https://www.wykop.pl/wpis/68130501
Ma mnie na czarnej, więc tego nie widzi, ale i tak.
Urban to nie moja bajka, niemniej teksty jakie padły w tym tekście sprzed prawie czterdziestu lat, uchodziły wówczas raczej za dość liberalne, po prostu nie otwarcie progejowskie. Niech szanowny @Roger_Casement przypomni sobie, co o gejach mówiła ówczesna prawica, zwłaszcza związana z katolicyzmem. Rządząca np. w Irlandii, w której dziwnym

























źródło: comment_16651406124HAnHoYG50w4Z89PQThlrE.jpg
Pobierzźródło: comment_1665154867GeBOzGfEz4Fl7J0iKrzMwd.jpg
Pobierz