#leagueoflegends Kaiser podobno przejdzie do TH. Czyli pozostanie tylko w-----c Eviego i wsadzic Wundera. "Super team" bedzie kompletny
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vezz:

Chciałbym Wundera na topie w TH ale nie chcę sobie robić nadziei jakichkolwiek. Bez grama ironii z nim na topie i z lepszym supportem to byłaby drużyna, która spokojnie mogłaby dojść do finału z G2.
  • Odpowiedz
@Aniki: i ten timing z tp na koniec :o polecam każdemu 3 grę LNG - KT obejrzeć i jak tu europa ma z nimi konkurować jak tam wszystko na centymetry policzone, bogowie macro
  • Odpowiedz
ehhhh gram sobie soraką na midzie
1-3-23
wygrywam mida
ratuję dupe sojuszniką 1000 razy
w teamfightach jestem j-----ą karetką
przegrywamy, bo mamy upośledzonego topa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś golda/platyne na eune i chciałby jakieś darmowe wygrane? Chciałbym sobie od czasu do czasu z kolegą duo pograć. Miałem dłuższą przerwę od lola, ale w pierwszej części 13 sezonu wbiłem mastera 80% wr.
#leagueoflegends
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends Chcielibyście być pro graczami w Lola I zarabiać pienionszki za granie w grę i nie chodzić do pracy na etacie za 3k na miesiąc?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends No i co. Polecieli sobie chlopaki wygrac 1 gierke na BDS i obskoczyc w------l od sciekow z NA.

Dopiero teraz zauważyłem, ze oni maja numery na koszulkach. Jak tak bardzo chca byc jak druzyna pilki noznej, to mozemy zaczac od rozmowy wychowawczej z kibicami LEC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach