Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orfan: Na filmie widać że chłopak który zmarł nie atakował policji i w nich niczym nie rzucał. Pokaż mi na filmie w której minucie kibole rzucają w nich tymi "raca" "kamieniami" "petardami" Więc pisz te swoje mądrości dalej kto ma rozum to obejrzy film i zobaczy co tak naprawdę się stało.
  • Odpowiedz
@mamferiearodzicowniemawdomu: masz rację, kajam się. obejrzałem drugi raz, ewidentnie widać, że jedna grupa w kominiarkach pokojowo podchodziła do policji chcąc podzielić się opłatkiem, śpiewając psalmy na cześć Pana i zostali bestialsko przez nich ostrzelani. mae culpa
  • Odpowiedz
Dobry, łagodny chłopiec z Knurowa szedł właśnie złożyć kwiaty na grobach powstańców gdy drogę zastąpił mu oddział chorych zwyrodnialców w milicyjnych mundurach. Nie zdążył nawet powiedzieć "dzień dobry" kiedy w jego kierunku padło 137 strzałów z broni krótkiej, 47 z długiej i 3 z haubicy. Niewinna krew trysnęła na koszulkę patriotyczną marki Surge Polonia i medalik ze świetym Maurontem, patronem piłki nożnej...

#kibole #knurow #boldupy #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ialath:
Wiesz to prawda ale prezentuje pogląd, że obywatel powinien mieć szacunek do policji + powinien w pewien sposób czuć w stosunku do niej respekt. Tutaj pokazał, że działa impulsywnie co totalnie odwiodło mnie od względnej sympatii do jego osoby... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba czas żebym sam zrobił partie polityczną :D
  • Odpowiedz
  • 0
@ialath: Wleźli na boisko się n---------ć. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Tak powinna wyglądać wypowiedź Wiplera. Cokolwiek poza tym to liczenie na głosy patoli.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomysł zainspirowany po części wydarzeniami w #knurow jak pozbyć się wszelakiej patologii stadionowej:
1. Ogranizujesz serię meczy w całej Polsce na które pozwalasz wejść osobom z zakazami stadionowymi
2. Nie robisz osobnych sektorów dla kibiców przeciwnych drużyn
3. Pozwalasz wnieść na trybuny każdy możliwy rodzaj broni
4. ???
5. PROFIT!
Problem z pseudokibicami rozwiązałby się sam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problem z pseudokibicami rozwiązałby się sam


@abcde: potem zostaje tylko sprzątanie, ale to można zlecić tym, co przeżyli i nawet dostać dofinansowanie z unii za zatrudnianie kalek xD
  • Odpowiedz
maskar się dzieje jakieś 30 radiowozów helikopter i cały komisariat otoczony przez policjantów sceny jak z filmu na wjazdach do miasta kontrole ale na razie spokojnie jakiś tam dyskusje są z policjantami ale raczej na spokojnie
#knurow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Art. 23. 1. Pocisków niepenetracyjnych miotanych z broni palnej lub urządzeń do tego przeznaczonych można użyć lub wykorzystać je w przypadkach, o których mowa w art. 11 pkt 2–5, 7–11 i 13.
2. W przypadku zbiorowego zakłócenia porządku publicznego użycie pocisków niepenetracyjnych poprzedza się strzałem ostrzegawczym lub salwą ostrzegawczą w bezpiecznym kierunku, z wyjątkiem sytuacji, gdy miałoby to nastąpić w pomieszczeniach, obiektach aresztu śledczego, zakładu karnego, strzeżonego ośrodka lub aresztu w celu wydalenia.
3.
KomentatorTramwajowy - Art. 23. 1. Pocisków niepenetracyjnych miotanych z broni palne...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach