Halo! Szukam takiego filmu, ktory został stworzony przez kobietę poprzez różnego rodzaju figurki, maskotki przedstawiające jakieś dziwne postacie. Pamiętam, że był zrobiony metodą poklatkową i był mega dziwny. Ktoś coś pomoże?

#kichochpyta #wykopowieksperciodwszystkiego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kavillock: Goclevera polecam bo sam mam i z doświadczenia wiem że nie robią problemów przy gwarancji (12 miesięcy door to door, zamawiasz kuriera u nich na www, następnego dnia bierze tablet i wsio :-) )
  • Odpowiedz
25317,79 - 7,19 = 25310,60

Wczorajszy wpis, ale dłuugo byłem bez Internetów :(

Co ciekawe, biegłem jakoś wczoraj ok 5 rano i biegło mi się zajebiście :) Rześko, w ogóle nie czułem zmęczenia. Tak dobrze mi się biegało, że mam ochotę zaraz iść dzisiaj znowu pobiegać. Zastanawiam się natomiast czy to dobry pomysł biegać tak codziennie?

Będąc
noisy - 25317,79 - 7,19 = 25310,60



Wczorajszy wpis, ale dłuugo byłem bez Internetó...

źródło: comment_v2xqeJgUZslg4uD5TpMneOeYzT5zbNSo.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fisti: mam 97kg, czyli jakieś 17kg nadwagi ;) jak zrzucę jeszcze jakieś 10, to zacznę mówić, że jestem w formie ;)

Choć inna sprawa, że kondycja a waga, to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@noisy: To musisz bardzo uważać na stawy. Ja mam czasami bóle w stawie biodrowym i kolanowym, jak biegam po betonie/asfalcie lub wymęczę bardzo długi dystans w jeszcze lepszym tempie. Staraj się wybierać bardziej miękkie podłoże i zainwestuj w odpowiednie dla Twojej stopy buty do biegania (w tagu #bieganie co chwilę pojawiają się rozmowy na temat butów itp.). Zaczynałem biegać przy zerowej kondycji i 96kg, więc jesteś w lepszej
  • Odpowiedz
Dobra wypokki, pomóżcie. Potrzebuję wszelakiej muzyki w klimatach afrykańskich/jakichkolwiek plemion. Wiecie o czym mówię, jakieś gówna na bębenkach i darcie mordy w tym stylu. Im więcej tym lepiej. #muzyka #kichochpyta #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boyzee: Niektórzy uważają że Drogówka jest fajnym filmem. Sam nie lubię klimatu takich filmów. Ale może Tobie przypadnie do gustu
  • Odpowiedz
Długo czekacie u siebie w miejscowościach na złożenie wniosku o paszport,tj. stanie w kolejkach? Jak się ma sprawa czekania na wydanie? Niby w kraju 30 dni, ale jakie macie doświadczenia z tym dotrzymywanie terminów?

#kichochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam klawiaturę Logitech G11 i posiada ona klawisze multimedialne. Na Windowsie spotify je bez problemu 'rozpoznaje' i mogę zatrzymywać, puszczać następny track itp.

Lecz pod linuksem spotify nie znajduje tychże klawiszy. Można to jakoś ręcznie zbindować? W opcjach niestety nic nie znalazłem ;_;

#spotify #komputery #kichochpyta #klawiatura
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam tunel(foliak, jak kto woli) na własny użytek, a co za tym idzie dużo naturalnych, aromatycznych pomidorów i zastanawiam się co ciekawego mógłbym z nich ugotować.

Macie jakieś sprawdzone przepisy?

#gotowanie #pomidory #kichochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach