Wszystko
Wszystkie
Archiwum
16
Strzelali do tarczy z wizerunkiem tęczowego Hitlera. Środowiska LGBT+ oburzone..

To miały być zwykłe zajęcia łucznicze w ramach oferty Kamieńskiego Domu Kultury. Za sprawą tarcz z wizerunkiem Józefa Stalina oraz Adolfa Hitlera z barwami LGBT+ w tle do których strzelali uczestnicy przerodziło się to w niemały skandal. O sprawie jako pierwszy poinformował Fundusz dla...
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Ostatnio w książce którą czytam natknęłam sie na opis wg mnie absurdalnego wydarzenia, które miało miejsce na Uniwersytecie Yale, miało to miejsce w 2015 roku, gdzie studenci zgłosili dyrektorowi uczelni, żeby wprowadzić na Halloween zakaz noszenia pewnych kostiumów, które mogą być uznawane za rasistowskie, dyrektor odpowiedział, że studenci powinni to sami miedzy sobą uzgodnić, że są dorośli i jeżeli chcą poruszyć jakieś tematy to powinni to przedyskutować i dojść do wniosków sami,
- 0
@plotka: albo walka z, nazwijmy to niekoniecznie właściwie, rasizmem, to tylko srodek do społecznej akceptacji całkowitego wykreślenia kogos ze względu na poglady (nawet te sprzed kilkudziesięciu lat), co już właściwie staje się faktem. A z czasem dojdą pewnie i inne powody, by kogoś publicznie zniszczyć, ukamieniowac. Albo trzymać na smyczy. Tracimy naszą wolność cholernie szybko, nasza przyszłość to ciemna, zimna dupa.
Swoją drogą wszystko, w tym te wpisy, są gdzieś archiwizowane,
Swoją drogą wszystko, w tym te wpisy, są gdzieś archiwizowane,
- 4
#heheszki #wykop #bekazlewactwa #bekazlgbt #lgbt #zwierzaczki #smiesznykotek #koty Szybko zakopali. Link w komentarzu.
- 0
Spotkałem się z twierdzeniem, że jeśli osoba transseksualna zmieniłaby płeć do tego stopnia, że tranzycja jest niezauważalna nawet po genitaliach, to jest zupełnie okej nie informować o tym swojego partnera, a wypowiedzi osób cisseksualnych, żeby jednak to robiły jest uznawane jako transfobiczne.
#lgbt #transseksualizm #4konserwy #neuropa
#lgbt #transseksualizm #4konserwy #neuropa
Czy wg Ciebie to prawda?
- Tak 17.2% (11)
- Nie 82.8% (53)
@qwewsik:
Tak się niestety nie da.
To nie jest transfobia, to jest zwyczajne oszukiwanie partnera. Wolałbym spędzić więcej czasu na poszukiwanie kogoś, kto rzeczywiście mnie akceptuje, niż żyć ze świadomością, że jestem oszustem i w strachu, że moja tajemnica mogłaby się wydać. Z tego, co
jest niezauważalna nawet po genitaliach
Tak się niestety nie da.
jest zupełnie okej nie informować o tym swojego partnera, a wypowiedzi osób cisseksualnych, żeby jednak to robiły jest uznawane jako transfobiczne
To nie jest transfobia, to jest zwyczajne oszukiwanie partnera. Wolałbym spędzić więcej czasu na poszukiwanie kogoś, kto rzeczywiście mnie akceptuje, niż żyć ze świadomością, że jestem oszustem i w strachu, że moja tajemnica mogłaby się wydać. Z tego, co
- 8
@qwewsik: Transfobia to jest dla skrajnej lewicy kolejne pole do wyścigu, w niekończącym się konkursie na to kto jest bardziej tolerancyjny - co piszę jako wypokowy lewak, więc proszę mnie tu od prawicowych faszystów nie wyzywać.
Stąd też za głupotę uważam tego typu twierdzenie, bo niepoinformowanie partnera o fakcie zmiany płci jest dla mnie analogiczne do zatajenia informacji, nie wiem, że jeden z partnerów jest bezpłodny lub ma dziecko z poprzedniego
Stąd też za głupotę uważam tego typu twierdzenie, bo niepoinformowanie partnera o fakcie zmiany płci jest dla mnie analogiczne do zatajenia informacji, nie wiem, że jeden z partnerów jest bezpłodny lub ma dziecko z poprzedniego
- Gondola
- Jedrek313
- CienRogategoSzczura
- Mikka
- konto usunięte
- +3 innych
- 3
Pytanie do lewicowców.
Nie łudzę się, że jednak jakąś logiką się wykażecie, ale się przynajmniej pośmieję.
Czy gej może być nauczycielem?
1. Tak, pod warunkiem, że powstrzyma swoje chore ciągoty
2. Tak, to nic zdrożnego jak prowadzi fikuśne rozmowy, każdy ma prawo do ekspresji seksualnej
3. Tak, ale nie może być księdzem, ponieważ jestem bardzo wierzący i nie zniósłbym zboczeńca w sutannie
4. Nie
Nawiązuję do tekstu o księdzu geju, który podrywał
Nie łudzę się, że jednak jakąś logiką się wykażecie, ale się przynajmniej pośmieję.
Czy gej może być nauczycielem?
1. Tak, pod warunkiem, że powstrzyma swoje chore ciągoty
2. Tak, to nic zdrożnego jak prowadzi fikuśne rozmowy, każdy ma prawo do ekspresji seksualnej
3. Tak, ale nie może być księdzem, ponieważ jestem bardzo wierzący i nie zniósłbym zboczeńca w sutannie
4. Nie
Nawiązuję do tekstu o księdzu geju, który podrywał
Czy gej może pracować z młodzieżą?
- 1 43.1% (81)
- 2 15.4% (29)
- 3 10.1% (19)
- 4 31.4% (59)
- 198
@7160: Hehe ale zaorałeś lewarów
- placebo_
- Rodriqu
- dioxyna
- zjadlbym_kebaba
- fantazm
- +193 innych
- 153
@7160: A czy heteroseksualista może być nauczycielem,
1. Tak, pod warunkiem, że powstrzyma swoje chore ciągoty
2. Tak, to nic zdrożnego jak prowadzi fikuśne rozmowy, każdy ma prawo do ekspresji seksualnej
3. Tak, ale nie może być księdzem, ponieważ jestem bardzo wierzący i nie zniósłbym zboczeńca w sutannie
4. Nie
1. Tak, pod warunkiem, że powstrzyma swoje chore ciągoty
2. Tak, to nic zdrożnego jak prowadzi fikuśne rozmowy, każdy ma prawo do ekspresji seksualnej
3. Tak, ale nie może być księdzem, ponieważ jestem bardzo wierzący i nie zniósłbym zboczeńca w sutannie
4. Nie
- mjjm
- Katuszka
- R187
- Tytus_z_Gaety
- jPaolo2
- +148 innych
- 104
Wiem, że od wczoraj zalew przykładów hipokryzji Konfederacji, ale kalizm i tych ludzi jest po prostu N-I-E-W-I-A-R-Y-G-O-D-N-Y:
#konfederacja #bekazprawakow #facebook #lgbt #neuropa #4konserwy
#konfederacja #bekazprawakow #facebook #lgbt #neuropa #4konserwy
- officer_K
- kondziu96
- mel0nik
- Ordo_Publius
- konto usunięte
- +99 innych
@Mistborn: Występują pod tym samym szyldem więc to jeden ch...
- yoger
- konto usunięte
- EdgyCaesar97
- kampaw
- podziemnyhodowcakrabow
- +12 innych
Czego typie nie rozumiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@HoganPaul: Ależ ja się zgadzam - dla mnie Konfederacja to od samego początku była niepoważna zbierani kuców i faszoli, których spajała główna część wspólna ich światopoglądów, czyli nienawiść do wszystkiego co nie jest na prawo od centrum.
- 9
Płaku płaku, facebook zbanował #konfederacja . Za jakieśtam łamanie jakiegośtam regulaminu. Toż to zamach na podstawowe wolności! Co innego oczywiście kiedy w październiku 2020 głosowano za niechlubnym projektem pani Godek "Stop #lgbt , który jeśli wejdzie w życie de facto drakońsko ograniczy prawo do zgromadzeń i swobody wypowiedzi. I to nie politykom, ale zwykłym obywatelom. Wtedy z posłów Konfederacji 7 zagłosowało za projektem, jedynie 3 przeciwko niemu i 1 (oczywiście sam #
- TenXen47
- Alusowy
- Koliat
- konto usunięte
- konto usunięte
- +4 innych
- 309
- Kempes
- konto usunięte
- officer_K
- SynGilgamesza
- PDCCH
- +304 innych
- 194
@saakaszi: No Bo To Było Coś Innego™, lewaku! Jak Konfederacja chce odbierać ludziom podstawowe prawa obywatelskie to jest dobrze, jak Konfederację banuje Facebook, nie łamiąc przy tym żadnego prawa - to jest źle i masz być oburzony, rozumiesz?
#!$%@?, wam lewakom to serio wszystko trzeba jak dzieciom tłumaczyć.
