@Michellaga: Nie mam żadnego szacunku do instytucji serie a. Ta dzisiejsza decyzja brzmi mniej więcej: "Pozwolimy ci usiąść na ławce, ale rację mamy my, dlatego płać 5k euro."

W załączniku sytuacja w której obyło się bez żadnej kary :)

Rizzo - @Michellaga: Nie mam żadnego szacunku do instytucji serie a. Ta dzisiejsza de...
  • Odpowiedz
@Rizzo: Kocham Calcio a gardzę niesamowicie FIGC i osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie serie A, zawsze okazuje się, że są równi i równiejsi, jak w Orwellowym folwarku.
  • Odpowiedz
Podczas dzisiejszego meczu Inter - Fiorentina odpowiedzialny za VAR będzie Massimiliano Irrati



#inter #seriea
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rizzo: Zawsze tak było i będzie, nie pamiętam żeby w którymś sezonie błędy sędziowskie suma sumarum dały wyjść Interowi na plus. Pamiętam jeden z sezonów za Mazzarriego praktycznie co mecz można było znaleźć jakiś błąd sędziowski przeciwko Interowi.
  • Odpowiedz
Cieszę się wreszcie w Interze jest ogarnięty zarząd i wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Klub zaliczył gorszy start niż oczekiwano ale nikt nie mówi o zwolnieniu Spallettiego, ma pełne poparcie i zaufanie, ściśle określony projekt który jest realizowany. Wiadomo było że przy tylu zmianach personalnych w drużynie nie wszystko zacznie od razu odpowiednio działać i z tym się trzeba było liczyć. Dobrze, że już nie mamy tego co dwa lata
M.....a - Cieszę się wreszcie w Interze jest ogarnięty zarząd i wreszcie ktoś poszedł...

źródło: comment_wq241f76TUrbgjeTiqFWIEDpcQqyZXGp.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michellaga: Z jednej strony to prawda co piszesz. Z drugiej, Inter ma jednak na ławce fachowca o uznanej renomie. Można i trzeba dać mu czas. Z Gattuso sprawa jest trochę inna, bo to trener z minimalnym doświadczeniem i bez żadnych sukcesów. Powierzenie mu drużyny było wielkim ryzykiem i oczywiste jest, że jego pozycja jest inna, niż Spalettiego. Też ma kredyt zaufania, ale jednak jeśli wyniki będą wyraźnie poniżej oczekiwań, prędzej
  • Odpowiedz
Luciano Spalletti został zdyskwalifikowany na jeden mecz... ponieważ cieszył się z gola zdobytego w 94 minucie, wcześniej sędziowie anulowali dwie bramki Interu po konsultacjach z VAR xD

Arbiter techniczny uznał, że Spalletti okazywał radość w jego kierunku, uraziło go to, sędzia główny pokazał mu czerwoną kartke, a dzis dostał decyzje o dyskwalifikacji, więc mecz z Fiorentiną obejrzy z trybun xD


#inter #seriea #pilkanozna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4 punkty po 4 kolejkach powiedziałbym, że to tragiczny wynik, ale patrząc na formę głównych rywali do pierwszej 4 nie jest źle. Z wysokiego C tylko Juve zaczęło, Roma, Lazio, Milan i Napoli szału nie robią, gdyby Interowi udało się wygrać jutro z Dorią nie powinno być większych problemów w dalszej części sezonu. Jeśli będzie porażka to już gorzej.( ͡º ͜ʖ͡º)
#inter #seriea
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WARTO DODAĆ, ŻE "POSZKODOWANYM" JEST JEISON MURILLO, CZYLI BYŁY PIŁKARZ INTERU MEDIOLAN. CZERWONA KARTKA DLA CRISTIANO RONALDO TO BYŁA AKCJA ZAPLANOWANA JUŻ JAKIŚ CZAS TEMU

#juventus #mecz #inter #seriea
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest: W Juve jest wyraźne ciśnienie na Ligę Mistrzów i na budowanie globalnej marki typu Real, Barca czy United. Stąd zmiana logo klubu, stąd inwestycja w Ronaldo. Według mnie obecnie nie ma obecnie lepiej zarządzanego klubu niż Juventus. Od skandalu minęło 12 lat i zupełnie zepsuta wtedy marka jest w tym momencie na szczycie. Mam nadzieję że tak będzie również sportowo bo Juve jest przecież jednym z głównych faworytów do
  • Odpowiedz
  • 3
Dobra interniści co sądzicie o szansach na wyjście z grupy? Moim zdaniem Inter może wyjść, jeśli wszystko w końcu zacznie działać tak jak trzeba, może być drugie miejsce.

#inter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Awans Barcelony z pierwszego miejsca wydaje się raczej pewny ale walka o drugie miejsce i awans pozostaje sprawą otwartą. Już nie mogę się doczekać wieczorów z Interem w Lidze Mistrzów :)
  • Odpowiedz