"Kocham klub x ( pod x wpiszcie sobie nazwę jakiegokolwiek klubu )" ?
"Wygramy następny mecz" ?
Nie...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_HlWmqROz9jRl22XTy5VViOOlsSGN7fMz.jpg
Pobierz21

Ponieważ historia o kibicach Śląska rzekomo zmasakrowanych przez hiszpańskich lewaków zdobyła ogień i grubo ponad tysiąc kopnięć, warto zobaczyć jak to wyglądało z perspektywy samych pokrzywdzonych
z37

Czyli jak opowiadać o pseudokibicach w zabawny sposób, nie obrażając nikogo. Dla wrażliwych na punkcie NE - znalezisko niepolityczne.
zStowarzyszenie kibiców "Wiara Lecha" będzie zlikwidowane. W poniedziałek odbyło się walne zebranie, na którym decyzję o rozwiązaniu podjęli sami członkowie stowarzyszenia. Informację potwierdził już jego rzecznik - Marcin Kawka. Na razie nie chciał zdradzać powodów. Jak się nieoficjalnie dowiedział reporter Radia Merkury, główny powód to nagonka medialna na kibiców Lecha i obarczanie stowarzyszenia odpowiedzialnością za wszystkie czyny fanów Kolejorza, także te niezgodne z prawem. "Wiara Lecha" będzie jeszcze działać do końca tego
5

Flaga "Wild Boys" wisiała w sobotę na eksponowanym miejscu, na górnym rzędzie trybun "Żylety" podczas meczu z Lechią.
z
12

Sądy w Warszawie masowo uniewinniają kibiców z "żylety" - trybuny dla najzagorzalszych fanów Legii.
z22
Czyżby nie było żadnego "sprzętu" ??
z375

Świetna riposta do tekstu naczelnego "Playboya". Ciekawe czy Pan Marcin kiedyś jeszcze napisze coś o kibolach?
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: comment_71KEntDO0ZcW7p8puRAHz0q8aR48sabG.jpg
Pobierz