Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Wruszbita_Maciej: Makao!
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 2
@strawberian: Nie dziękuję, na razie nie.
- 1
- 0
@CiociaStanislawa: no wiesz ty co:<
Dostaje dzisiaj od wszystkich w Literaki, co za dzień. Ktoś chce ze mną zagrać?
#kurnik #literaki #grajzwykopem
#kurnik #literaki #grajzwykopem
- 1
konto usunięte via iOS
- 1
@skrajnaa: 21, oczko, wygrałem
- 2
geniusze :*
- 1
Kurde Mirki nie ogarniam tego kurnika. Chcę zagrać ze znajomym w kalambury i jak to zrobić? ._. Nie mogę zwyczajnie założyć stołu i zaprosić?
#kurnik
#kurnik
- 0
@MrBadger: jak to zrobić?
konto usunięte via Android
- 0
Kurcze ciężko mi to opisać dokładnie bo nie mam kompa teraz. Po uruchomieniu kalamburów będziesz na gorze miał listę rozwijaną z numerami i nazwami pokojów, wybieracie ten sam, a potem po utworzeniu stołu zapraszasz gdzieś z okolicy czatu. Najlepiej gdybyś miał go na liście znajomych na kurniku, wtedy przy nicku na liście pojawia się gwiazdka.
- 2
@ttinyowski: zawsze sie spoznie ;/
- 0
@notavailable: tak
Poranna gra, gotowi!?
#wykopol <- Zapraszam do obserwowania
STÓŁ: http://www.kurnik.pl/netopol/#300
Jeżeli
#wykopol <- Zapraszam do obserwowania
STÓŁ: http://www.kurnik.pl/netopol/#300
Jeżeli
źródło: comment_delmriFpVxhLbOFJ4xzhhpvrymtcd1k6.jpg
Pobierz@ttinyowski: Weź nie wołaj tak często, bo chyba nikt nie ma tyle czasu na grę ;p
- 0
@Keffiro: jak nie? cały czas ta sama ekipa haha :D
Gotowi do startu.. #wykopol <- Zapraszam do obserwowania.
STÓŁ: http://www.kurnik.pl/netopol/#300
Jeśli chcesz być wołany napisz w tym wpisie.
#
STÓŁ: http://www.kurnik.pl/netopol/#300
Jeśli chcesz być wołany napisz w tym wpisie.
#
źródło: comment_chyPv1Ph11XF9XkZFUu4zzxFWvf1CkUk.jpg
Pobierz- 2
@ttinyowski: też mam!
źródło: comment_6HgSCT3Q9IuT0RXa8lcU6964cyCzpIkd.jpg
Pobierz- 1
@Wyrewolwerowanyrewolwer: haha tak było !











#kalambury #kurnik