@kaucz: czy ja wiem? Byłem w jednym z KFCów. Ludzie ładnie ustawieni w kolejkę, każdy dostał po jednym. Jak ktoś zjadał to wychodził z lokalu. Bez spiny, kulturalnie. Spora część osób dokupywała coś - sosy, dolewkę czy jakieś longery.
  • Odpowiedz
@TurboMirek: mam przerwę w wykładach i 3km do KFC, szkoda nie skorzystać. Tym bardziej, ze w Opolu dość pustawo bylo - na start ze 20 osób w kolejce. ;)

@puncek: w KFC na hasło Dowód Świeżości ;) 200 na każda restauracje
  • Odpowiedz
@Vittu: kolejka zaczęła się już formowac 5 min przed otwarciem, byłem 25 w kolejce a za mną stało jakieś kolejne 30 osób, z minuty na minutę coraz więcej ich się tam zbieralo xD wziąłem na wynos i poszedłem.
  • Odpowiedz