Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0
strzał Perisicia

- 0
Simeone 0:1 Handanović

- 2
- 2
@Michellaga: Nie mam żadnego szacunku do instytucji serie a. Ta dzisiejsza decyzja brzmi mniej więcej: "Pozwolimy ci usiąść na ławce, ale rację mamy my, dlatego płać 5k euro."
W załączniku sytuacja w której obyło się bez żadnej kary :)
W załączniku sytuacja w której obyło się bez żadnej kary :)

- 1
@Rizzo: Kocham Calcio a gardzę niesamowicie FIGC i osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie serie A, zawsze okazuje się, że są równi i równiejsi, jak w Orwellowym folwarku.
- 6
@Rizzo: Pierwszy rok kibicujesz Interowi, że Cię to dziwi? ;)
@Rizzo: Zawsze tak było i będzie, nie pamiętam żeby w którymś sezonie błędy sędziowskie suma sumarum dały wyjść Interowi na plus. Pamiętam jeden z sezonów za Mazzarriego praktycznie co mecz można było znaleźć jakiś błąd sędziowski przeciwko Interowi.
Cieszę się wreszcie w Interze jest ogarnięty zarząd i wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Klub zaliczył gorszy start niż oczekiwano ale nikt nie mówi o zwolnieniu Spallettiego, ma pełne poparcie i zaufanie, ściśle określony projekt który jest realizowany. Wiadomo było że przy tylu zmianach personalnych w drużynie nie wszystko zacznie od razu odpowiednio działać i z tym się trzeba było liczyć. Dobrze, że już nie mamy tego co dwa lata
źródło: comment_wq241f76TUrbgjeTiqFWIEDpcQqyZXGp.jpg
Pobierz@Michellaga: Z jednej strony to prawda co piszesz. Z drugiej, Inter ma jednak na ławce fachowca o uznanej renomie. Można i trzeba dać mu czas. Z Gattuso sprawa jest trochę inna, bo to trener z minimalnym doświadczeniem i bez żadnych sukcesów. Powierzenie mu drużyny było wielkim ryzykiem i oczywiste jest, że jego pozycja jest inna, niż Spalettiego. Też ma kredyt zaufania, ale jednak jeśli wyniki będą wyraźnie poniżej oczekiwań, prędzej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Luciano Spalletti został zdyskwalifikowany na jeden mecz... ponieważ cieszył się z gola zdobytego w 94 minucie, wcześniej sędziowie anulowali dwie bramki Interu po konsultacjach z VAR xD
Arbiter techniczny uznał, że Spalletti okazywał radość w jego kierunku, uraziło go to, sędzia główny pokazał mu czerwoną kartke, a dzis dostał decyzje o dyskwalifikacji, więc mecz z Fiorentiną obejrzy z trybun xD
#inter #seriea #pilkanozna
Arbiter techniczny uznał, że Spalletti okazywał radość w jego kierunku, uraziło go to, sędzia główny pokazał mu czerwoną kartke, a dzis dostał decyzje o dyskwalifikacji, więc mecz z Fiorentiną obejrzy z trybun xD
#inter #seriea #pilkanozna
4 punkty po 4 kolejkach powiedziałbym, że to tragiczny wynik, ale patrząc na formę głównych rywali do pierwszej 4 nie jest źle. Z wysokiego C tylko Juve zaczęło, Roma, Lazio, Milan i Napoli szału nie robią, gdyby Interowi udało się wygrać jutro z Dorią nie powinno być większych problemów w dalszej części sezonu. Jeśli będzie porażka to już gorzej.( ͡º ͜ʖ͡º)
#inter #seriea
#inter #seriea
- 3
@realbs: spisek Morattiego klasycznie
- 16

@Rizzo: Niby ładna oprawa ale stadion to od Milanu musieli pożyczać ;/
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: jest tak samo Interu jak i Milanu bo wynajmuja go od miasta
- 14
- 0
@brak_profitu: #mecz
- 4
@Prof_Kommodus-Bebzunstein taki tam z 16 metrów tuż przy słupku.
@Prof_Kommodus-Bebzunstein: no to Inter w takim razie mial szczescie, ze nie stales na bramce
- 6
@realbs: dwubiegunowość?
- 0
@brak_profitu: dopoki nie dochodzi do bezpośrednich spotkań w europejskich pucharach, to trzymam kciuki za wszystkie włoskie kluby
@sakara: Vidal gral
?
?
2
Esteban Cambiasso – synonim boiskowej magii - Retro Futbol

Esteban Cambiasso to piłkarz ikona i synonim waleczności. W czasach jego piłkarskiej świetności, w drużynie chciał mieć go każdy. Koniecznie poznajcie jego historię!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 20
@Minieri: Milan wydaje na pensje zdecydowanie za dużo w stosunku do sportowego poziomu.
- 5
@jamtojest: W Juve jest wyraźne ciśnienie na Ligę Mistrzów i na budowanie globalnej marki typu Real, Barca czy United. Stąd zmiana logo klubu, stąd inwestycja w Ronaldo. Według mnie obecnie nie ma obecnie lepiej zarządzanego klubu niż Juventus. Od skandalu minęło 12 lat i zupełnie zepsuta wtedy marka jest w tym momencie na szczycie. Mam nadzieję że tak będzie również sportowo bo Juve jest przecież jednym z głównych faworytów do
Dobra interniści co sądzicie o szansach na wyjście z grupy? Moim zdaniem Inter może wyjść, jeśli wszystko w końcu zacznie działać tak jak trzeba, może być drugie miejsce.
#inter
#inter
Awans Barcelony z pierwszego miejsca wydaje się raczej pewny ale walka o drugie miejsce i awans pozostaje sprawą otwartą. Już nie mogę się doczekać wieczorów z Interem w Lidze Mistrzów :)
- 1
- 1















#mecz #golgif #seriea #inter