Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@MarianKolasa: @Koller: dziękuję
Miał ktoś lub może ma i korzysta z laptopa Lenovo ThinkPad R61i
?
Bo rozważam opcję zamiany HTC Desire 510 za ten laptop.
Ma on 1gb ram, dual Core.
Nadawać się to będzie do normalnego użytkowania typu internet, lekkie gry, filmy?
Wołam #laptop #pcmasterrace #lenovo
?
Bo rozważam opcję zamiany HTC Desire 510 za ten laptop.
Ma on 1gb ram, dual Core.
Nadawać się to będzie do normalnego użytkowania typu internet, lekkie gry, filmy?
Wołam #laptop #pcmasterrace #lenovo
- 1
- 1
Chcę kupić nowego laptopa do max 3000 PLN i prosiłbym was o doradzenie w wyborze modelu. Laptop ma służyć głównie do pracy w # webdev # frontend(vm, photoshop, IDE..).
Laptop powinien mieć:
* dużo RAMu
* matrycę 15.6"
Laptop powinien mieć:
* dużo RAMu
* matrycę 15.6"
@Eggy: sorki, wkleiłem linka z kilkoma ofertami, ale jak do FHD zawęziłem to jeden został na placu boju :)
http://allegro.pl/laptop-lenovo-z51-i5-16gb-128ssd-amd-kam3d-voucher-i5955788402.html
http://allegro.pl/laptop-lenovo-z51-i5-16gb-128ssd-amd-kam3d-voucher-i5955788402.html
@Eggy: no wlasnie ten dysk mi też lipny sie wydawał ! ALE ALE ALE! Nie narzekaj na DVD bo kupujesz ramke do dysku, wypierdzielasz DVD i wstawiasz HDD. Tak mam od 4 lat i rozwiązanie jest mega praktyczne
- 1
#laptop @naprawalaptopow #bateria
Padła mi w laptopie HP Pavilion 15-p015sw bateria. Gdzie najlepiej kupić nową ? Szukam i akurat tego modelu nie mogę znaleźć. Potrzeba bateria to HP V104 2600mAh 14.8V
Padła mi w laptopie HP Pavilion 15-p015sw bateria. Gdzie najlepiej kupić nową ? Szukam i akurat tego modelu nie mogę znaleźć. Potrzeba bateria to HP V104 2600mAh 14.8V
- 0
@naprawalaptopow:
Tak to wyglada w HW Monitor
Tak to wyglada w HW Monitor
źródło: comment_WdrSjQKBpjKBEzaMuBFP5kdMj2A5CA85.jpg
Pobierz@sbk7225: jest w 100% zużyta :)
Chciałbym zrobić ulepszenie laptopa Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V5535, wymienić aktualny ram na dwie takie kości takie oraz procesor na taki, grafikę pomijam bo komputer tylko do internetu oraz lekkich prac biurowych.
Teraz pojawia się pytanie czy wymienione podzespoły będą pasowały, (na pewnym forum gdzie temat był poruszany miliony razy piszą że tak),
oraz pytanie czy wystarczy stare części odkręcić i włożyć nowe (przy procku nowa pastę podłożyć), odpalić system i będzie
Teraz pojawia się pytanie czy wymienione podzespoły będą pasowały, (na pewnym forum gdzie temat był poruszany miliony razy piszą że tak),
oraz pytanie czy wystarczy stare części odkręcić i włożyć nowe (przy procku nowa pastę podłożyć), odpalić system i będzie
- 3
No elo @x-kom!
Jak tam mój laptop? Kilka dni temu minęło 2 miesiące jak oddałem wam laptopa z tytułu niezgodności z umową.
Pyknie coś przed gwiazdką w tej sprawie, czy czekać do emerytury?
#xkom #laptop #lenovo #reklamacja #serwis #zakupy #gorzkiezale
Jak tam mój laptop? Kilka dni temu minęło 2 miesiące jak oddałem wam laptopa z tytułu niezgodności z umową.
Pyknie coś przed gwiazdką w tej sprawie, czy czekać do emerytury?
#xkom #laptop #lenovo #reklamacja #serwis #zakupy #gorzkiezale
Temperatura karty graficznej (dedykowanej) łapie mi do 69 stopni. Jest to jeszcze w miarę normalne? Karta jaką posiadam jest dość stara - GeForce 710M (1GB). Laptop Lenovo G580. Nie pytałbym o to w sumie gdyby nie to, że od ponad miesiąca moge zapomnieć o odpaleniu jakiejkolwiek gry. Przy uruchomienie czegoś wywala mi blue screena, gdy wróciłem do staryszych sterowników karty to co prawda gry już mi odpalało, ale łapało wtedy max 15
@dawid110d: dla mnie wygląda ok.
