#leagueoflegends
Dla piękna tego BO3 jeszcze brakowało żeby FNC tego nie domknęło w tej akcji bo Seju ich robiła 1v3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends
Tyle wylewów ze strony C9 w domykaniu tej gry a oni i tak to koncertowo s---------i, że nawet nie dali sobie szansy na równy fight. Co ja oglądam i czemu sobie to robię.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends Moze oba orgi powinny zrobic fuzje i założyć wlasny region? Beda co tydzien grac na zmiane z BO10 z MAD.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#leagueoflegends Pozbyliśmy sie Adama, zeby Upsetowi nie bylo smutno po tym jak wyuchał druzynke. Co prawda, potem Upseta tez pozbylismy się, zeby znowu zatrudnic naszą gwiazde, emeryta Rekklesa, ktory p-------l G2 caly rok. Rekklesa sie tez pozbylismy, bo tez p-------l nam rok a potem stwierdzil, ze bedzie grał na supporcie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach