Byłem o 10 rano bo akurat na uczelni mieliśmy przerwe więc czemu nie skoro KFC obok jest.
Wchodzimy 9:30 pusto jak makiem zasiał, 9:55 jest pare osób pewnie też czekają.
9:55 wstaliśmy co by zając pozycję startową niedaleko kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9:57 nagle z dworu się pojawia tłum cebuli jakieś 30-40 osób patrzę i ja p------e. Zdziwienie bo połowa z nich to ludzie 30-40 + co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14256,76 - 4,56 = 14252,20

Poczułem zew #cebula i kopnąłem się do #kfc, ale nie mieli już darmowych kubełków i wziąłem sobie normalnie classica. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylem po darmowy kubelek i przede mna ziomek sie klocil ze za male frytki mu dali i za małe skrzydełka xDDDD
#kfc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ej, bedzie przypal jak pojde do KFC i powiem "chcialbym zobaczyc dowod swiezosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)", a po chwili dowiem sie ze juz sie skonczyla promocja i odejde od kasy jak ostatni cebulak?
#kfc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem o 10:40. Prawie pusto w restauracji. Kubełek dostałem od ręki. Jak wychodziłem koło 11:00 to jeszcze była z połowa kubełków dostępnych. Żadnych kolejek, żadnego przepychania się.
#kfc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kfc mnie by się nie chciało czekać w kolejce dłużej niż 5min jakbym był głodny ale co prawda to prawda, na portalu gdzie jd i cebuladeals są najpopularniejsze nie powinno się wyśmiewać takich zachowań
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelczixd: byłem o 10, liczyłem 'na oko' ilość ludzi przede mną i jak siedziałem jadłem to też widziałem ile osób weszło :) Możliwe, że to 24 oznaczało 124.
  • Odpowiedz
Polecam drive thru kfc makro marki, zero aut, czas oczekiwania 1min/kubelek, w lokalu kolejka na pision osob ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kfc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakis czas temu rzuciłem niezdrowe jedzenie i nie jest mi szkoda darmowego kubełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kfc #dieta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach