Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

AnonimoweLwiatko
- 1

onepnch
via Android- 1
@AnonimoweLwiatko No żenada ogólnie

UgandaWarrior
via Wykop- 1
@AnonimoweLwiatko: naprawdę gość robi błędy jak nowicjusz i to nie jest pierwszy raz. Ja przestałem to oglądać bo z takim gameplayem przegrają na jakąkolwiek drużyne która nie jest z NA
Jest sens w ogóle oglądać kolejne mecze czy założyć szybkie 0:2 i lepiej sobie iść na lunch? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#leagueoflegends
#leagueoflegends
@AnonimoweLwiatko: kurs na mad jest 1.06 wiec :D
Stawiam że do 13 będzie już po sprawie.
- 1
#leagueoflegends FNC wygrywa, zaraz MAD leci na pysk i humor gituwa
@Vezz: Czemu właściwie nikt tutaj nie lubi MAD?
@LaPuertaDelVino: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/13gtf8v/mindblowing_numbers_of_mad_lions_performance/
tl;dr MAD dostaje się jako seed z EU i kompromitacje robi, przegrali na T1 w 16:47
tl;dr MAD dostaje się jako seed z EU i kompromitacje robi, przegrali na T1 w 16:47
- 3
#leagueoflegends
Dla piękna tego BO3 jeszcze brakowało żeby FNC tego nie domknęło w tej akcji bo Seju ich robiła 1v3
Dla piękna tego BO3 jeszcze brakowało żeby FNC tego nie domknęło w tej akcji bo Seju ich robiła 1v3
- 2
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mega_Smieszek przecież na razie EUvsNA jest 2-2 jedna grę wygrało BDS i teraz FNC, a za to MAD w-----o dwa razy XD
- 0
@Towarzysz_Pawulon Dobrze, że przestałem to oglądać jednak xD
- 3
#leagueoflegends
FNC totalnie przyfarciło, że C9 wzięło tę bezużyteczną LB. Inaczej znowu byłby w------l.
FNC totalnie przyfarciło, że C9 wzięło tę bezużyteczną LB. Inaczej znowu byłby w------l.
#leagueoflegends nie mogę patrzeć na tego śmiecia razorka który robi błędy jak gold4
@UgandaWarrior: ale od g4 to sie o-------l ;d
- 2
#leagueoflegends
Oscarinin "wybitna" seria
Oscarinin "wybitna" seria
@rskk: ale to było piękne, chłopak nie ma pojęcia jak działa rumble
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Co to był za draft xD #leagueoflegends
- 3
#leagueoflegends
Tyle wylewów ze strony C9 w domykaniu tej gry a oni i tak to koncertowo s---------i, że nawet nie dali sobie szansy na równy fight. Co ja oglądam i czemu sobie to robię.
Tyle wylewów ze strony C9 w domykaniu tej gry a oni i tak to koncertowo s---------i, że nawet nie dali sobie szansy na równy fight. Co ja oglądam i czemu sobie to robię.
- 5
#leagueoflegends Moze oba orgi powinny zrobic fuzje i założyć wlasny region? Beda co tydzien grac na zmiane z BO10 z MAD.
- 0
#leagueoflegends
C9 przypomniało z jakiego są regionu
C9 przypomniało z jakiego są regionu
C9 nawet nie grają dobrych zawodów, FNC jest po prostu mega gównem.
#leagueoflegends
#leagueoflegends
- 0
#leagueoflegends Pozbyliśmy sie Adama, zeby Upsetowi nie bylo smutno po tym jak wyuchał druzynke. Co prawda, potem Upseta tez pozbylismy się, zeby znowu zatrudnic naszą gwiazde, emeryta Rekklesa, ktory p-------l G2 caly rok. Rekklesa sie tez pozbylismy, bo tez p-------l nam rok a potem stwierdzil, ze bedzie grał na supporcie
- 0
#leagueoflegends
Bogowie draftu z EU
Bogowie draftu z EU
#leagueoflegends Czemu ja to sobie robie xD
FNC wygrywa, Lee Sin 3/0 bardzo dobry pick
#leagueoflegends
#leagueoflegends
źródło: Zrzut ekranu 2023-10-26 092740
Pobierz








