Uwaga jako że dostałem sporo wiadomości prywatnych - dzisiaj nie pasuje, przekładamy monopol na jutro godzina 21:00 ! (więcej zmian nie bedzie.)

#wykopol <- zapraszam do obserwowania.

#monopol #kurnik

wołam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okej zakładam nowy tag - #wykopol

Zapewne nieraz graliście w MONOPOL! Od dziś gramy na kurniku, wołam skład od kalamburów (tylko raz i dzisiaj wyjątkowo) kto chce być wołany proszę o wpisanie się pod tym wpisem. Pierwsza rozgrywka dzisiaj o 20:00 (chyba że sporo osób będzie pasowała inna godzina)

#kurnik #monopoly #wykopoly

http://www.kurnik.pl/netopol/
t.....i - okej zakładam nowy tag - #wykopol

Zapewne nieraz graliście w MONOPOL! Od d...

źródło: comment_Zj29sGFbGJu34lcx4nEtTjCt5v0H62gb.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach