Grupa A dostarczy nam emocji jakie powinniśmy otrzymać rok temu, spotkanie dwóch mistrzów T1 vs EDG... Ogólnie te Worldsy są takie że chyba będę oglądał wszystko od PlayInów po wszystkie mecze w fazie grupowej. #leagueoflegends
Rouge musi wyjść z grupy, nawet jeśli TES okaże się nie do przejścia to 2 miejsce w grupie jest na luzie osiągalne bez względu na to kogo dostaną z play inów (a pewnie dostaną DRX). Jeśli chodzi o G2 to ciężko to widzę xD już prędzej widzę scenariusz, w którym jakiś europejski team z play inów wchodzi do grupy D i z niej wychodzi. #leagueoflegends
Ja wam przypomne, ze 2 miejsce z grupy bedzie grało z druzynami z przeciwnej grupy. Czyli FNC/EG beda musieli przejsc przez MAD/DRX/RNG XDDDDDDDDDDD #leagueoflegends
#leagueoflegends