Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Charlie666 nie wiem czy czasem nie jest s---------e sterowanie w samym porcie gry ja na przykład za cholerę nie mogłem grając na padzie przejść żadnej sekwencji z szybkim machaniem gałka na boki, musiałem brać myszkę bo za cholerę bym nie nie przeszedł gry
- 0
@krucjan też z tym problemy mam, no trudno, będę grał na klawiaturze i myszce
Mam problem z moim #pad od #xbox #xboxone (ten biały, od xone s chyba).
Grając w #rocketleague mam problem, że podczas skoku auto losowo leci wprzód albo w tył. Odpowiada za ten ruch lewa galka analogowa.
Da się jakoś ją wymienić samemu bez lutowania czy czegoś co wymaga specjalnych umiejętności? Raczej caly mechanizm za nią odpowiedzialny, nie chce oddawać do serwisu, gdyż szkoda
Grając w #rocketleague mam problem, że podczas skoku auto losowo leci wprzód albo w tył. Odpowiada za ten ruch lewa galka analogowa.
Da się jakoś ją wymienić samemu bez lutowania czy czegoś co wymaga specjalnych umiejętności? Raczej caly mechanizm za nią odpowiedzialny, nie chce oddawać do serwisu, gdyż szkoda
@NoNameNoIdeaNoLife
Szkoda ci czasu na jeżdżenie po mieście, ale nie szkoda na p---------e się z naprawieniem własnoręcznie pada? XD
nie chce oddawać do serwisu, gdyż szkoda mi czasu na jeżdżenia po mieście.
Szkoda ci czasu na jeżdżenie po mieście, ale nie szkoda na p---------e się z naprawieniem własnoręcznie pada? XD
- 1
@NoNameNoIdeaNoLife: Przy objawach jakie podajesz na 100% rozkraczył się analog. Mi padały kiedyś często przy graniu w Fifę.
Siema Mirki!
Przychodzę z ważnym pytaniem, gdyż niedługo planuję sobie powiększyć kolekcję związana z ps2 (pady gry itp.) i chce kupić dobrej jakości kontroler. Tutaj jest problem, posiadam 2 oryginalne pady do ps 2 i ps 1. Są świetne ale powoli zaczynają niedomagać i wole mieć jakieś w zapasie. I teraz co myślicie o tych z allegro nie markowych za 20/30 zł? Są warte swojej ceny, i czy jest jakieś podejście do tych
Przychodzę z ważnym pytaniem, gdyż niedługo planuję sobie powiększyć kolekcję związana z ps2 (pady gry itp.) i chce kupić dobrej jakości kontroler. Tutaj jest problem, posiadam 2 oryginalne pady do ps 2 i ps 1. Są świetne ale powoli zaczynają niedomagać i wole mieć jakieś w zapasie. I teraz co myślicie o tych z allegro nie markowych za 20/30 zł? Są warte swojej ceny, i czy jest jakieś podejście do tych
źródło: comment_16372612561ZROKnfbn6hVmsWnQVMb3A.jpg
Pobierz- 0
@KrakeNNN: Mam chyba ze 4 takie nieoryginalne do ps2. Ujnia pierwszego sortu. Ratuj swoje oryginalne, a będą śmigać i do śmierci, Twojej lub ps2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@KrakeNNN: Nie kupuj tych podróbek, szkoda pieniędzy. Jeżeli szukasz jakiegoś przewodowego to zostań przy oryginalnych od Sony. Z bezprzewodowych mogę polecić Logitech Cordless Action Controller.
- 0
Wysyłka z magazynu: PL
Microsoft Xbox Bezprzewodowy Kontroler (Xbox Series X) - Amazon.pl
Cena z VAT: 219 zł
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka z polskiego magazynu.
#duxrm
Microsoft Xbox Bezprzewodowy Kontroler (Xbox Series X) - Amazon.pl
Cena z VAT: 219 zł
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Darmowa wysyłka z polskiego magazynu.
#duxrm
źródło: comment_1634114105LCuQKtPJHX6TygCIilQKf7.jpg
Pobierz- 0
Mirunki, za ile moge sprzedac pada od #xboxseriesx ? Uzywany 2 miesiące, bez zadnych wad i problemow :)
Chce wymienic na elite2. Za 150zł jestem w stanie go puscic dalej?
#xbox #xsx #kontroler
Chce wymienic na elite2. Za 150zł jestem w stanie go puscic dalej?
#xbox #xsx #kontroler
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Sieniu: elite 2 psują się na potęgę, lepiej sobie zostaw zwykłego pada jak będziesz elitkę odsyłał na gwarancję xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Sieniu: gałki driftują na potęgę, przycisk A lubi wybrednie łapać, bumpery lubią łapać doubleclicka
@tabascosauce: Nie warto januszować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@tabascosauce: miałem kiedyś 2 szt PDP i był ok.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MarcinSzabla: tylko oryginał, żaden zamiennik się nie umywa do ori
Siema, mam do sprzedania 2 shifter'y Logitech przerobione na USB. Skrzynie zostały przerobione własnoręcznie przeze mnie. Są kompatybilne z Windows'em 10 (z win 7 - nie testowane ale powinien działać, z konsolami - nie działa). Jest również kompatybilny z każdą grą ponieważ działa jak kontroler do którego można przypisać biegi. Shifter podłącza się prosto do komputera przez USB przez co jest kompatybilny z absolutnie każdą kierownicą/klawiaturą/kontrolerem. Każdy z nich jest oryginalny,
źródło: comment_1619533861xVPjfTtpFVDmCKsZBfH08q.jpg
Pobierz@glos_ze_zlewu: zainstaluj pepper na telefon, śledź promocje #xbox i prędzej czy później ustrzelisz jakiegoś
- 2
@a_daniela_magicala_pamietacie: na gwarancje daj
- 1
@a_daniela_magicala_pamietacie: nie mam takiego problemu, ale to znany błąd i pracują nad fixem softwareowym.
