od tego stopy, a mnie nie - mógłbym tak chodzić cały dzień. A kryje się za tym pewna historia:

Jako dziecko miałem krzywy kręgosłup, więc wysłano mnie na gimnastykę korekcyjną. Niestety już na pierwszych zajęciach okazało się, że tylko 3 czy 4 dzieci na zajęciach ma krzywe kręgosłupy, a około 10 innych dzieci cierpiało
fledgeling - Moi znajomi zawsze dziwią się, że chodzę sobie po tych "guzkach" czy tam...

źródło: comment_QqcDwkN9UQOhW7akM4qvUoEiPSEywILU.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwoni telefon i głos mówi, że dzień dobry, że dzwoni z polecenia i pyta czy nie chciałbym zostać konsultantem #sap, bo oferują 150pln netto za godzinę - i czy mógłbym zacząć od przyszłego miesiąca, żeby robić w FI, CO i SD.
Na co odpowiadam, że dzień dobry, pytam kto do mnie dzwoni w ogóle, z czyjego polecenia, i że chętnie porozmawiam, ale teraz nie bardzo mogę bo jestem w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloColo: jeżeli lubisz takie atrakcje to ze swojej strony polecam miętowy żel do golenia w zimę z samego rana kiedy na termometrze jest -10 i wieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz