Wpis z mikrobloga

Niezmiernie mnie to bawi, że któryś już raz z kolei grupa retardów, przegrywów, mizoginów i inceli, która nic nie może i nic nie potrafi nakręca któryś z kolei medialny spin lecący w Polskę, a nawet świat xDDDD

O to Wasze dzieło wykopki, do tego ta społeczność doprowadziła "król" i "królowa" Polski muszą robić fikołki, bo zgraja popaprańców na portalu z śmiesznymi obrazkami kręciła bekę. Jakbyście tą samą energię w shitopostowanie tutaj przekuli na własne życie to tag przegryw byłby wymarły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zmieniajcie sie proszę xD

#mecz #reprezentacja #heheszki #lewandowski #lewandowska
Vayloren - Niezmiernie mnie to bawi, że któryś już raz z kolei grupa retardów, przegr...

źródło: 447901628_864885015666921_992541025780519340_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
Bachate ćwiczyłem nim była na to moda. A w poście cisnę sobie beczkę, że znowu jacyś wielcy muszą się tłumaczyć, bo wykopki narobiły rabanu. Bawi mnie to niezmiennie od lat xd
  • Odpowiedz
@Vayloren To pokazuje jak potężnym narzędziem stał się lud z social mediów, taki wykop czy Twitter bardzo mogą wpływać na różne rzeczy, w tym i na opinie. Wystarczy że coś pójdzie viralem i normik który wcześniej nie miał pojęcia o czymś, nagle to podłapuje.
  • Odpowiedz
grupa retardów, przegrywów, mizoginów i inceli, która nic nie może i nic nie potrafi

"król" i "królowa" Polski muszą robić fikołki, bo zgraja popaprańców

@Vayloren: gdyby nic nie było na rzeczy, to Lewandowscy zbyliby to wyniosłym milczeniem i temat by umarł. Ale niestety kogoś swędzi akordeon i atencjuszostwo i sama wstawia to czego nie wstawia żadna żona faceta o podobnej pozycji.

A, i powiedz rano na briefingu w agencji że 'mizogin'
gorobei - >grupa retardów, przegrywów, mizoginów i inceli, która nic nie może i nic n...

źródło: damago controlum

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vayloren: jeżeli czepiasz się wykopki o takie rzeczy, to... w tym przypadku powinieneś się czepiać każdej grupy o takie rzeczy. To nie jest inside joke dotyczący jakiś randomów. To jest wywlekanie prywaty, która może być odczytana bardzo dwuznacznie (i nie fasol mi, że nie. Jeżeli mimo bycia zaburzonym czuję cringe, to nie wierzę że DOROSŁA KOBIETA, MATKA DWÓJKI KILKULETNICH DZIECI [!!!!] tego nie wie). Już jako dziecko >25 lat temu wiedziałem,
  • Odpowiedz