#aktywacja #kartasim #lycamobile
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
Okradali polskie banki przy użyciu lewych kart SIM i kupowali złoto.

W tym tygodniu Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim poinformowała o postępowaniu przeciwko oszustom, którzy ukradli spore pieniądze posługując się m.in. duplikatami kart SIM.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
15
Netia: wymiana kart SIM z problemami, a infolinia słono płatna lub nie działa

Netia po przejęciu przez Solorza rozsyła nowe karty sim. Ale robi to beznadziejnie. Infolinia ostrzega że jest płatna i proponuje inny numer ale ten... nie działa. Czyżby Polsatowskie metody w niezawodnej dotychczas Netii?
z- 26
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Witam. Czy ktoś orientuje się czy trzeba podać jakiś konkretny adres zamieszkania zagranicą do aktywacji karty sim? Posiadam lyca mobile France.
#aktywacja #kartasim #lycamobile
#aktywacja #kartasim #lycamobile
Dziwna sytuacja. Wczoraj mamie zablokował się telefon, a w zasadzie karta (dzwoni od taty i tragedia), tzn. chyba się zresetował i podczas wpisywania PIN wpisała go źle, a potem z dokumentów wpisała PUK też źle i całkowicie zablokowała kartę. Poszła do najbliższego salonu (nie swojego operatora) i tam facet sprawdził, nic nie mógł zrobić i powiedział że musi się udać do swojego operatora albo do serwisu i zapłacić stówę. Tyle wiem. Dziś
a potem z dokumentów wpisała PUK też źle
@Miszkurka2000: musiałaby to zrobić 10 razy żeby zablokować kartę
Imho zapewne wpisała 1 lub 2 i wcale karty nie zablokowała (no bo umówmy się trzeba by być naprawdę upartym żeby dziesiec razy przepisać źle bodajże 8 cyfrowy kod)
Wieczorem na spokojnie przepisała kod jeszcze raz poprawnie i zadziałało.
- 0
@vasco_da_gama: Całkiem możliwe, że tak.
Mirki,
wymienialiście kiedyś samodzielnie sim w #orange?
Lepiej zrobić to przez SMS czy przez portal Mój Orange?
#orangeekspert #telefony #pytaniedoeksperta #kartasim
wymienialiście kiedyś samodzielnie sim w #orange?
Lepiej zrobić to przez SMS czy przez portal Mój Orange?
#orangeekspert #telefony #pytaniedoeksperta #kartasim
@Herrschulz: lepiej przyciąć
- 1
@prawdziwek wiadomo ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale to jeszcze stara karta z ideii już przycinana to bałem się że coś pójdzie nie tak. Ale już śmiga elegancko
- 1
@kaktus_z_ostrymi_kolcami: nie
@kaktus_z_ostrymi_kolcami, aktualnie nie ma takiej możliwości. Aby wyrobić duplikat karty SIM należy udać się do salonu.
- 1
@wywijas: Polecam starter Ja + Internet Na Kartę za 5 zł, w którym otrzymasz 2 GB na start, a doładowanie za 10 zł da Bonus w postaci dodatkowego 1 GB. Będziesz tę kwotę mógł przeznaczyć na dwa Pakiety 5 GB za 5 zł, co łącznie da 13 GB w cenie 15 zł.
- 0
@Specjalista_Plus: pw mordo
- 2
@TOKSYDROM: Dziękujemy za wsparcie :) @dzieju41: Wszystkie sposoby aktywacji znajdziesz na naszej stronie http://bit.ly/29nuvNC
- 0
@nickszalinski: W kiosku się nie dało bo w 3 kioskach nie mieli, dopiero w 4 kupiłem, tu też pani nie rejestrowała,ba nawet bała się mi sprzedać startet bym zaraz z reklamacją nie wrócił a zarejestrowałem według instrukcji od mirka @TOKSYDROM: dzięki
Mirki, wie ktoś z Was może czy stara Nokia 3310 włączy się bez karty SIM? Bo pamiętam, że w tych starszych telefonach to różnie z tym bywało.
#telefony #nokia # #kartasim #pytanie #pytaniedoeksperta
#telefony #nokia # #kartasim #pytanie #pytaniedoeksperta
konto usunięte via Android
- 1
@Takumi_Fujiwara nje
@Takumi_Fujiwara zdefiniuj "włączy". Bo telefon bez karty się włączy do komunikatu "włóż kartę" ale do "pulpitu" już nie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KrylAntarktyczny: Właśnie dlatego pan Prezes Kaczyński nakazał rejestrację kart SIM zbereźniku.
@KrylAntarktyczny: chyba za duzo naoglądałeś się filmów i masz jakies chore wyobrazenie tak jak wiekszosc osob sie tutaj wypowiadajacych
1
Rejestracja prepaid - jak zweryfikować ważność numerów telefonicznych?

Po 1 lutego na wskutek ustawy antyterrorystycznej zdezaktywowana została duża liczba kart SIM. Taka sytuacja sprawiła, że instytucje finansowe, agencje marketingowe, centra obsługi telefonicznej, biura obsługi klienta i wiele innych instytucji, stanęły przed problemem aktualizacji swoich...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pytanie #kartasim #telefony #virginmobile
Mirki, zgubiłem gdzieś dzisiaj telefon z kartą w Virgin Mobile (zarejestrowaną na mnie). Czy mogę to gdzieś zgłosić, ew. uzyskać duplikat karty? Nie chcę tracić swojego numeru to raz, a dwa, że chcę mieć podkładkę w razie gdyby ktoś wpadł na pomysł użycia tej karty w jakimś nielegalnym celu. Dzięki z góry za odpowiedzi!
Mirki, zgubiłem gdzieś dzisiaj telefon z kartą w Virgin Mobile (zarejestrowaną na mnie). Czy mogę to gdzieś zgłosić, ew. uzyskać duplikat karty? Nie chcę tracić swojego numeru to raz, a dwa, że chcę mieć podkładkę w razie gdyby ktoś wpadł na pomysł użycia tej karty w jakimś nielegalnym celu. Dzięki z góry za odpowiedzi!
- 0
@Dax13: Problem polega na tym, że aby to zrobić należy się zarejestrować w klubie Virgin, a żeby to zrobić muszę podać swój obecny numer (którego już nie mam) na który wyślą mi kod... także tego...
- 0
@nie_pamietam: no to został tylko kontakt telefoniczny /mailowy
@booYa_CTD:
W Plusie dzieją się dziwne cyrki typu: po migracji abo>karta numer gubi dane rejestracyjne i wg. nich to normalne.
Sprawdź
W Plusie dzieją się dziwne cyrki typu: po migracji abo>karta numer gubi dane rejestracyjne i wg. nich to normalne.
Sprawdź
Jeżeli korzystasz już z oferty na Kartę, sprawdź czy Twój numer
- 0
@Dezynwoltura: oprócz chipu w środku nie ma żadnych styków; reszta to plastik. Najważniejsze żebyś nie przeciął ścieżek na samym chipie/ukruszył go.
- 1
@FIFO: @powrutkrula: Przyciąłem wczoraj, wszystko gra dzięki za pomoc.
- 2
- 1
@jazuu: a chip masz duży czy mały? Jeśli masz mały chip, to jesteś w stanie to zrobić bez problemu, ale nie cwaniakuj nożykiem i nożyczkami, tylko zetrzyj całość drobnym papierem ściernym. Całość operacji to jakieś 5 minut żeby wyglądało idealnie
- 0
@Norskee: dzięki za podpowiedz, bo miałem nożykiem docinać, ale faktycznie papier/pilniczek do paznokci będzie bezpieczniejszy
- 1
Hej Mirabelki i Mireczki, wiecie moze czy w sieci plus jesli chce wymienic karte sim na nowsza potrzebuje zgody wlasciciela numeru? Wlasciciel numeru mieszka ode mnie 700km.. mam ta karte kilkanascie lat i prawdopodobnie jest to powodem dla ktorego nie dziala mi LTE ( ͡° ʖ̯ ͡°) #plusgsm #kartasim #sim #plus
- 1
- 1
@PatRRbonafide: @maciej__: @MrSzatanek: @tripletime: Byłem, wyrobiłem i faktycznie za free :) Pytałem, bo jak dwa lata temu byłem w T-Mobile to wzięli ode mnie 20 zł za tą przyjemność -_-
@dawid110d: A ja sobie sam dociąłem do micro, nie chciało mi się jechać :D Nóż do tapet + młotek i drewniane podłoże, idealnie cięcie :P























#sim #telefonnakarte #operator #telefony #kartasim
Komentarz usunięty przez autora