Wpis z mikrobloga

Siema, mam do sprzedania 2 shifter'y Logitech przerobione na USB. Skrzynie zostały przerobione własnoręcznie przeze mnie. Są kompatybilne z Windows'em 10 (z win 7 - nie testowane ale powinien działać, z konsolami - nie działa). Jest również kompatybilny z każdą grą ponieważ działa jak kontroler do którego można przypisać biegi. Shifter podłącza się prosto do komputera przez USB przez co jest kompatybilny z absolutnie każdą kierownicą/klawiaturą/kontrolerem. Każdy z nich jest oryginalny, jest wyposażony w kabel USB w oplocie 2m. Działa od razu po podłączeniu do komputera, nie potrzeba sterowników itd. Cena której oczekuje to 320zł za nowy (po lewej), 270zł za używany (używany testowany przeze mnie przez kilka miesięcy, ten po prawej). Shifter posiada 7 biegów i niczym się nie różni od oryginalnego. Cena za same adaptery na allegro to nawet 100zł, a ja oferuje w pełni sprawny shifter który podłączasz prosto do komputera bez uciążliwych adapterów. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam pw. Mogę wystawić na allegro/olx. Dostawa - paczkomat/kurier 12,99zł.

Pobierz barteq_02 - Siema, mam do sprzedania 2 shifter'y Logitech przerobione na USB. Skrzyni...
źródło: comment_1619533861xVPjfTtpFVDmCKsZBfH08q.jpg
  • 5