Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@kavillock: Goclevera polecam bo sam mam i z doświadczenia wiem że nie robią problemów przy gwarancji (12 miesięcy door to door, zamawiasz kuriera u nich na www, następnego dnia bierze tablet i wsio :-) )
@kavillock:
http://www.notebookcheck.pl/ATM7029.91987.0.html vs http://www.notebookcheck.pl/RK3066.87081.0.html
Nie wydaje Ci się że ten procesor jest trochę słaby? A nawet bardzo?
http://www.notebookcheck.pl/ATM7029.91987.0.html vs http://www.notebookcheck.pl/RK3066.87081.0.html
Nie wydaje Ci się że ten procesor jest trochę słaby? A nawet bardzo?
- 1
Elo mirki o której walka szpilki ? #kichochpyta #boks
@Lrrr: @rogalcebulowy: @szalony_kefir:
Jerzy Mielewski @Mielewski 8 min
Szpilka z Molo ok godz 3.20 - 3.30
Jerzy Mielewski @Mielewski 8 min
Szpilka z Molo ok godz 3.20 - 3.30
- 1
Były dziś jakieś śmieszkowe akcje na mikro? #kichochpyta
- 0
@klossser: nie były
Komentarz usunięty przez moderatora
http://tablica.pl/oferta/procesory-ceramiczne-i-inne-odzysk-zlota-zlom-komputerowy-ID3nPx5.html#43cca051bb
przyznać się kto z was zbiera?
#kichochpyta #procesory
przyznać się kto z was zbiera?
#kichochpyta #procesory
- 22
25317,79 - 7,19 = 25310,60
Wczorajszy wpis, ale dłuugo byłem bez Internetów :(
Co ciekawe, biegłem jakoś wczoraj ok 5 rano i biegło mi się zajebiście :) Rześko, w ogóle nie czułem zmęczenia. Tak dobrze mi się biegało, że mam ochotę zaraz iść dzisiaj znowu pobiegać. Zastanawiam się natomiast czy to dobry pomysł biegać tak codziennie?
Będąc
Wczorajszy wpis, ale dłuugo byłem bez Internetów :(
Co ciekawe, biegłem jakoś wczoraj ok 5 rano i biegło mi się zajebiście :) Rześko, w ogóle nie czułem zmęczenia. Tak dobrze mi się biegało, że mam ochotę zaraz iść dzisiaj znowu pobiegać. Zastanawiam się natomiast czy to dobry pomysł biegać tak codziennie?
Będąc
źródło: comment_v2xqeJgUZslg4uD5TpMneOeYzT5zbNSo.jpg
Pobierz- 1
@fisti: mam 97kg, czyli jakieś 17kg nadwagi ;) jak zrzucę jeszcze jakieś 10, to zacznę mówić, że jestem w formie ;)
Choć inna sprawa, że kondycja a waga, to dwie różne rzeczy.
Choć inna sprawa, że kondycja a waga, to dwie różne rzeczy.
- 1
@noisy: To musisz bardzo uważać na stawy. Ja mam czasami bóle w stawie biodrowym i kolanowym, jak biegam po betonie/asfalcie lub wymęczę bardzo długi dystans w jeszcze lepszym tempie. Staraj się wybierać bardziej miękkie podłoże i zainwestuj w odpowiednie dla Twojej stopy buty do biegania (w tagu #bieganie co chwilę pojawiają się rozmowy na temat butów itp.). Zaczynałem biegać przy zerowej kondycji i 96kg, więc jesteś w lepszej
- 2
Dobra wypokki, pomóżcie. Potrzebuję wszelakiej muzyki w klimatach afrykańskich/jakichkolwiek plemion. Wiecie o czym mówię, jakieś gówna na bębenkach i darcie mordy w tym stylu. Im więcej tym lepiej. #muzyka #kichochpyta #pomocy
@Werify: Obczaj tu: http://8tracks.com/gados/african-roots#smart_id=tags:africa :)
- 1
@Werify:

- 1
#kichochpyta #film #pytamboniewiem
Jakie polskie filmy miały w tym roku premierę? Jakie polecacie obejrzeć rodzime produkcje z ostatnich lat?
Jakie polskie filmy miały w tym roku premierę? Jakie polecacie obejrzeć rodzime produkcje z ostatnich lat?
