Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z moim #pad od #xbox #xboxone (ten biały, od xone s chyba).
Grając w #rocketleague mam problem, że podczas skoku auto losowo leci wprzód albo w tył. Odpowiada za ten ruch lewa galka analogowa.
Da się jakoś ją wymienić samemu bez lutowania czy czegoś co wymaga specjalnych umiejętności? Raczej caly mechanizm za nią odpowiedzialny, nie chce oddawać do serwisu, gdyż szkoda mi czasu na jeżdżenia po mieście.
Jak nie to jaki nowy pad polecacie? Używam go po kablu, ale chciałbym, że było to coś ze stajni xboxa. Ten elite? Czy może od xboxa series (za 210 na amazonie).
#xboxseriesx #xboxseries #xboxseriess #kontroler
  • 8
@Shmoikel: No napewno. Nie ma nigdzie możliwości naprawy. Kup nowy. To kupuj.

@NoNameNoIdeaNoLife: Jeśli się na tym nie znasz to oddaj na czyszczenie do serwisu. Oni też stwierdzą czy potrzebna jest wymiana czy tylko brudna gałka. Jako tako lokalny sensowny serwis powinien ogarnąć.
@Shmoikel: Głupoty, rozkręcałem zwykłym śrubokrętem. @NoNameNoIdeaNoLife Niestety bez lutowania nie da rady wymienić analoga. Sam analog to kilka złotych i trzeba trochę zapłacić lokalnemu elektronikowi za polutowanie.

Zaniosłem kiedyś rozebranego pada i analoga, gość wziął 10 złotych i polutował w kilkanaście minut.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nivenerr: mieszkam w mieście 100k i miałem kontakt z wieloma serwisami z najróżniejszą elektronika, same złe wspomnienia.
@nivenerr: @rbbxx: @Koliat: @McKeyPL:
Sprawdziłem na yt jak wyglada naprawa, mam lutownicę i będę próbował.
Ale najpierw moge spróbować sprawdzić jakoś czy to coś na płycie głównej (pada) sie nie #!$%@?ło? Znacie jakieś pogramy do testowania takiego sprzętu?