Budzę się rano, szykuje paska do szkoły, słyszę informację o zamachu, 160 osób nie żyje.

Moja reakcja nie była szokiem, bo łatwo było przewidzieć, że prędzej czy później to się stanie, czas i miejsce nie ma znaczenia. Ludzie oczywiście są wzruszeni, wyrazy współczucia, wieże Eiffla na avatarach, solidarność z Francuzami.
A gdzie ci sami ludzie byli, kiedy ta fala muzłumanów została ściągnięta do Europy? Gdzie oni są teraz, kiedy kolejne fale "uchodźców"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Defender: To go tłumaczy, ale nie usprawiedliwia. Jednak nie można porównywać walki europejczyków o obronę swojej ojczyzny od walki najeźdzców chcących zniszczyć tą ojczyznę. Odróżnijmy atak od obrony.
  • Odpowiedz
@pitus_bajtus: Cumplu, ale strzelanie do bezbronnych dzieciaków z partyjnej młodzieżówki o odmiennych od twoich poglądów to żadna obrona tylko masowe morderstwo. Odróżniaj swoje urojenia od fikcji.
  • Odpowiedz
Zaraz, zaraz... Baryłka ropy do roku 2000 była relatywnie tania, potem zaczęła drożeć...
USA wywołały kryzys m.in. w spokojnym, do czasu, Afganistanie, Iraku, Syrii, Libii, Egipcie, czyli tam, gdzie jest ropa..
Czy nie chodzi od początku tylko i wyłącznie żyhamerykanom o piniądze i piniądze? O kontrolę nad cenami? O kontrolę nad światem? A sprawa imigrantów - przecież jeśli wykurzą wszystkich z tamtych krajów, będą mieli wolną rękę do wszystkiego..
#usa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekam z ręką w gaciach na odpowiedź USA na propozycję Putina dot. wspólnej ofensywy przeciwko ISIS.
Obawiam się, że czarny odmówi nie chcąc swoich agentów uśmiercać :(
  • Odpowiedz
"To co się wydarzyło w Paryżu to potworny horror. Wzdychając z oburzenia, współczucia lub wiedzeni jakimikolwiek innymi emocjami, pamiętajmy, że takie sytuacje mają miejsce w Syrii, Egipcie, Iraku, Afganistanie, Libanie i Jemenie niemal codziennie. Właśnie dlatego setki tysięcy ludzi pragnie za wszelką cenę stamtąd uciec, choćby z narażeniem życia, płynąc całymi rodzinami przez Morze Śródziemne na dziurawej oponie.Ktokolwiek obwinia bliskowschodnich uchodźców za paryskie horrendum daje
świadectwo swej poznawczej katastrofy,
intelektualnego bankructwa i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prawo #islam "§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2"

A więc propagowanie nienawiści na tle różnic wyznaniowych jest w Polsce nielegalne. Ciekawe jak można pogodzić polskie prawo z legalnością islamu:

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzynka:
Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12
Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie
  • Odpowiedz