Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Chyba zbugowałem szkopów.
Robię sobie Wojtka, wypowiadam wojnę Czechosłowacji która się ciutkę przeciąga. W tym czasie Rzesza zaczęła robić cel na Sudety, ale zdążyłem podpisać konferencję nim go zrobili. I tu zaczyna się zabawa - Niemcy dalej robią cel, ale przerywają go po jednym dniu. I tak w kółko... Od roku... Byli tak przejęci tymi Sudetami, że nawet nie zainteresowali się przegrywającymi Węgrami, którzy dołączyli do osi.
I teraz nie wiem -
Robię sobie Wojtka, wypowiadam wojnę Czechosłowacji która się ciutkę przeciąga. W tym czasie Rzesza zaczęła robić cel na Sudety, ale zdążyłem podpisać konferencję nim go zrobili. I tu zaczyna się zabawa - Niemcy dalej robią cel, ale przerywają go po jednym dniu. I tak w kółko... Od roku... Byli tak przejęci tymi Sudetami, że nawet nie zainteresowali się przegrywającymi Węgrami, którzy dołączyli do osi.
I teraz nie wiem -
Komentarz usunięty przez autora
Podejście numer 7 i tym razem pociągnę wojne do końca, Polska vs ZSSR, wykroiłem już 1/5 terenów i "winter is coming" wstrzymam na czas zimy ofensywe i mam pytanie, na tych terenach które już zająłem mogę się normalnie budować czy po wojnie będą jakieś rozmowy pokojowe i dostanę tylko te tereny które uzasadniłem? #hoi4
Wiadomo coś o premierze Kaiserreich?
#hoi4
#hoi4
Jak spolszczyć moda z warsztatu?
#hoi4
#hoi4
Powinni zrobić takiego moda, gdzie wszystkie kraje jakie tylko mogą powstać w grze, mogły istnieć jednocześnie nie będąc od samego początku w stanie wojny ze sobą, zaczynasz dowolnym z nich i rośniesz w siłę i prowincję, a nie Zjednoczone Królestwo, Francja czy ZSRR które zajmują pół świata i graj takim molochem( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż może jest już coś takiego, tylko o tym nie wiem
#hoi4
Chociaż może jest już coś takiego, tylko o tym nie wiem
#hoi4
źródło: comment_C12s0OQLBP2pnLsymRkhh4ddsNid9VN0.jpg
Pobierz@Stachan: jest taki mod, ale wszystkie te kraje są na bliskim wschodzie. Reszta Afryki i Azji pozostaje bez zmian, bo nie ma ich w ogóle w grze.
- 1
@przykrasprawa: a wyjaśnienie?
- 3
@Wraniak: Tu chodzi o bardzo niską jedność narodową w tej grze Państwa Franków, tak że wystarczy zająć Paryż dosłownie jednym spadochroniarzem, żeby się poddali (plus podśmiechujki z Trój-kolorwych, a każdy kolor to biały ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- 1
Polecacie jakieś fajne mody ?
aktualnie mam
Coloured Buttons
No Mans Land
Clearer Unit Selection
HOI 4 UI Overhaul
aktualnie mam
Coloured Buttons
No Mans Land
Clearer Unit Selection
HOI 4 UI Overhaul
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Koniasz: AI research & division tweaks
Ogląda ktoś marco antonio na yt? Gość jest niesamowity. Kampanie typu Frankfurt WC. Streamuje eu4 i hoi3 i 4.
#eu4 #europauniversalis4 #europauniversalis #hoi4
#eu4 #europauniversalis4 #europauniversalis #hoi4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@like_a_sir:
A da się żyć, sam tak robię :P
A da się żyć, sam tak robię :P
konto usunięte via Android
- 1
Mirki, poradźcie mi no jak właściwie robić kotły.
Moim problemem jest się przełamać przez linię, a potem na dodatek trzeba jeszcze dopilnować by domykając kocioł samemu nie zostać skotłowany.
Rady?
#hoi4
Moim problemem jest się przełamać przez linię, a potem na dodatek trzeba jeszcze dopilnować by domykając kocioł samemu nie zostać skotłowany.
Rady?
