#knurow #kibole #mecz #psy

Pierw mówili że kibole zaatakowali policje. Okazało się że byli bardziej zainteresowani kibolami Ruchu. Mówili że policja oddała strzał ostrzegawczy. Policja od razu strzela bez oddania strzału ostrzegawczego.
Mówili że kibole rzucali w policje kamieniami coś tam poleciało ale nie widać aby policja była zagrożona utratą życia nie atakowali policji tylko biegali wokół niej. Mówili że policja przystąpiła do reanimacji
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To uczucie gdy jedna patologia (wyśmiewająca śmierć innej osoby) próbuje być elokwentna i sprzed komputera, anonimowo atakuje drugą. Obie grupy są siebie warte #kibole #knurow #polska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mówią, że policjant strzelający z broni gładkolufowej w nogi z niecałych 30 metrów przypadkiem trafił w szyję. Spora wada wzroku.
Pozdrawiam też tych, dla których tak niewiele jest warte ludzkie życie. On nie miał żadnej broni, a go zabito. Głupota nie jest powodem, by kogoś zabić. Kto dał rozkaz?
Elita internetu psia mać.
#knurow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vaviec:

Pozdrawiam też tych, dla których tak niewiele jest warte ludzkie życie.


Pozdrawiamy cweli domolujacych stadiony dla ktorych tak niewiele warte jest uszanowanie mienia publicznego i zachowanie
  • Odpowiedz
@Vaviec: Masz racje, nie ma zgody na demolowanie własności publicznej. Swoja drogą gdy jechałem Placem Konstytucji 3 lata temu po "marszu" to płakać się chciało na widok tych zniszczeń.
Zrozum, ja nie usprawiedliwiam działań policji bo lista ich "zasług" nie ma końca. Mi chodzi tylko o to, że nie może być w tym kraju poczucia bezkarności w imię chorego fanatyzmu bez względu jaką ten fanatyzm ma twarz. Czy to kibol,
  • Odpowiedz
To że ktoś dostał w szyję z gumowej kuli nie znaczy, że musi zaraz umierać. Drama queen normalnie. Trochę mniej tych teatralnych gestów na przyszłość. Mógł zjeść snikersa i wszystko by się rozeszło po kościach. Jak rak.

#niepopularnaopinia #knurow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytam sobie wykop o zamieszkach w Knurowie i nie powiem, że jestem zdziwiony ani zaskoczony, ale komentarze takie jak:

Dla mnie powinien dostać premie za wyeliminowanie idioty który chodzi na mecze p-----------ć się. Wielkie chojraki, dostali kilka kulek i w płacz że policja ich bije.

nadużycie władzy? po ci im te karabiny, żeby dzieci straszyć?

wyrwali chwasta

Jednego mniej, jakoś mi go nie szkoda :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach