Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Za zły szalik, koszulkę i złą porę też można dostać w zęby. Kolorowe włosy z przerwami przez 10 lat, kolczyki przez ponad 20. W niektórych miejscach i o niektórych porach możesz dostać za samo to że jesteś. Oczywiście, są ludzie, którzy przywalą za to że jest się gejem, ale są to przypadki sporadyczne. Cała reszta to przypadki, w których biją osoby, które szukają pretekstu, a ten widząc tęczową torbę, kolczyki,
@Kryspin013: Za zły szalik, koszulkę i złą porę też można dostać w zęby.


@Pshemeck: o wow, tylko, że tutaj ktoś nie dostał za zły szalik a konkretnie za kolorowe włosy i "bycie ciotą" przez to. Nie próbuj rozwadniać motywu.

Oczywiście, są ludzie, którzy przywalą za to że jest się gejem, ale są to przypadki sporadyczne


@Pshemeck: No tak, ale są. Jakoś za to nie ma za bardzo przypadków w
@Kryspin013: Pisałem wyżej. Nosiłem kolorowe włosy przez 10 lat, kolczyki przez 20. Mieszkałem przez ponad 3 lata na najniebezpieczniejszym osiedlu w dużym mieście. Dostałem w pysk dwa razy, ani razu za włosy i kolczyki. Nie rozumiesz, że dla troglodytów nie trzeba stereotypów? Dostajesz w zęby bo masz dostać w zęby. Nie ważne że jesteś gejem czy narodowcem. Po prostu zasługujesz w czyimś mniemaniu na wpiernicz. Nie rozwadniam tematu, bo to że
Nie rozumiesz, że dla troglodytów nie trzeba stereotypów?


@Pshemeck: no dobrze, to czekam na adekwatny przykład z pobiciem za bycie katolem. Przecież #!$%@? dostaje każdy, nie? To jakieś pobicie za bycie katolem całkiem sporo powinno się znaleźć, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS tylko z tego samego roku mogę ci nawet więcej przykładów powklejać jak chcesz. Raz się troglodyci nawet rzucili na dzieci - co ciekawe też
@Kryspin013: https://tvn24.pl/polska/maksymilian-adam-swierzewski-nie-zyje-franciszkanin-zostal-smiertelnie-pobity-w-siedlcach-zakonnik-mial-35-lat-5488327
https://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/pobicie-ksiedza-w-kosciele-na-pomorzanach/
Dodać do tego należy sporo sytuacji, w których nie jesteś w stanie stwierdzić, czy kogoś pobili za to że jest katolikiem, albo czy jest gejem.
Piszemy Tobie ciągle o tym samym.
W Polsce średnio jednego dnia jest 9 pobić, w ciągu roku pobicia ze względu na wiarę czy orientację są w podobnych ilościach. Wszystkie inne mają podłoże po prostu idiotyzmu i agresji, której zapalnikiem może być WSZYSTKO.
Szczucie
@Ekspert_od_niczego: "Nękanie i grożenie" odpada, bo każdy może sobie pod nękanie wrzucić coś, co mu się nie podoba. Jeśli powiem do geja że uważam czyn homoseksualny za obrzydliwy, to dla wielu jest to homofobia i nękanie, a dla mnie jest to opisanie mojego światopoglądu. Może i chamskie, ale dopuszczalne. 15% fizycznej to już przykre. W seksualne bez obdukcji i sprawy sądowej nie wnikam. Seksualne to też raczej nie homofobia, bo watpię
@Pshemeck

bo watpię by brzydzący się gejami bawil się w takie zabawy


To może być kryptogej albo nwm. użyć butelki.

Troszkę ich znam, i wiem że to problem.


Co jest problemem? Że kłamią? To może zmień znajomych, bo to nie jest wiarygodna próbka.

W sumie nie mam dalszej ochoty rozmawiać. Badania złe, bo tak. Ty z tych, co nic ich nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Żeby nie
@Ekspert_od_niczego: Trochę ich znam, i wiem że problem agresji istnieje.Oto chodziło w tekście że ich znam :) Ja nie mówię że oni kłamią, mówię że bywają sytuacje wyolbrzymiania, podpinania różnych zachowań do zupełnie innych kategorii itd. Nie mówię że zdarza się to często, ale wystarczy jedna na 10 osób, która skłamie/źle oceni/wyolbrzymi i już mamy zupełnie inne liczby. Sam fakt agresji fizycznej po obdukcji, czy gwałtu po wizycie u lekarza jest