- 1
Długo czekacie u siebie w miejscowościach na złożenie wniosku o paszport,tj. stanie w kolejkach? Jak się ma sprawa czekania na wydanie? Niby w kraju 30 dni, ale jakie macie doświadczenia z tym dotrzymywanie terminów?
#kichochpyta
#kichochpyta
Mam klawiaturę Logitech G11 i posiada ona klawisze multimedialne. Na Windowsie spotify je bez problemu 'rozpoznaje' i mogę zatrzymywać, puszczać następny track itp.
Lecz pod linuksem spotify nie znajduje tychże klawiszy. Można to jakoś ręcznie zbindować? W opcjach niestety nic nie znalazłem ;_;
#spotify #komputery #kichochpyta #klawiatura
Lecz pod linuksem spotify nie znajduje tychże klawiszy. Można to jakoś ręcznie zbindować? W opcjach niestety nic nie znalazłem ;_;
#spotify #komputery #kichochpyta #klawiatura
@owocliczi: nie o to mi chodziło ;]
- 5
Pytanie do mikrobów studiujących w Krakowie. Da się wyżyć za 1400 złotych jedząc w miarę normalnie jak człowiek? #kichochpyta #studbaza #krakow
(Odliczcie z tego 400 złotych na akademik).
(Odliczcie z tego 400 złotych na akademik).
- 14
@Dassault: da się jak król
- 1
@Sergeant_Matt_Baker: Od zawsze, Podobnie jak do gorących wchodzą wpisy gdzie pierwszy wpis ma np. 0 plusów, a odpowiedzi mają ich dużo.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Lechowi to automatycznie te zdjęcia się wysyłają po zrobieniu czy jak? #kichochpyta
- 1
Mam tunel(foliak, jak kto woli) na własny użytek, a co za tym idzie dużo naturalnych, aromatycznych pomidorów i zastanawiam się co ciekawego mógłbym z nich ugotować.
Macie jakieś sprawdzone przepisy?
#gotowanie #pomidory #kichochpyta
Macie jakieś sprawdzone przepisy?
#gotowanie #pomidory #kichochpyta
@Dassault: co mógłbys tam ciekawego posadzić....
- 0
@NieznanyAleAmbitny: Mam też ogórki, czasami paprykę, ale zdarzały się również melony lub arbuzy. "Ciekawych" rzeczy nie używam więc nie mam komu sadzić.
- 2
A co słychać u słynnego milionera Kaszubskiego? Cos ostatnio o nim ucichło. #kichochpyta #celebryci
Jak poznałyście/poznaliście swoich partnerów życiowych? #kichochpyta #pytaniezdupy #randki #spotkanie #tfwnogf
@AlphaOmega666: siostra kumpla; poznałem ją gadając z nim przez kamerkę. Poszedł się wysrać, ona przechodziła to zawołałem ej siema siostro kuby
@AlphaOmega666: Bordo od paru miesięcy dopiero i tylko dlatego że nudzę się w pracy :D
Mirki czy jest jakiś MOD do StarCrafta BroodWar, żeby znieść limit 200 jednostek? ;)
#kichochpyta #starcraft
#kichochpyta #starcraft
- 0
@Fagaldo_Antonio: możesz zrobić extractor trick naraz kilkoma dronami albo dark archonami jechać :) A tak na serio, to nie mam pojęcia.
- 10
Dlaczego wrzucający nagie kobiety dostają tyle plusów i atencji, a moja krowa i delfin dostali tylko pięć plusów? #kichochpyta #gorzkiezale
Proszę natychmiast zaplusowac moją krowę i delfina! #byloaleniedaliscieplusow
Proszę natychmiast zaplusowac moją krowę i delfina! #byloaleniedaliscieplusow
źródło: comment_GGhmygC6dwjIp3zHZXBWRe7SJEwuax2F.jpg
Pobierzmirki co się znajo na #komputery - która mobilna grafika pozwoli mi na rozszerzenie pulpitu na 3 monitory? w sensie ekran laptopa + 2 zewnętrzne. aktualnie używam jednego zewnętrznego, ale robi się ciasno :(.
#kichochpyta #pytanie
#kichochpyta #pytanie























#kichochpyta #wykopowieksperciodwszystkiego