@Czeski_Szwagier: to nie jest sciaganie :) ściągać można od konkurencji. To jest lifting i wykorzystanie modelu 300c w marce która łatwiej sprzeda się w europie. Tak jak stare polo i ibiza różniły się tylko znaczkami na masce...
  • Odpowiedz
@omnia: Bo w większości przypadków jak ktoś chce kupić limuzynę to automatycznie myśli o niemieckim aucie. A potem okazuje się, że ktoś wydał kupę forsy na Audi A6, żeby na światłach spotkać jeszcze 3 takie + Audi A3, które ryj ma taki sam jak 3 razy droższe A6. A taką Thesiskę kupuje sobie ktoś, kto ma trochę więcej fantazji i nie przejmuje się zdaniem innych (przyznaję, że wygląd ma kontrowersyjny).
  • Odpowiedz