#!$%@?, wam lewakom to serio wszystko trzeba jak dzieciom tłumaczyć.
- TenXen47
- konto usunięte
- saakaszi
- SynGilgamesza
- konto usunięte
- +189 innych
- 111
@Volki:
No, szczególnie takich odbierajacym ludziom podstawowe prawa człowieka.
W demokracji nie powinno się odrzucać inicjatyw obywatelskich w pierwszym czytaniu.
No, szczególnie takich odbierajacym ludziom podstawowe prawa człowieka.
- mnik1
- saakaszi
- przeciwko78
- SynGilgamesza
- konto usunięte
- +106 innych
- 108
Chciałem tylko przypomnieć że sprawa drukarza w Trybunale Konstytucyjnym nie była jednomyślna, stosunek głosów to 3 do 2, dwóch sędziów wyraziło zdania odrębne i zgłaszało że wyrok będzie powodował jeszcze większe komplikacje natury prawnej.
Ale chęć uderzenia w geja i fanatyzm religijny zwyciężyły, to teraz spijajcie śmietankę własnego prawa które uchwaliliście, to wasza gra i wasze zasady Krzysiu, przegrywacie? Przyjmij to na klatę, a nie rób fikołków że w tym czy innym
Ale chęć uderzenia w geja i fanatyzm religijny zwyciężyły, to teraz spijajcie śmietankę własnego prawa które uchwaliliście, to wasza gra i wasze zasady Krzysiu, przegrywacie? Przyjmij to na klatę, a nie rób fikołków że w tym czy innym
- SynGilgamesza
- marcinnet
- repostuje
- czerkies
- CzajnikZniszczenia
- +103 innych
- 16
@saakaszi: we wszystkich czterech przypadkach przedsiebiorca suwerennie decydujacy o tym komu swiadczyc swoje uslugi. Zrozumialbym gdyby argumentoowal ze "lewacki" facebook głupi bo ich nie chce i nie chce na nich zarabiac przez polityczna orientacje i ze nawoluja do bojkotu ale takie fikolki jakie robi to wygladaja groteskowo i zenujaco.
- Massad
- Tamerlan
- satanasluciferi
- konto usunięte
- lukas850430
- +11 innych
- 71
@saakaszi: Beka z ludzi, którzy zawsze przedstawiali zerojedynkowe podejście, a później nagle zaczynają niuansować w sytuacji, gdy sprawa dotyczy ich samych. No ale wiadomo, to szczególna sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Herostrates94
- maniac777
- TenXen47
- konto usunięte
- JV44
- +66 innych
Uwielbiam prawactwo i ich absolutną niezdolność do czytania ze zrozumieniem XD
Uwielbiam jak ich móżdżki potrafią zrozumieć komentarz tłumaczący dlaczego generalnie media bardziej szokuje gdy to ksiądz okazuje się być pedofilem, niż gdy okaże się nim osoba homoseksualna jako komentarz "CZYLI MÓWISZ ŻE GEJOM WOLNO GWAŁCIĆ DZIECI?!?!?!"
albo
"UEAHEAHUEA CZYLI PEDOFIL LGBT JEST LEPSZY NIŻ PEDOFIL KSIĄDZ?!?!?!?!?!"
Wpis dotyczy komentarzy pod memem niezłomnego tytana intelektu, wyjątkowego masakratora ateistów - @bartolomis
Tutaj link
Uwielbiam jak ich móżdżki potrafią zrozumieć komentarz tłumaczący dlaczego generalnie media bardziej szokuje gdy to ksiądz okazuje się być pedofilem, niż gdy okaże się nim osoba homoseksualna jako komentarz "CZYLI MÓWISZ ŻE GEJOM WOLNO GWAŁCIĆ DZIECI?!?!?!"
albo
"UEAHEAHUEA CZYLI PEDOFIL LGBT JEST LEPSZY NIŻ PEDOFIL KSIĄDZ?!?!?!?!?!"
