Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@Glos_normictwa: Prawo Bronxu, am aj rajt?
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Emerkaes: Całkiem spoko.
- 4
@AlojzyKoniowal: e tam p------i
To jest piękna, smutna pasta
Takie właśnie dzieła powinny być n języku polskim, nie jakieś Wallenrody
To jest piękna, smutna pasta
Takie właśnie dzieła powinny być n języku polskim, nie jakieś Wallenrody
- 0
Hip-Hop classic na dziś.
#hiphop #klasyk #oldschool #goldenage
Podobnie jak wielu raperów w tym czasie, jest to jedyna rzecz, którą Little Indian wypuścił w swojej karierze. Nadal zastanawiam się dlaczego, ponieważ miał produkcję Howie Tee i remiksy Buckwilda i Jay-Dee (myślę, że to jego pierwszy beat, ale to nie był CDS), a także miał do tego wideo. ” - Thomas V (New TROY BLOGGER)
#hiphop #klasyk #oldschool #goldenage

- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@danielek_czarodziej: film "Że życie ma sens" z 2001 roku
@pepko_pepps: dzięki. nie znałem, a z opisu fajnie sie zapowiada. bedzie ogladane w weekend
Ahhh nostalglem kiedyś to było #humorobrazkowy #gumisienazawszewnaszychsercach #gumisie #heheszki #klasyk
źródło: comment_1612733005auI4jwdvWUUdMUBPyFIHDq.jpg
Pobierz@kaosha: boli
@SebaD86: Wyjście smoka było lepsze.
@Prettylittlepsycho: Król komedii starą
Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy, wszystko się zgadza..(╯°□°)╯︵ ┻━┻
#sylwesterzwykopem #sylwester #klasyk
#sylwesterzwykopem #sylwester #klasyk

- 1
@usunelisciemikonto: o kolejny elektrośmieć.
@usunelisciemikonto: o właśnie przeszedłem xD
źródło: comment_16089989399E4ZPaXO2bwrlmKSNR0OWe.jpg
Pobierz- 2
@rozgotowanymakaron: nie słyszałem tego lata, dzięki
@sna_t: 10 lat temu na EskaRock ta piosenka była puszczana obowiązkowo chyba co 3 godziny i właśnie sobie uświadomiłem że chyba już jej nigdzie nie puszczają ( ಠ_ಠ)
Dobra pora na dodawanie żeby nie miało to zbyt wielu wyświetleń właśnie się rozpoczyna, więc...
Mirki, pijcie ze mno kompot!
Ten rok minął mi pod znakiem klucza i śrubokręta, bom składał swojego Kaszla. Poza blacharką oddałem też do wykonania fotele. Nie, nie takie skajowe typowe dla bieda-edyszyn, tożto potężne fotele IG. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łatwo nie było, bo IG chyba zwija się z tego świata (tak mi
Mirki, pijcie ze mno kompot!
Ten rok minął mi pod znakiem klucza i śrubokręta, bom składał swojego Kaszla. Poza blacharką oddałem też do wykonania fotele. Nie, nie takie skajowe typowe dla bieda-edyszyn, tożto potężne fotele IG. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łatwo nie było, bo IG chyba zwija się z tego świata (tak mi
źródło: comment_1608241312FzvJwswQN18pkUulN8bOdT.jpg
Pobierz- 2
- 1
@gienon: nie mam nowszego zdjęcia, ale doszły boczki drzwi, kierunki i tylne lampy na nowych uszczelkach (nieoryginalnych, ale lepszych), ramiona wycieraczek, odpowiednie spryskiwacze i trochę zdmuchnąłem kurz. Tapicerka też już jest w środku. Zostało mi dodać boczki tylne, które może odbiorę w tym roku po przefarbowaniu (te od EL mają grubszy plastik i nie łamią się tak), do tego przeszyte pasy na nowo wraz z naprawą ich popękanych plastików (wypełnienie
źródło: comment_1608313711dTFmoEQL9QLgDV7Vx4N6cq.jpg
PobierzDobra, to odpowiednia pora na uzbieranie małej liczby plusów.
Ten rok minął mi pod znakiem klucza i śrubokręta. Składałem swojego Kaszla po remoncie. Do renowacji poszły też fotele i kanapa, bo stan był porażkowy. Sztuczka taka, że to nie były zwykłe skajowe fotele, o nie. Tożto potężne IG wkładane na zamówienie przy składaniu auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakże łatwo by to było gdyby IG chętnie przeprowadzał renowację
Ten rok minął mi pod znakiem klucza i śrubokręta. Składałem swojego Kaszla po remoncie. Do renowacji poszły też fotele i kanapa, bo stan był porażkowy. Sztuczka taka, że to nie były zwykłe skajowe fotele, o nie. Tożto potężne IG wkładane na zamówienie przy składaniu auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakże łatwo by to było gdyby IG chętnie przeprowadzał renowację
źródło: comment_1608240891r0qHCK4CJ8Fx86d2lwdWeY.jpg
Pobierz@macgajster pic rel
źródło: comment_1608266312lLKqFLDN2XXlX2Bg6FZoCC.jpg
Pobierzglasyg :D

















![p.....7 - Nowy Rok nadchodzi mam nadzieję że lepszy.
Juz można ześwirować..└[⚆ᴥ⚆]┘
...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1609430429l7LAcbzH4tyFX45r0I2vdc,w400.jpg)









źródło: comment_1617318196sStikQeT4hhH1Z7CpOWEqs.jpg
Pobierznonszalancja