Byłem o 10 rano bo akurat na uczelni mieliśmy przerwe więc czemu nie skoro KFC obok jest.
Wchodzimy 9:30 pusto jak makiem zasiał, 9:55 jest pare osób pewnie też czekają.
9:55 wstaliśmy co by zając pozycję startową niedaleko kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9:57 nagle z dworu się pojawia tłum cebuli jakieś 30-40 osób patrzę i ja p------e. Zdziwienie bo połowa z nich to ludzie 30-40 + co
Wchodzimy 9:30 pusto jak makiem zasiał, 9:55 jest pare osób pewnie też czekają.
9:55 wstaliśmy co by zając pozycję startową niedaleko kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9:57 nagle z dworu się pojawia tłum cebuli jakieś 30-40 osób patrzę i ja p------e. Zdziwienie bo połowa z nich to ludzie 30-40 + co






















..... "Kubełek Ścinki&Reszki"
#heheszki #kfc #fastfood