Ostatnio w książce którą czytam natknęłam sie na opis wg mnie absurdalnego wydarzenia, które miało miejsce na Uniwersytecie Yale, miało to miejsce w 2015 roku, gdzie studenci zgłosili dyrektorowi uczelni, żeby wprowadzić na Halloween zakaz noszenia pewnych kostiumów, które mogą być uznawane za rasistowskie, dyrektor odpowiedział, że studenci powinni to sami miedzy sobą uzgodnić, że są dorośli i jeżeli chcą poruszyć jakieś tematy to powinni to przedyskutować i dojść do wniosków sami,
@plotka: Na takie uczelnie dostają się dzieciaki bogatych a nie zdolni, zdolni to rylko kilka procent które dostalo@stypendium, reszta to właśnie rozpieszczone bachory które potem są pseudoprawnikami i pseudodoktorami z tytulem@lecz bez wiedzy
@plotka: albo walka z, nazwijmy to niekoniecznie właściwie, rasizmem, to tylko srodek do społecznej akceptacji całkowitego wykreślenia kogos ze względu na poglady (nawet te sprzed kilkudziesięciu lat), co już właściwie staje się faktem. A z czasem dojdą pewnie i inne powody, by kogoś publicznie zniszczyć, ukamieniowac. Albo trzymać na smyczy. Tracimy naszą wolność cholernie szybko, nasza przyszłość to ciemna, zimna dupa.

Swoją drogą wszystko, w tym te wpisy, są gdzieś archiwizowane,
Spotkałem się z twierdzeniem, że jeśli osoba transseksualna zmieniłaby płeć do tego stopnia, że tranzycja jest niezauważalna nawet po genitaliach, to jest zupełnie okej nie informować o tym swojego partnera, a wypowiedzi osób cisseksualnych, żeby jednak to robiły jest uznawane jako transfobiczne.

#lgbt #transseksualizm #4konserwy #neuropa

Czy wg Ciebie to prawda?

  • Tak 17.2% (11)
  • Nie 82.8% (53)

Oddanych głosów: 64

@qwewsik:

jest niezauważalna nawet po genitaliach


Tak się niestety nie da.

jest zupełnie okej nie informować o tym swojego partnera, a wypowiedzi osób cisseksualnych, żeby jednak to robiły jest uznawane jako transfobiczne


To nie jest transfobia, to jest zwyczajne oszukiwanie partnera. Wolałbym spędzić więcej czasu na poszukiwanie kogoś, kto rzeczywiście mnie akceptuje, niż żyć ze świadomością, że jestem oszustem i w strachu, że moja tajemnica mogłaby się wydać. Z tego, co
@qwewsik: Transfobia to jest dla skrajnej lewicy kolejne pole do wyścigu, w niekończącym się konkursie na to kto jest bardziej tolerancyjny - co piszę jako wypokowy lewak, więc proszę mnie tu od prawicowych faszystów nie wyzywać.

Stąd też za głupotę uważam tego typu twierdzenie, bo niepoinformowanie partnera o fakcie zmiany płci jest dla mnie analogiczne do zatajenia informacji, nie wiem, że jeden z partnerów jest bezpłodny lub ma dziecko z poprzedniego
Pytanie do lewicowców.
Nie łudzę się, że jednak jakąś logiką się wykażecie, ale się przynajmniej pośmieję.

Czy gej może być nauczycielem?

1. Tak, pod warunkiem, że powstrzyma swoje chore ciągoty
2. Tak, to nic zdrożnego jak prowadzi fikuśne rozmowy, każdy ma prawo do ekspresji seksualnej
3. Tak, ale nie może być księdzem, ponieważ jestem bardzo wierzący i nie zniósłbym zboczeńca w sutannie
4. Nie

Nawiązuję do tekstu o księdzu geju, który podrywał

Czy gej może pracować z młodzieżą?

  • 1 43.1% (81)
  • 2 15.4% (29)
  • 3 10.1% (19)
  • 4 31.4% (59)