- 2
Hej, kupiłam pada od Xbox Series z oficjalnej strony microsoftu no i mam problem bo nie mogę otworzyć panelu baterii nawet mój chłopak nie daje rady i nie wiem czy próbować coś cieńkiego wsadzić pod spód i podwarzyć ale boję się że coś połamie jak tak zrobię bo naprawdę mocno trzyma.
#xbox #pad #controller #kontroler #gamepad
#xbox #pad #controller #kontroler #gamepad
- 0
@DarkSusan: O szalone tyle udało się podnieść chyba bez wciśniecia czegoś w szczeline nie da rady
źródło: comment_1606302851cRvx4ZhtZep6dwL6lT37e8.jpg
Pobierz- 0
@Just_Doesnt_Know: z nożem się udało
W przyszłym roku zamierzam zmienić prace i będę celował w robotę typu młodszy kontroler finansowy.
Moje doświadczenie to 5 lat pracy jako księgowy ( 2 lata jako młodszy a potem 3 lata jako księgowy)
Tutaj pojawia się pytanie bo znalazłem na krajowej izbie księgowych kursy na kontrolera finansowego. Są trzy poziomy trudności razem jakieś 4k i tak się zastanawiam czy nie zrobić pierwszego poziomu tego kursu. Myślicie że taki papierek się przyda
Moje doświadczenie to 5 lat pracy jako księgowy ( 2 lata jako młodszy a potem 3 lata jako księgowy)
Tutaj pojawia się pytanie bo znalazłem na krajowej izbie księgowych kursy na kontrolera finansowego. Są trzy poziomy trudności razem jakieś 4k i tak się zastanawiam czy nie zrobić pierwszego poziomu tego kursu. Myślicie że taki papierek się przyda
- 3
@Yurakamisa:
mam alergię na prywatne działalności lub zwykłe spółki które nazywają się jakby były jakąś instytucją państwową albo samorządową.
Odbieram je tak samo jak te wszystkie rejestry gospodarcze które "fakultatywnie obligatoryjnie" dokonały wpisu nowo założonej działalności w swój rejestr, ale jak w 3 dni nie zapłacisz kilku stówek to w ramach sankcji cię wykreślą.
krajowej izbie księgowych
mam alergię na prywatne działalności lub zwykłe spółki które nazywają się jakby były jakąś instytucją państwową albo samorządową.
Odbieram je tak samo jak te wszystkie rejestry gospodarcze które "fakultatywnie obligatoryjnie" dokonały wpisu nowo założonej działalności w swój rejestr, ale jak w 3 dni nie zapłacisz kilku stówek to w ramach sankcji cię wykreślą.
- 0
Przez jakiś czas też siedziałam w księgowości, ale trochę czułam, że to nie dokładnie to, o co mi chodziło. Zrobiłam w KIK cały kurs trójstopniowy kontrolera finansowego i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Znalazłam nową pracę na stanowisku młodszego kontrolera, szybko mnie docenili i awansowałam, obecnie jestem starszym kontrolerem i myślę, że to właściwa ścieżka. Nie nudzę się w pracy, pieniądze z tego są, a doświadczenie w księgowości na pewno też
- 0
@Czerwony_Krokodyl: gdybyś jednak nie miała wersji z BT to w sumie mogę sprzedać swojego pada w wersji czarnej bo ost kupiłem w wersji cyberpunk (ten z foto) i dwa mi nie są potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam też drugi taki uchwyt (nowy) bo dla jednego nie opłacało mi się przesyłki brać xd
mam też drugi taki uchwyt (nowy) bo dla jednego nie opłacało mi się przesyłki brać xd
- 0
@sebool12 wszystko sprawdzę jak wrócę od rodziców i dam Ci znać!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Kamilek2323: kupiłem speedlink torid w podobnym celu i fajnie się spisuje
@Kamilek2323: https://pl.aliexpress.com/item/32822254215.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.17e65c0fXGGMd9
Mam tego pada i ogólnie nie jest taki zły, gałki trochę toporniej chodzą ale ogólnie jest dobrze
Mam tego pada i ogólnie nie jest taki zły, gałki trochę toporniej chodzą ale ogólnie jest dobrze
- 0
@cetnar: Arturia Minilab, Novation Launchkey 25
0
praca marzeń

Akcja z Bytomia
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #






























źródło: comment_1649001817N0zWZE79fNXxn05dbGMatQ.jpg
Pobierz