- 0
@Wielki_Atraktor: Aż głupio się przyznać, że ponad 3 miesiące j-----m się z tym problemem i dopiero teraz wpadłem na to aby odpalić ten tryb awaryjny i w-----ć wszystkie stery (╯︵╰,)
- 1
- 4
Według ostatnich plotek Apple nie wyrobi się z 15 calowym macbookiem na wiosnę, trochę beka i jednocześnie straty dla firmy, bo obecna konstrukcja oparta o haswelle jest już dość leciwa, zwłaszcza, że konkurencja oferuje już wersje skylakowe:
- Dell: XPSa 15 (9550) i precisiona 5510
- HP Zbook Studio G3
- Dell: XPSa 15 (9550) i precisiona 5510
- HP Zbook Studio G3
@Pustulka: Trudno się nie zgodzić, ale jeśli chodzi o baterie to raczej nikt nie oczekuje od takich kombajnów 6h pracy na baterii. Pod jakim względem są lepsze matryce?
- 0
Pod jakim względem są lepsze matryce?
@chilloutcaffe:
Wyższa rozdzielczość, większe pokrycie palety kolorów Adobe RGB, bardziej zbliżone do rzeczywistych itd., zbook ma ją też matową(mówię o zwykłej 4k, bo dreamcolora raczej nie ma co porównywać), delle błyszczące. To raczej nie jest nowość, bo Apple montowało niezłe matryce w swoich macbookach, ale nie najlepsze.
Mirkensy, są takie dwa laptoki i pytanie, czy jest sens wymieniać ASUSA na Tochibę? Czy rzeczywiście różnica w wydajności procków jest tak znaczna, jak przedstawia to wykres na cpubenchmark (poniżej)?
Tochiba:
Intel Core i7-4510 CPU 2.00GHz 2.60GHz
AMD Radeon R7 M260
4,00 GB RAM
Tochiba:
Intel Core i7-4510 CPU 2.00GHz 2.60GHz
AMD Radeon R7 M260
4,00 GB RAM
- 0
@Pustulka: Zapomniałem wrzucić :)
źródło: comment_OAo6Dse7xZayrjf1IlV7vT88Bi6TciPR.jpg
Pobierz- 0
@TrebuniTutek:
Nie sugerowałbym się tym tak bardzo, zestawiasz niskonapięciowy, dwurdzeniowy procesor o niskim tdp, który będzie throttlował z 4 rdzeniowym, 8 wątkowym pełnym, mobilnym i7.
Nie sugerowałbym się tym tak bardzo, zestawiasz niskonapięciowy, dwurdzeniowy procesor o niskim tdp, który będzie throttlował z 4 rdzeniowym, 8 wątkowym pełnym, mobilnym i7.
- 1
mireczki, znajomy chce kupić #laptop #laptopdopracy 15 cali. Będzie na nim jedynie używał aplikacji biurowych takich jak word, powerpoint czy excel. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film i poprzegląda internet więc na pewno karta graficzna może być zintegrowana ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mówi że tak do 2500 cebulionów chciałby się zmieścić.
Wołam #komputery #laptopy #sprzetkomputerowy #informatyka
Wołam #komputery #laptopy #sprzetkomputerowy #informatyka
- 3
Możecie polecić jakiś #laptop "do gier"?
Sam uważam, że to trochę oksymoron jest, no ale potrzebuję czegoś w miarę mocnego do 3k, na czym będę mógł od czasu do czasu pograć.
Może być coś z systemem, a jak nie to aby były sterowniki pod Win7 to sobie sam zainstaluję windę.
#laptopy #komputery #cokupic #gry
Sam uważam, że to trochę oksymoron jest, no ale potrzebuję czegoś w miarę mocnego do 3k, na czym będę mógł od czasu do czasu pograć.
Może być coś z systemem, a jak nie to aby były sterowniki pod Win7 to sobie sam zainstaluję windę.
#laptopy #komputery #cokupic #gry
@gumis112211: Imo najtańszy sensowny sprzęt do grania to jest Lenovo Y50-70 z GTXem 960M (mniej więcej poziom desktopowego 750ti) ale to już 3,3k w wersji z 8GB RAM i i5 4210H (2 rdzenie i HT, poziom desktopowych i3 Haswell).
http://www.x-kom.pl/p/261086-notebook-laptop-156-lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1000-gtx960m.html
http://www.x-kom.pl/p/261086-notebook-laptop-156-lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1000-gtx960m.html
- 0
@Oinizrum: To jest jeszcze rozsądny zakres cenowy, poczekam jeszcze na inne propozycje. Dzięki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Kurajmo: może sterowników nie zaktualizowałeś?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1





















matryca wg http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-HP-EliteBook-8560p.55607.0.html
całkiem ok
a ten Lenovo to 17', wystarczy 15'6
8470p jest za tysiaka, probook 650 za w zależności od stanu, ilości sztuk itd. 1000-1500 zł, w tym drugim można wymienić kiedyś matrycę na ipsa full hd, oba nie mają nie gpu, ale do tego pierwszego można stworzyć egpu.