Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 0
chłop odklepał uderzenia w parterze, co to #!$%@? jest XDDDDD Ale spokojnie szpilka pójdzie spać w następnym pojedynku
#ksw
#ksw
przegrał?
#ksw
#ksw
@dos_badass: wygrał Artek
Radczenko miał bana na uderzanie w drugiej rundzie? XD
#ksw
#ksw
- 2
już wole Jurasa i jego OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO od ARTEK ARTEK XD
#ksw
#ksw
- 0
Widac ze Radchenko 0 skilla w parterze, pewnie nawet nie trenowal
#ksw
#ksw
- 0
Dobra ustawka
#ksw
#ksw
- 2
Ale ten Radczenko jest ogórkiem XD
#ksw
#ksw
Przeskromny, mamy mistrza świata.
#ksw
#ksw
- 2
nie no chłopie ze Szpilką #!$%@?ć, weź już nie wracaj xD
#ksw
#ksw
ÓSTWAAAAAFKA!!!!!!!!!!!11111111111111111ONEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
#ksw
#ksw
- 3
Widzę, ze tu tradycja #!$%@?ć Szpilke, ale pokazał się zajebiscie jak na debiut po tylu latach boksowania. Niech was boli niedzielne wykopki :D
#ksw
#ksw
hahaha oj Piejdzioszek dzisiaj bedzie mial hardą noc, brawo Ajtuj
#ksw
#ksw
- 1
NAWET NIE WIECIE JAKI JESTEM Z SIEBIE ZADOWOLONY
#ksw
#ksw
#ksw I co nie wierzyliscie w ajtuja















#ksw