@Kozak_Lkr: będąc wypożyczony do WHU mocno pluł na Inter, a okazało się, że nigdzie nie odszedł i z 3 miesiące wisiał poza grą.

Nie chcę próbować ponownie. Nie mam odpowiedniej motywacji, by wrócić. Moja przygoda z Interem się skończyła, nie ulega to żadnym wątpliwościom. Nie jestem zły, spędziłem w Mediolanie półtora roku. Jestem po prostu szczery, nie ma we mnie odpowiedniego ognia, by znowu spróbować z Interem. Kiedy przybyłem do
  • Odpowiedz
Ten Alek Bernard wywołuje u mnie tak ogromny cringe, że głowa mała. Niby chłop poukładany, ale w merytorycznej dyskusji potrafi go złożyć w zasadzie każdy do tego stopnia, że ten chowa swoje argumenty do kieszeni i ucieka w kąt.

Tutaj nitka na Twitterze o Icardim.

Serio nie wierzę, że typ wyżej ceni Radje od Maurito xD

#inter #intermediolan #twitter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile się nie mylę w tej zabawie w zamyśle chodziło o sympatię a nie jakieś realne umiejętności i tam się rozpętała dyskusja, gdzie nikt nie rozumiał się nawzajem xD Inna sprawa, że ten Bernard zgrywa eksperta, a nim nie jest.
  • Odpowiedz
Steven Zhang został dzisiaj ogłoszony nowym prezydentem Interu, został nim w wieku 27 lat czyli jest najmłodszym prezydentem klubu w historii. Młody chińczyk jest na max zajarany Inter, jest na każdym meczu, mieszka w Mediolanie i ma dwa Lamborghini jedno w kolorze niebieskim, drugie w czarnym( ͡° ͜ʖ ͡°). Takiego prezydenta nam trzeba, mam nadzieje, że jego ojciec da mu z 500 mln euro kieszonkowego na jakieś wydatki
M.....a - Steven Zhang został dzisiaj ogłoszony nowym prezydentem Interu, został nim ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i wczorajszy wynik chyba nikogo nie zdziwił, ta porażka był wręcz wkalkulowana w sezon. Duże lepsze drużyny od Interu dostawały w czapę na Camp Nou. W mojej opinii nie zgraliśmy gorzej niż w 2009 w fazie grupowej, wtedy też porażka 2:0 ale w dużo gorszym stylu.

Takich drużyn jak Barcelona na Camp Nou nie ma zbyt wielu, jeśli w ogóle jakaś jest. Bo w serie A jak to wygląda - Juve
M.....a - No i wczorajszy wynik chyba nikogo nie zdziwił, ta porażka był wręcz wkalku...

źródło: comment_oMLdms0qKb69FJPA7mMZfAtMpnC6CGzE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skriniar vs Coutinho z wczorajszego meczu. Wczoraj chyba najlepszy piłkarz Interu na boisku. Kolejny sezon ten 23-letni Słowak kozaczy i naprawdę zazdroszczę Interowi że to oni go wyłapali z Sampdorii. Chłopak już jest świetnym obrońcą, strach pomyśleć jaki z niego będzie potwór za kilka lat.
#pilkanozna #meczgif #inter
Minieri - Skriniar vs Coutinho z wczorajszego meczu. Wczoraj chyba najlepszy piłkarz ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym pograć sobie w fifę, ale dzisiaj Inter sensacyjnie ogra Barcelonę na Camp Nou 0:4 i nie będę miał czego opowiadać wnukom.
#mecz #inter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Inter w jutrzejszym meczu przeciwko Barcelonie wyjdzie w mocno rezerwowym składzie. Na Camp Nou nie ma za bardzo co liczyć na punkty, dużo większe szanse w rewanżu na Giuseppe Meazza, tam można nawet o pełną pule powalczyć. Jutro raczej powalczymy żeby nie przegrać więcej niż 3:0, wszytko powyżej tego bedzie plusem.

Nie zagra na pewno Radja Nainggolan, Ivan Perisic i Marcelo Brozović również są poobijani i jutro odpoczną. Jutro na pewno zagra
M.....a - Inter w jutrzejszym meczu przeciwko Barcelonie wyjdzie w mocno rezerwowym s...

źródło: comment_FpTcBbVRorg4qsh82zK9SQ1uCSoS0IRP.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michellaga no właśnie chodzi mi o to granie nawet za darmo, teraz to i pytam się czemu mu się wzięło teraz na sentymenty. Pamiętam jak łysy prawie wymienił go na Mirko Vukinicia, to chyba jeszcze Thoir zablokował jego transfer?
  • Odpowiedz
@69guziec: z tym 1/10 to mów o Milanie, bo Interowi w tym sezonie idzie przyzwoicie i nie żartuj, że gra tych dwóch drużyn stała wczoraj na tym samym poziomie xD
  • Odpowiedz