Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@pavel202: Lenovo B51-80 (15,6") seria B (Essential B51) - jeśli tylko nowy i z nastawieniem na wydajność
- 1
Gdzie można kupić tanio wyświetlacz do asusa k55vj , miałem mały wypadek i mi się zbil #pc #laptopy #laptop #wyswietlacze #matryca #pcmasterrace #pchelp
- 1
- 2
wołam mirków z #laptopy #komputery #laptop
Obecnie posiadam macbooka pro 13' z 2014 (i5, ssd 256, 8 gb ramu, itd), ale z racji tego iż potrzebuję używać go na uczelni czasem, a denerwuje mnie wyszukiwanie odpowiedników postanowiłem zmienić go. Interesuje mnie połączenie laptopa z tabletem, tak, żeby wygodnie na wykładach było robić jakieś notatki, odpalić kompilator czy pograć w coś starszego ( ͡° ͜ʖ
Obecnie posiadam macbooka pro 13' z 2014 (i5, ssd 256, 8 gb ramu, itd), ale z racji tego iż potrzebuję używać go na uczelni czasem, a denerwuje mnie wyszukiwanie odpowiedników postanowiłem zmienić go. Interesuje mnie połączenie laptopa z tabletem, tak, żeby wygodnie na wykładach było robić jakieś notatki, odpalić kompilator czy pograć w coś starszego ( ͡° ͜ʖ
- 0
@djocznik: no to napisałem ci - asus ux305/ux303/lenovo yoga 700
- 0
@djocznik: Miesiąc temu kupiłem coś takiego http://allegro.pl/new-acer-r5-r14-i5-6200u-8gb-256ssd-fhd-dotyk-w10-i6268484739.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=163272
Normalny lapek, po zmianie w tryb tabletu masz klawiature ekranowa. No tyle, że z minusów w porównaniu do maca jest ciezszy i grubszy.
Normalny lapek, po zmianie w tryb tabletu masz klawiature ekranowa. No tyle, że z minusów w porównaniu do maca jest ciezszy i grubszy.
Komentarz usunięty przez moderatora
#komputer #laptop
Mirasy jest sprawa.
Potrzebuję laptop dla seniora, który będzie działał tylko w internecie/multimedia.
Koszt do 2200zł, 17 cali lub większy jeżeli zmieści się w tej cenie, cos na intelu, karciocha pamięciocha: 4 GB, napęd cd/dvd.
Jakie firmy i modele możecie polecić.
Powinno płynnie chodzić i raczej być mało awaryjne.
Mirasy jest sprawa.
Potrzebuję laptop dla seniora, który będzie działał tylko w internecie/multimedia.
Koszt do 2200zł, 17 cali lub większy jeżeli zmieści się w tej cenie, cos na intelu, karciocha pamięciocha: 4 GB, napęd cd/dvd.
Jakie firmy i modele możecie polecić.
Powinno płynnie chodzić i raczej być mało awaryjne.
@ketometomen: http://allegro.pl/laptop-dell-inspiron-5758-i3-8gb-1tb-gf920-2gb-i6231841350.html
bedzie płynnie i raczej mało awaryjnie #internety bedo śmigać jak szalone
bedzie płynnie i raczej mało awaryjnie #internety bedo śmigać jak szalone
- 0
@ketometomen: @ROOOAAARRRR: dodatkowa grafika kosztem procesora i3-4005U...
- 1
@AlcoMatt: R jest w plastiku, T jest w magnezie. Bierz T, nie rozwalisz go tak łatwo.
- 0
warto dopłacać do T61
@AlcoMatt: tak
Może coś innego w budżecie do 350-400zł?
Nie interesowałem się tym przedziałem, bo ciężko coś sensownego tam znaleźć, a generalnie warto dopłacić do pierwszej generacji icore intela. Być może będę rozbijał przedziały 500 i 100 na dodatkowe 300-400 i 700-800 w najbliższej przyszłości.
Cześć mirki, upuściłam laptopa i pękła matryca. HP pavilion g6. Korzystając z okazji chciałam go przeczyścić bo się mocno grzeje i podzielić dysk na partycje. Serwis wycenił mi 450 za matryce +250 za czyszczenie i partycje. Wydaje mi się, że coś za dużo bo sama cena takiej matrycy to 200zł, to za wymiane mam płacić 250? A czyszczenie widziałam w cennikach innych serwisów poniżej 100. Za wszystko wychodzi 700zł. Zdzierstwo czy nie
- 1
- 0
@MMM22 recurva
- 6
Ja to już widziałem kilka dni temu, ale może jeszcze kogoś ciekawi, orientacyjna wydajność mobilnych 1060 i 1070
http://pclab.pl/news70804.html
ceny to pewnie ok. 7k za 1060 i 10k za laptop z 1070
#laptop #nvidia
http://pclab.pl/news70804.html
ceny to pewnie ok. 7k za 1060 i 10k za laptop z 1070
#laptop #nvidia
źródło: comment_IbJWftE0PkV3n7SyyllT6dLiFd5XDF7M.jpg
Pobierz- 1
Mirko, pomusz...
