#f1 Dzisiaj czterdzieste urodziny obchodzi nasz rodzynek, najlepszy Polski kierowca, niedoszły i przyszły wielokrotny mistrz świata F1, geniusz półzmyłkowy, człowiek który udźwignął Williamsa, mistrz WEC, ofiara Ronde di Andora.
Panie Robercie, wszystkiego najlepszego, a teraz czas na Roberta juniora żeby dokończyć sprawy z Ferrari( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#wruci #
Panie Robercie, wszystkiego najlepszego, a teraz czas na Roberta juniora żeby dokończyć sprawy z Ferrari( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#wruci #












Na czas Le Mans przypominam o nie używaniu słowa "BOLID" w kontekście samochodów startujących w 24h Le Mans
"Bolid" to jest ciało niebieskie
ponadto
nieopodal toru można spożyć jedne z najlepszych Churrosów
jest zakomarzenie i zamuszenie
@SpongeBobertKanciastoRenki: czyli to jest bolid
źródło: obraz
Pobierzźródło: obraz
Pobierz