• 47
@dqdq1: PIS to takie same zjeby umysłowe jak Trump. Za to co zrobili z Polską i Polakami to powinno się ich wszystkich wysłać do Texasu. Niech tam liżą dupsko Trumpa.
  • Odpowiedz
Po tej konferencji przyjdzie administracyjny ekspert od Hiszpanii i powie Trumpowi jak ważnym graczem jest ten kraj w Europie.

Jutro zacznie przepraszać i powie, że "Oliwki the best I love Carlos Nadal w czapce z napisem Spain

#iran #usa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JupikaYeah: Efektownie zaczynają, a potem i tak przegrywają, jak przeciwnik jest zdeterminowany, np. po trwającym 20 lat konflikcie p--------i z gościami jeżdzącymi w sandałach na rowerze, z kałachem na plecach, aż się za nimi kurzyło jak odlatywali z lotniska xD (Afganistan)

Amerykanin to małpa z brzytwą, niestety oni mają bardzo ograniczone pojmowanie świata, bo w gruncie rzeczy mają go w dupie. Tylko samodzielność militarna UE, nie kaprysy wielkiego mzimu zza
  • Odpowiedz
Czechy wysłały już pierwsze samoloty repatriacyjne (wojskowe Airbusy i CASA oraz cywilne Smartwings) po obywateli z Omanu, Egiptu (Szarm el-Szejk) i Jordanii (Amman). Słowacja też uruchamia rządowy lot do Ammanu (dziś) i Maskatu (w najbliższych dniach), koordynując z Czechami i oferując miejsca innym.

#bekazlewactwa #wojna #iran #izrael
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hansschrodinger: no według artykułów to konferencja odbyła się w szkole dotkniętej atakami. Ale też dziwi mnie logika tego posta, konferencja prasowa z masą cywili to jest prawidłowy cel ataków?

Iranian Foreign Ministry spokesman Ismail Baqai holds a press conference at a school affected by the US-Israeli attacks on Tehran
  • Odpowiedz
Ministerstwo Obrony Zjednoczonych Emiratów Arabskich: Dziś siły obrony powietrznej kraju przechwyciły 11 pocisków balistycznych i 123 drony. Jeden pocisk spadł na terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


Wykryto 186 pocisków balistycznych:

172 zostały zniszczone przez obronę powietrzną, 13 spadło do morza, 1 spadł na terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Dodatkowo wykryto 812 irańskich bezzałogowych statków powietrznych: 755 przechwyconych, 57 spadło na terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich


iran
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#iran #usa #wojna
Oho. Trump się obraził na Hiszpanię...
Panowie z tagów mają problem;
jeszcze nie doleciały Iranki, a powoli trzeba kombinować gdzie upchnąć uchodźczynie hiszpańskie :D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hiszpania powiedziała nam, że nie możemy korzystać z ich baz, w porządku, nie potrzebujemy ich. Jeśli chcemy, możemy po prostu przylecieć i z nich skorzystać. Nikt nam nie zabroni.


To by było piękne jakby hiszpanie na sjeście odholowali f-35 xD

#iran #wojna
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trump: Hiszpania zła

Amerykanie pochodzenia hiszpańskiego i latynoskiego (Hispanic/Latino) to największa mniejszość w USA, stanowiąca około 19,1% populacji.

Trump przed wyborami: Jednak dobra, dobre chłopaki

#wojna #izrael #usa #iran
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach