Kurde Mirki nie ogarniam tego kurnika. Chcę zagrać ze znajomym w kalambury i jak to zrobić? ._. Nie mogę zwyczajnie założyć stołu i zaprosić?

#kurnik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurcze ciężko mi to opisać dokładnie bo nie mam kompa teraz. Po uruchomieniu kalamburów będziesz na gorze miał listę rozwijaną z numerami i nazwami pokojów, wybieracie ten sam, a potem po utworzeniu stołu zapraszasz gdzieś z okolicy czatu. Najlepiej gdybyś miał go na liście znajomych na kurniku, wtedy przy nicku na liście pojawia się gwiazdka.
  • Odpowiedz