Myślę nad wymianą swojego trzyletniego laptopa. To co chcę kupić musi spełniać parę wymagań:
* Musi pójść na nim Wiedźmin 3 (najlepiej na średnich lub wysokich detalach)
* Musi też udźwignąć Mass Effect: Andromeda
* Matowa matryca (od biedy może być błyszcząca, ale wolałbym mat)
* Dysk SSD (nie musi być bardzo pojemny, mam pamięć zewnętrzną)
Myślę nad wymianą swojego trzyletniego laptopa. To co chcę kupić musi spełniać parę wymagań:
* Musi pójść na nim Wiedźmin 3 (najlepiej na średnich lub wysokich detalach)
* Musi też udźwignąć Mass Effect: Andromeda
* Matowa matryca (od biedy może być błyszcząca, ale wolałbym mat)
* Dysk SSD (nie musi być bardzo pojemny, mam pamięć zewnętrzną)
- 5
@dziadekkania: 3 kafle minimum
Mass Effect: Andromeda
@dziadekkania: A co my jasnowidze z wymaganiami? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet nie podali wymagań a premiery gry praktycznie dopiero weryfikuje te wymagania na ile są prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym poczekał z zakupem laptopa do gier bo za 1-2 miesiące pojawią się laptopy z gtx 1060m/70m. Szykuj co najmniej 4k tak BTW ( ͡° ͜
Siemka Mirki, mam pytanie a mianowicie, czy jest jakiś kabel, żeby podłączyć laptopa do telewizora(ktory ma już trochę lat) przez eurozłącze? #potrzebnapomoc #laptop #telewizor
- 1
Jest jakis lapek do okolo 3000 zl z matowym ekranem fhd 14 - 17 cali, pelnym procesorem (nie niskonapieciowy) i zintegrowana (najlepiej na procesorze) grafika?
#szukamlaptopa #laptopy #laptop #pustulkowelaptopy
#szukamlaptopa #laptopy #laptop #pustulkowelaptopy
- 0
Wersje M sa lepsze od U, a gorsze od H/HQ?
@poloq:
MQ(procesory na slocie), HQ(wlutowane) 4-rdzeniowce
M(slot), H(wlotowane -
Komentarz usunięty przez moderatora
Mirko. #tablet czy #laptop? zastanawiam się mocno, trochę przyszłościowo, bo to na pewno nie zakup na najbliższy czas. Tylko nie wiem w którą stronę iść. W tym momencie mam stacjonarkę PC i laptopa, lapka używam głównie w łóżku, jedynie do konsumowania treści. Przeszkadza mi w nim że ma 17 cali, no za duży jest. Ten lapek ma juz chyba z 5 czy 6 lat i powoli niedomaga.
@koker: lepiej tablet.
a lapka albo daj osobie kumatej albo sam się pobaw:
primo: sterowniki
secundo: jak zasilacz
a lapka albo daj osobie kumatej albo sam się pobaw:
primo: sterowniki
secundo: jak zasilacz
- 1
@koker: Jak sprzęt typowo do przeglądania internetu i oglądania czegoś na necie, to tylko tablet. Ja bym ci polecał przejść się do sklepów i zorientować się jaka wielkość ekranu ci odpowiada. Sam się zastanawiałem co wybrać, bo 12" wydawało się lepsze jako coś, co miało zastąpić notebooka, a 10" to fajny rozmiar do przeglądania internetu i oglądania filmów np. w łóżku. 8" tablet dla mnie jednak był za mały, więc
- 1
Witam Mirków.
Jako, że od października będę przebywał na emigracji, na studiach we Wrocławiu muszę sobie zakupić jakiegoś laptopa.
Na razie wybrałem coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/275830-notebook-laptop-156-dell-inspiron-5558-i5-5200u-8gb-1000-fhd-gf920m.html
Niby w podobnej cenie mógłbym mieć takiego Lenovo:
Jako, że od października będę przebywał na emigracji, na studiach we Wrocławiu muszę sobie zakupić jakiegoś laptopa.
Na razie wybrałem coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/275830-notebook-laptop-156-dell-inspiron-5558-i5-5200u-8gb-1000-fhd-gf920m.html
Niby w podobnej cenie mógłbym mieć takiego Lenovo:

























#komputery #laptop #ssd #windows7
źródło: comment_mw5w8LXQxiz3y2XNpPNRoNWv0dK6kYqj.jpg
Pobierz@ellrick: czekajcie panowie bo coś ruszyło, dalem żeby utworzyło nowa partycje