Jakie jest dzisiaj najczęściej wypowiadane zdanie przez kibiców w Polsce?

"Kocham klub x ( pod x wpiszcie sobie nazwę jakiegokolwiek klubu )" ?

"Wygramy następny mecz" ?

Nie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

[ #kibole #hooligans #ustawka ]

Dobra ustawka, Ci to mają ale nieźle w głowach z tym skakaniem :D

25.08.2013,Crack Hack (Banda Gonchara) + Proverka + Prosmotr EF (Lokomotiv Moskva) vs Banda Butcher (Spartak Moskva) 17x17, po 40 sekundách win Lokomotivu Moskva.
V.....t - [ #kibole #hooligans #ustawka ]



Dobra ustawka, Ci to mają ale nieźle w g...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stowarzyszenie kibiców "Wiara Lecha" będzie zlikwidowane. W poniedziałek odbyło się walne zebranie, na którym decyzję o rozwiązaniu podjęli sami członkowie stowarzyszenia. Informację potwierdził już jego rzecznik - Marcin Kawka. Na razie nie chciał zdradzać powodów. Jak się nieoficjalnie dowiedział reporter Radia Merkury, główny powód to nagonka medialna na kibiców Lecha i obarczanie stowarzyszenia odpowiedzialnością za wszystkie czyny fanów Kolejorza, także te niezgodne z prawem. "Wiara Lecha" będzie jeszcze działać do końca tego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach