via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pekas: grupy na fb: pastelowe metry, czupurna, kwiatynagranacie i jak wejdzie w jedną, to znajdzie ich kilkanaście ;)
  • Odpowiedz
Ma ktoś może do polecenie zakład #krawiectwo we #wroclaw , gdzie uszyję #garnitur na #wesele ? Oczywiście najlepiej nie za miliony monet. Nie zależy mi, żeby wyglądać jak milion dolarów, ale też nie chciałbym przesadzić w drugą stronę i wyglądać jak w garniturze po dziadku.

Słyszałem o pracowni krawieckiej na ul. Pereca u Tadeusza Florka, podobno ma bardzo przystępne ceny, ale właśnie boję się
V.....3 - Ma ktoś może do polecenie zakład #krawiectwo we #wroclaw , gdzie uszyję #ga...

źródło: comment_1649934594hDJ5ozt92iCmv1ZuC9n31j.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przede wszystkim wszystko zależy od materiału z jakiego garnitur na być uszyty. Jeżeli jesteś standardowo wymiarowy to poleciłbym kupić gotowy garnitur i poprosić krawca o przeróbki. Najlepiej jak pójdziesz do krawca i powiesz co chcesz i czego potrzebujesz, na 1 wizycie jest wybór materiałów i stylu czy kroku garnituru, krawiec będzie mógł ocenić ile materiału będzie potrzebował i poda Ci cenę.
W tej kwocie celowałbym na coś z sieciowek i przeróbki krawieckie.
  • Odpowiedz
Kupilem spodnie. Cena ok. 200 zl..
Nastepnie poszedlem do krawcowej w salonie w galerii i zlecilem usluge skrocenia nogawek.
Pani wymierzyla, zaznaczyla ile skrocic i kazala przyjsc za tydzien. Okazalo sie, ze skrocila spodnie za duzo.
Umowilismy sie, ze poprawi i spodnie wydluzy. Zrobila to jednak tak nieudolnie, ze wszystko jest widoczne. Nie zgodzilem sie na odbior i zostalem poinformowany, ze podejmie jeszcze jedna probe.
Jakie mam prawa w takiej sytuacji? Czy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki. Niestety jestem chyba niewymiarowy bo mam biedę kupić spodnie, które by mi odpowiadały. Wszelkie portki ze zwezanymi nogawkami, które powinny pasować są mega wąskie w udach (a nie mam ich masywnych xd). Posiadam jedne jeansy, które są na mnie idealne ale są już w takim stanie, że wstyd w nich chodzić. W związku z tym pomyślałem, że mógłbym kupować zwykle proste i brać te idealne na wzór. Pytanie tylko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harash: pewnie tak, ale jak planujesz jeans, to potrzebujesz raczej coś w kierunku heavy duty, bo te zwykłe maszyny mogą być za słabe. stare Łuczniki to czołgi, na bank wystarczą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czesc. Chciałbym swojej partnerce kupić maszynę do szycia na urodziny. Pierwszy wybór padł oczywiście na markę Singer, ale ceny zabijają, za lepsze modele. Jakie marki polecacie, które są warte uwagi?
#maszynadoszycia #krawiectwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plp_: Zobacz sobie na pintrescie inspiracje, ewentualnie na instagramie odpowiednie hasztagi.
Ale tak ogólnie to krawiec Ci doradzi odpowiedni do sylwetki, albo przedstawi kilka rozwiązań. Bardziej się zastanów jaki chcesz materiał, bo jak byłam z niebieskim to materialow było 1000+ i wybór był bardzo trudny.
  • Odpowiedz
@snickers111a: wyprostować ząbek, wrócić suwakiem do początku zamka tak żeby go całkiem otworzyć, zacisnąć nieco mocniej suwak (np kombinerkami) żeby lepiej łapał jeśli z tym są problemy i tyle. Jak nie pomoże to zostaje wyprucie starego zamka i wszycie nowego.
  • Odpowiedz