Oddanych głosów: 188

Płaku płaku, facebook zbanował #konfederacja . Za jakieśtam łamanie jakiegośtam regulaminu. Toż to zamach na podstawowe wolności! Co innego oczywiście kiedy w październiku 2020 głosowano za niechlubnym projektem pani Godek "Stop #lgbt , który jeśli wejdzie w życie de facto drakońsko ograniczy prawo do zgromadzeń i swobody wypowiedzi. I to nie politykom, ale zwykłym obywatelom. Wtedy z posłów Konfederacji 7 zagłosowało za projektem, jedynie 3 przeciwko niemu i 1 (oczywiście sam #
Chciałem tylko przypomnieć że sprawa drukarza w Trybunale Konstytucyjnym nie była jednomyślna, stosunek głosów to 3 do 2, dwóch sędziów wyraziło zdania odrębne i zgłaszało że wyrok będzie powodował jeszcze większe komplikacje natury prawnej.
Ale chęć uderzenia w geja i fanatyzm religijny zwyciężyły, to teraz spijajcie śmietankę własnego prawa które uchwaliliście, to wasza gra i wasze zasady Krzysiu, przegrywacie? Przyjmij to na klatę, a nie rób fikołków że w tym czy innym
Pobierz saakaszi - Chciałem tylko przypomnieć że sprawa drukarza w Trybunale Konstytucyjnym n...
źródło: comment_16414688881nhGOGaijZYLuF6eunyNUY.jpg
Uwielbiam prawactwo i ich absolutną niezdolność do czytania ze zrozumieniem XD
Uwielbiam jak ich móżdżki potrafią zrozumieć komentarz tłumaczący dlaczego generalnie media bardziej szokuje gdy to ksiądz okazuje się być pedofilem, niż gdy okaże się nim osoba homoseksualna jako komentarz "CZYLI MÓWISZ ŻE GEJOM WOLNO GWAŁCIĆ DZIECI?!?!?!"
albo
"UEAHEAHUEA CZYLI PEDOFIL LGBT JEST LEPSZY NIŻ PEDOFIL KSIĄDZ?!?!?!?!?!"

Wpis dotyczy komentarzy pod memem niezłomnego tytana intelektu, wyjątkowego masakratora ateistów - @bartolomis
Tutaj link
Pobierz JamKarzeu2 - Uwielbiam prawactwo i ich absolutną niezdolność do czytania ze zrozumien...
źródło: comment_16414576920A8lqxcf1sIqNLU2cswIwS.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JamKarzeu2: Interesujące, że w przypadku morderców nikt nie doszukuje się jaką miał orientację. To po prostu morderca. W przypadku kościelnego pedofila nagle orientacja staje się wręcz kluczowa, jeszcze to pierdzenie o LGBT (nagle klechy pedofile to zwolennicy tej rzekomej "ideologii"). Powód jest prosty: kościółek. Trzeba umoczyć przeciwnika i rozmyć sprawę. Obrońcy pedofilii w kościele posuną się do każdej manipulacji, byle przerzucić temat na front LGBT. I nagle już nie dyskutujemy o
@JamKarzeu2: Po latach bytności na wypoku nauczyłem się, że jeżeli chcesz dyskutować z tutejszym prawactwem to musisz WSZYSTKO tłumaczyć jak dziecku, totalnie każdy koncept, używając najprostszego możliwego słownictwa - a i tak 3/4 komentarzy które dostaniesz w odpowiedzi to będzie klasyczne błebłebłebłe umysłowej rozwielitki, która nie jest w stanie rozkminić pojedynczego zdania złożonego.
Czy są tu jacyś tęczowi mężczyźni, którzy mają smartfon inny niż iPhone? Zauważyłem, że statystyczny polski gej w wieku 20-50 prędzej czy później funduje sobie selfie, na którym trzyma najnowsze jabłuszko. Najczęściej jest to górna półka czyli 13pro z 256 gb. Mam wrażenie, że wśród osób hetero panuje większe zróżnicowanie jeśli chodzi o marki i modele. Nawet jeżeli są to osoby zamożne.
#lgbt #teczowepaski #iphone
Jednak mądry ten Dziambor. Z obieraniem prawa do nieobsługiwania osób LGBT wcale nie chodzi o to, że są LGBT. Chodzi o prawo prowadzącego działalność gospodarczą do odmowy świadczenia usług komu chce. To jest wolność.

Kali dzisiaj dostał w czambuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #polityka #heheszki #lgbt #neuropa #4konserwy
Pobierz czeskiNetoperek - Jednak mądry ten Dziambor. Z obieraniem prawa do nieobsługiwania os...
źródło: comment_1641398380QQRDcus9ZxSJUzZU8sBMgm.jpg
@czeskiNetoperek: ej bo ja nie w temacie a to mnie jeszcze bardziej skolowalo.

"Jest szansa uwolnic przedsiebiorcow od przymusu wykonania uslugi osobom, ktorych nie chca obslugiwac"

Czyli dokladnie to co zrobil facebook. Nie chce obslugiwac konfederacji to zawiesil konto. Poki co dobrze czaje?

Czyli pan Dziambor popiera dzialania facebooka i chce zeby tak bylo wszedzie (o ile dobrze zrozumialem)

Tylko ze przymus wykonania uslugi jest niekonstytucyjny (wiec nieobowiazuje)

"26 czerwca 2019