#hoi4
- 2
@Primbledon: p--------j atomówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do przełamywania to najlepiej wjechać jakimiś szybkimi czołgami w miejsce gdzie na przykład nie ma żadnej dywizji bądź jest jakaś francuska i po prostu odcinasz jak najszybciej, za tym czołgiem możesz wysłać na przykład jakieś pojedyńcze dywizje piechoty aby patrzyły plecy czołgom
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@kacpervfr: 60 Dywizji, ale walczą tylko te które mieszczą się na froncie, jak uderzasz z jednego kierunku to możesz obsadzić rozpiętość bojową na 80, przy 10 piechotach w składzie wartość masz 20, czyli na fakcie do walki wchodzi Tobie 40 piechoty a reszta to jest rezerwa, jak wróg ma jedną dywizję, ale może mieć podobną linie i jest okopany/zabunkrowany to będziesz walił głową w mur. Uderz z kilku kierunków i
Jakieś wyzwanie?
#hoi4
#hoi4
konto usunięte via Android
- 3
@SDammtsg błagam, przestań pisać ZSSR, bo to jest bolesne
Pisz albo ZSRR - Związek Socjalistycznycy Repubik RADZIECKICH lub jak Cejrowsi ZSRS - Związek Socjalistycznych Republik SOWIECKICH.
Pisz albo ZSRR - Związek Socjalistycznycy Repubik RADZIECKICH lub jak Cejrowsi ZSRS - Związek Socjalistycznych Republik SOWIECKICH.
- 1
@Primbledon: zawsze robię to literówkę :\
Czy to normalne że na początku gry niektóre państwa rozwiązują sobie całkowicie armię? Gram "ahistorycznie". #hoi4
@Feeeek: komputer ma wojnę w 36/37?
xD
xD
- 0
@kacpervfr Właściwie nie wiem jak Japonia w kilka miesięcy mogła wypowiedzieć wojnę ZSRR, może coś z incydentem mandżurskim? Ja stworzyłem frakcję NATO, Francja sojusz francuski i dostali w------l od Osi, ja przyjąłem Etiopię do Frakcji i anektowałem Włochy. Trochę się dzieje.
Mirki, który pack #hoi4 najlepiej zakupić?
Komentarz usunięty przez autora
@ZnamzWidzenia: Poczekaj z rok, aż powychodzi parę dodatków i gra będzie jako tako zdebugowana.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Feeeek: W okolicach 60 złotych / 15 juro
- 1
Jest gdzieś jakiś poradnik o projektowaniu dywizji ?
#hoi4
#hoi4
- 2
@Koniasz: Każdy bok prowincji ma 80 długości... jak masz gołą dywizję 9 regimentów to daje Ci 18 długości, czyli zmieścisz 4 dywizje, teraz jak dodasz regiment artylerii to rośnie o 3 i wtedy jedna dywizja nie może walczyć... Czyli optimum softataku do długości ataku jest 7 regimentów piechoty i 2 regimenty artylerii... Teraz aby nie tracić bonusów z doświadczenia dywizji potrzebujesz 2 rzeczy czyli szpitalu polowego (zmiesza spadek manpowera i
- 2
@Grajmzi:
Lekka: 3mot, 4 l.panc, 2 l.spg ( 150-200 soft, 45-60 hard, 12km/h)
Średnia: 3 zmech, 4 ś.panc, 2 l.spg (120 soft, 120 hard, 7.8 - 8.4 km/h)
Brygady ppanc: 3mech/zmot. 2 l/ś. niszczycieli czołgów, 1 l.spg ( na 12 dł ataku ok 100-120 soft i 200 hard)
Teraz jak dobijesz do doktryn dla mobilnych ( pierwsze drzewko ) to pod koniec do wszystkiego dodaj 100 ataku... I to na
Lekka: 3mot, 4 l.panc, 2 l.spg ( 150-200 soft, 45-60 hard, 12km/h)
Średnia: 3 zmech, 4 ś.panc, 2 l.spg (120 soft, 120 hard, 7.8 - 8.4 km/h)
Brygady ppanc: 3mech/zmot. 2 l/ś. niszczycieli czołgów, 1 l.spg ( na 12 dł ataku ok 100-120 soft i 200 hard)
Teraz jak dobijesz do doktryn dla mobilnych ( pierwsze drzewko ) to pod koniec do wszystkiego dodaj 100 ataku... I to na
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ktoś po prostu przesadził z poparciem dla demokratów i ustawił przewrót wojskowy( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hoi4 #turcja #pozdrodlakumatych
#hoi4 #turcja #pozdrodlakumatych
źródło: comment_SLtUkrQvgjw08zDCd77TeNKD3LqftABX.jpg
PobierzCzy jeżeli zakupię edycję pudełkową, to normalnie dostanę klucz na steam? #hoi4















http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=718725622&searchtext=
#kiciochpyta #gry #hoi4
źródło: comment_bZAUVOSlanr1NXyFaDUoqHcqWsiKcDXL.jpg
Pobierz