Wpis dotyczy komentarzy pod memem niezłomnego tytana intelektu, wyjątkowego masakratora ateistów - @bartolomis
Tutaj link
- szarzujacyzajaczek
- Kotouak
- PDCCH
- dyziowski
- Leniek
- +4 innych
@JamKarzeu2: Interesujące, że w przypadku morderców nikt nie doszukuje się jaką miał orientację. To po prostu morderca. W przypadku kościelnego pedofila nagle orientacja staje się wręcz kluczowa, jeszcze to pierdzenie o LGBT (nagle klechy pedofile to zwolennicy tej rzekomej "ideologii"). Powód jest prosty: kościółek. Trzeba umoczyć przeciwnika i rozmyć sprawę. Obrońcy pedofilii w kościele posuną się do każdej manipulacji, byle przerzucić temat na front LGBT. I nagle już nie dyskutujemy o
- 5
@JamKarzeu2: Po latach bytności na wypoku nauczyłem się, że jeżeli chcesz dyskutować z tutejszym prawactwem to musisz WSZYSTKO tłumaczyć jak dziecku, totalnie każdy koncept, używając najprostszego możliwego słownictwa - a i tak 3/4 komentarzy które dostaniesz w odpowiedzi to będzie klasyczne błebłebłebłe umysłowej rozwielitki, która nie jest w stanie rozkminić pojedynczego zdania złożonego.
Czy są tu jacyś tęczowi mężczyźni, którzy mają smartfon inny niż iPhone? Zauważyłem, że statystyczny polski gej w wieku 20-50 prędzej czy później funduje sobie selfie, na którym trzyma najnowsze jabłuszko. Najczęściej jest to górna półka czyli 13pro z 256 gb. Mam wrażenie, że wśród osób hetero panuje większe zróżnicowanie jeśli chodzi o marki i modele. Nawet jeżeli są to osoby zamożne.
#lgbt #teczowepaski #iphone
#lgbt #teczowepaski #iphone
Jednak mądry ten Dziambor. Z obieraniem prawa do nieobsługiwania osób LGBT wcale nie chodzi o to, że są LGBT. Chodzi o prawo prowadzącego działalność gospodarczą do odmowy świadczenia usług komu chce. To jest wolność.
Kali dzisiaj dostał w czambuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #polityka #heheszki #lgbt #neuropa #4konserwy
Kali dzisiaj dostał w czambuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #polityka #heheszki #lgbt #neuropa #4konserwy
- Ordo_Publius
- saakaszi
- blablalbla
- TenXen47
- SirSherwood
- +11 innych
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@czeskiNetoperek: ej bo ja nie w temacie a to mnie jeszcze bardziej skolowalo.
"Jest szansa uwolnic przedsiebiorcow od przymusu wykonania uslugi osobom, ktorych nie chca obslugiwac"
Czyli dokladnie to co zrobil facebook. Nie chce obslugiwac konfederacji to zawiesil konto. Poki co dobrze czaje?
Czyli pan Dziambor popiera dzialania facebooka i chce zeby tak bylo wszedzie (o ile dobrze zrozumialem)
Tylko ze przymus wykonania uslugi jest niekonstytucyjny (wiec nieobowiazuje)
"26 czerwca 2019
"Jest szansa uwolnic przedsiebiorcow od przymusu wykonania uslugi osobom, ktorych nie chca obslugiwac"
Czyli dokladnie to co zrobil facebook. Nie chce obslugiwac konfederacji to zawiesil konto. Poki co dobrze czaje?
Czyli pan Dziambor popiera dzialania facebooka i chce zeby tak bylo wszedzie (o ile dobrze zrozumialem)
Tylko ze przymus wykonania uslugi jest niekonstytucyjny (wiec nieobowiazuje)
"26 czerwca 2019
- 326
Rozumiem równość i równouprawnienie, ale tutaj zalando musiało sobie zrobić dowcip z doborem modela xD
#zalando #heheszki #lgbt #bekazlewactwa
#zalando #heheszki #lgbt #bekazlewactwa
- Reakcjonista
- mariowtetrisie
- Flypho
- Koniorro
- Mr_3nKi_
- +321 innych
@Agatk:.
- Koniorro
- Mr_3nKi_
- jerry_owies
- sid127
- blejs
- +329 innych
- Mr_3nKi_
- blejs
- kruszto
- JohnShelby
- hajnekan
- +191 innych
- 15
362
Dalszy ciąg afery o "transfobię" na UJ. Student obraził rektora

Student Franciszek Vetulani nazwał rektora UJ "reakcyjnym bucem". Teraz ma kłopoty.
z- 238
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Izrael nada prawo do macierzyństwa parom tej samej płci od przyszłego tygodnia

TEL AVIV, Izrael (AP) - Izraelski minister zdrowia powiedział we wtorek, że pary tej samej płci będą mogły mieć dzieci przez surogatki w Izraelu od przyszłego tygodnia, zgodnie z decyzją Sądu Najwyższego podjętą w zeszłym roku.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























#bekazkonfederacji #antyszczepionkowcy #polska ##!$%@? #konfederacja #heheszki #bosak #dziambor Oto jest pytanie