Ktoś może wie gdzie można kupić damską koszulkę reprezentacyjną Lewandowskiego? Wiadomo nie chodzi o żaden oryginał, ale fajnie jakby to była jakiejś dobrej jakości firma, choćby Nike. Na allegro są tylko wersję męskie. Znalazłem coś na R-gol ale tam minimum 300 zł za koszulkę. Nie wierzę że nie można znaleźć czegoś w normalnej cenie.

#lewandowski #pilkanozna #reprezentacja #modadamska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jajozjadakure: Mówiąc o tym, że nie oryginał OPowi chyba chodziło o to, że to nie musi być jakaś koszulka w której Lewy rozegrał mecz, jak to czasem się widzi np. na aukcjach charytatywnych kiedy latają tam unikalne koszulki które jakiś piłkarz miał na sobie np. podczas jakiegoś ważnego spotkania, czasami też z jego autografem itp. W tym sensie, że OP szuka chyba koszulki takiej nosi Lewy na meczach, a nie
  • Odpowiedz
#lewandowska #lewandowski #pilkanozna
Wydaje mi się że Bobert dopiero zda sobie sprawę z tego co się odwaliło gdy sobie uświadomi że zostanie zapamiętany wśród ludzi nie interesujących się piłką nożną nie z 30 lat ciężkiego zapardalania by wejść na szczyt futbolu z polskiej wioski, a z bycia tym śmiesznym uległym typem z internetowych żartów którego żona musi się chwalić ze się ociera pierogiem o każdego spotkanego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niezmiernie mnie to bawi, że któryś już raz z kolei grupa retardów, przegrywów, mizoginów i inceli, która nic nie może i nic nie potrafi nakręca któryś z kolei medialny spin lecący w Polskę, a nawet świat xDDDD

O to Wasze dzieło wykopki, do tego ta społeczność doprowadziła "król" i "królowa" Polski muszą robić fikołki, bo zgraja popaprańców na portalu z śmiesznymi obrazkami kręciła bekę. Jakbyście tą samą energię w shitopostowanie tutaj przekuli
Vayloren - Niezmiernie mnie to bawi, że któryś już raz z kolei grupa retardów, przegr...

źródło: 447901628_864885015666921_992541025780519340_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewandowski mógł zmemować i powiedzieć "Naszym chłopakom brakuje luzu" no ale on jest właśnie taki nijaki. #lewandowski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach