Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Administratore: xd
@Administratore: Słucha Kultu, wybacz jej.
- 6

@kuouroro: Najlepsza płyta http://knz.art.pl/dyskografia/dyskografiawystep/
21
Las maquinas de la muerte!

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
31
Sarnie Żniwo - scena z kurierami na skraju lasu

Czyli coś o sraniu w lesie i nie tylko :) [akcja od 2:30 gdyby komuś źle się włączało]
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7

10
KAZIK NA ŻYWO - Las maquinas de la muerte

KNŻ - Las Maquinas de la muerte
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
42
KAZIK NA ŻYWO - Las maquinas de la muerte

Klasyk o lesie i maszynach śmierci
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 1
@benwatkins: oj jest! odkryłem to w latach 90 tych XD
- 0
@benwatkins: można rapsów nie lubić, ale to jest po prostu stary fajny Kazik w dobrej formie, tylko stylistyka taka...
- 4

- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Piecu: KULTuryści <3
Kto widział przemarsz Armii Czerwonej pod koniec drugiej wojny światowej, ten nigdy nie zapomni sowieckiego wandalizmu. Czego Sowieciarz nie mógł ukraść, to niszczył. Sowieccy żołnierze wyrzucali przez okna radia i gramofony, bagnetami cięli portrety, wyrywali struny z fortepianów, kolbą rozbijali umywalki i muszle klozetowe, strzelali do luster i kandelabrów, niszczyli biblioteki, tłukli meble i rwali na strzępy kotary. Każdy dom przez nich zamieszkały, choćby przez kilka dni- wymagał gruntownego remontu. Nie mówiąc
Nowa piosenka Kazika przypomina mi już coś co już słyszałem. Ktoś podpowie?
https://www.youtube.com/watch?v=ETbUhsKp_5Y
#muzyka #kazik
https://www.youtube.com/watch?v=ETbUhsKp_5Y
#muzyka #kazik
@GeraltRedhammer: troszkę mi podeszło pod

- 4

#jazz #polskijazz #kazik #mazzoll
Kazik, Mazzoll i Arhythmic Perfection - Mój los
jazzowe Mirki, tagujcie polskie dżezy jako #polskijazz i zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kazik, Mazzoll i Arhythmic Perfection - Mój los
jazzowe Mirki, tagujcie polskie dżezy jako #polskijazz i zapraszam do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- 4
- 2
31
Maryla Rodowicz tęskni za PRL-em. A Kazikowi włosy dęba stają

Mam nadzieję, że Czarny Czwartek zweryfikuje niczym nieumotywowaną nostalgię za czasami komuny, która zaczyna dominować pod hasłem: „fajnie było, wszyscy mieli mało, ale właściwie za Gierka było OK.”. Te bajki przekazują dzieciom rodzice.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















#muzyka #kult #kazik