Nie sądziłem, że to powiem, ale dziękuję @Roger_Casement za ten wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/68130501
Ma mnie na czarnej, więc tego nie widzi, ale i tak.

Urban to nie moja bajka, niemniej teksty jakie padły w tym tekście sprzed prawie czterdziestu lat, uchodziły wówczas raczej za dość liberalne, po prostu nie otwarcie progejowskie. Niech szanowny @Roger_Casement przypomni sobie, co o gejach mówiła ówczesna prawica, zwłaszcza związana z katolicyzmem. Rządząca np. w Irlandii, w której dziwnym
Ekspertodniczego - Nie sądziłem, że to powiem, ale dziękuję @RogerCasement za ten wpi...

źródło: comment_1665101179EdpdVbtmOH7u5DsZNo2DG5.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ekspert_od_niczego: akcja hiacynt to nie było tylko spisywanie. Były przesłuchania, groźby ujawnienia, żądania współpracy z SB, żądania ujawnienia kto jest w środowisku homo. To była akcja wykorzystania negatywnego nastawienia społeczeństwa do homoseksualistów w celach politycznych.
A Urban to był kawał s......
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
5 października parlament Słowenii przyjął poprawki wprowadzające równość małżeńską z możliwością adopcji dzieci dla wszystkich par.

Słowenia jest 32 krajem na świecie i pierwszym krajem dawnego "bloku wschodniego", gdzie została wprowadzona równość małżeńska.

#teczowepaski #lgbt #slowenia #wydarzenia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie ciekawe, że rzecznika najbardziej prorosyjskiej, skrajnie lewicowej, homofobicznej władzy przeciwnej demokracji, broniły osoby, które uznają siebie za zwolenników demokracji, praw LGBT czy wyzywają innych od rosyjskich onuc. Jak widać, lewicowcy i pseudoliberałowie wybaczą nawet tuszowanie morderstw przeciwników skrajnego reżimu, szczucie na osoby przeciwne takiej władzy, podporządkowywanie państwa polskiego Rosji czy rzeczywiste, a nie urojone prześladowanie homoseksualistów, tylko wystarczy być tylko lewakiem-gimboateuszem ¯\_(ツ)_/¯

Od samego początku władze (Jerzy Urban, Czesław
RogerCasement - W sumie ciekawe, że rzecznika najbardziej prorosyjskiej, skrajnie lew...

źródło: comment_1665077116SbzNwKuZmtDBD7UkMhGQu7.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roger_Casement: Z tego grona najżałośniejsi są chyba aktywiści LGBT, jak Biedroń, który płakał na twitterze "żegnaj Jureczku" czy tacy jak Franek ¯\_(ツ)_/¯

Warto pamiętać działalność idola neuropków, którzy chwalili Urbana za przyzwoitość, szczerość i inteligencję

Dwa tygodnie później na łamach „Polityki” polemikę z Darskim podjął sam Jerzy Urban pod pseudonimem Jan Rem. Rzecznik rządu o artykule krytykującym poczynania reżimu pisał, że jest „jednym z najgłupszych i najbardziej podłych tekstów, jakie kiedykolwiek
RogerCasement - @RogerCasement: Z tego grona najżałośniejsi są chyba aktywiści LGBT, ...

źródło: comment_1665078264G4SewAs2o101PgGPox2MUi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Komisja Europejska ma dzisiaj zatwierdzić program FEnIKS o wartości 24 mld euro na bezpieczeństwo energetyczne Polski. Polska ma otrzymać 240 mln euro zaliczki, jednak resztę wypłat mają blokować strefy wolne od LGBT i brak niezależności sądownictwa. Rząd PiS zgodził się w umowie, że homofobiczne samorządy nie otrzymają finansowania z polityki spójności.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-unijny-program-feniks-ma-wzmocnic-bezpieczenstwo-energetyczn,nId,6330454#crp_state=1

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #europa #lgbt #neuropa
falszywyprostypasek - Komisja Europejska ma dzisiaj zatwierdzić program FEnIKS o wart...

źródło: comment_1665043306P076GGsLBUOlVSanpOFRG6.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Interesuje mnie po prostu ten zabawny mechanizm.


@wielkaberta: UE nie chce być już dłużej dymana przez kraje, w których rządzą oszołomy robiące sobie prywatny folwark ale pierwsze wyciągające łapy po fundusze unijne.
Nie stosujesz się do zasad? Przerabiasz demokrację na prywatny folwark przypominający autokrację jak na Węgrzech? To nie wyciągaj łapy po kasę bo nie będziemy finansować prywatnych folwarków partyjnych
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Trudno jest być agnostykiem. Mam 17 lat i chyba mam coś w rodzaju nerwicy religijnej (eklezjogennej).
Ciągle boje się śmierci, boje się potępienia, ale nie wiem czy ta religia katolicka jest prawdziwa czy to oszustwo.
Na dodatek jestem gejem. Czuje pociąg do osób tej samej płci, a do płci przeciwnej bardzo rzadko, ale nigdy nie byłem zakochany w osobie innej płci. Zresztą myśli o seksie mam prawie cały czas. I
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja p------e jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie gruzińskie wino na uchodztwie, kon zwalony, najedzony lawaszem z knajpy. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o specjalnej operacji wojskowej na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam kon zwalony wiec zero potrzeb zero zmartwień nie musze z nikim walczyc bo s----------m z matuszki rassiji. Mam ruble mam haczapuri i bezpieczenstwo i kon zwalony. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: wolę żeby mój syn przyprowadził chłopaka, był z nim szczęśliwy i uczciwie pracował, niż chował się z "gospodynią" jeździł z parafii do parafii wmawiając starszym osobom cuda na kiju za pieniądze i przy tym zasilając wielką korporację mafijno-pedofilską drenującą kieszenie podatników, ograniczającą swobody obywatelskie i szczujacych na mniejszości i wartości zachodnie, ktorej szefem jest obecnie putinowska szuja
  • Odpowiedz
Koleżanka jest na MNIE zła bo w pubie podbił do mnie fajny chłop zamiast do niej, jak bym miała mieć na to jakiś wpływ XD. Ja już jej nie rozumiem, naprawdę czasami mam wrażenie że nasza znajomość jest toksyczna, takie traktowanie mnie z góry () #przegryw . Ona chyba zawsze się uważa za lepszą i ja mam być w jej cieniu bo inaczej zazdrość. Gadałam z
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przyjaciel_Rodziny

kiedyś były zabawy w eugenikę


Porównanie zupełnie z d--y, bo te "zabawy" nie miały żadnych podstaw empirycznych. Coś takiego mogłeś zarzucać tranzycjom prowadzonym w latach 30., a nie teraz, po 90 latach badań i tysiącach publikacji naukowych na ten temat, które jednoznacznie potwierdzają skuteczność tej metody.
  • Odpowiedz
"Dla konserw komentujących zgwałcenia przez hetero to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna – g---t jak g---t, a dla konserw komentujących zgwałcenia przez homo to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym, czy nie wiem, w jaki sposób oni przeżywali te gwałty"


#lgbt #bekazprawakow #homokomando #neuropa #4konserwy #pdk
R187 - "Dla konserw komentujących zgwałcenia przez hetero to była po prostu kwestia b...

źródło: comment_1664888452vuThId6MoGqtHNyssNJ71B.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach