Czy grając USA jest możliwość rozwalenia japońskiej floty używając jedynie samolotów? Muszą to być ogromne ilości? #hoi4
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1

marcin-krszesny
- 4
@Hallvdar: Tona bombowców morskich które są ustawione tylko na uderzenia morskie bez portów itd. No i radary na dobrym poziomie żeby tych ataków było więcej żeby były skuteczniejsze.
- 1
Widzę, że nie za wiele się zmieniło w AI. Te przetasowania tak mnie wkurzają. Jednostki tracą bonus za okopanie, bo gdzieś przejechał wóz drabiniasty przeciwnika. Do tego jak trzeba gdzieś zatkać dziurę, to rusza tam jednostka z drugiego końca frontu, bo akurat tak. ¯\_(ツ)_/¯
#hoi4
#hoi4
źródło: comment_cpGxJaGNQsbpbVAFGarPvgoRyXEgV10l.jpg
Pobierz@Yelonek: a miało być tak pięknie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Są jakieś duże działające mody dodające generałów, drzewka, sprzęty i nie crashujące w kwietniu 39 jak Road to 56?
#hoi4
#hoi4
@Wolvi666: project overhaul, ale jeszcze nie jest zaktualizowany, do tego jest jeszcze Millenium Dawn, ale to współczesność
- 1
@Redesekrator: Milenium jest nudny... Ukraina to jest jednomiesięczna wojna w 2002 roku, Białoruś teraz ma z tyłka wojnę domową i wylatuje spod spódnicy Putina i to jest wojna 1 dniowa i nie ma co robić poza podbijaniem poparcia dla Korwina ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ... no i można poprzeć Palastynę i w-----ć Izrael XD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@kacpervfr: Limit powinien być na komandosów i spadochroniarzy, ale nie na platfusów z morskiej i górskiej. I każdy powinien mieć rowery (・へ・)
@Wolvi666: ale najpierw trzeba ich dodać xD
w sumie to jacy komandosi powinni być?
na pewno jakieś w------e staty + coś specjalnego
może chwilowa niewidzialność? xD
w sumie to jacy komandosi powinni być?
na pewno jakieś w------e staty + coś specjalnego
może chwilowa niewidzialność? xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kuchwale: osobiście zauważyłem, że front z samych generałów trzyma się ODROBINĘ lepiej. Niestety ogólnie to tak jak napisałem, system frontu został pozmieniany i przez to totalnie s---------y, 15 dywizji w jednej prowincji + 7 niebronionych prowincji + zero chęci do ataku na pustą prowincję, to teraz norma.
Jedyna rada na ten syf to micromanagement, inaczej dość często może nagle stracić część dywizji, bo AI je otoczyło.
Jedyna rada na ten syf to micromanagement, inaczej dość często może nagle stracić część dywizji, bo AI je otoczyło.
@Jotu: no właśnie z tymi marszałkami to jest naprawdę dziwna sprawa, mam wrażenie że moje wojska tak daleko i często migrują w obrębie linii frontu, że robi się mnóstwo dziur z których komputer błyskawicznie korzysta.
Ale trzeba przyznać że AI teraz natychmiastowo rusza do niebronionej prowincji.
Ale trzeba przyznać że AI teraz natychmiastowo rusza do niebronionej prowincji.
Ta aktualizacja jest przegenialna. Z decyzji UK można, po spełnieniu odpowiednich warunków, zaprosić Portugalię do aliantów, dać azyl naukowcom z Włoch i Niemiec, zniszczyć trochę floty Vichy, czy wypowiedzieć wojnę Islandii i Irlandii. Na dodatek Niemcy i Włosi wysyłali swoje wojska do Afryki, żeby pomóc Petainowi. Paradox, tak trzymać ( ͡º ͜ʖ͡º)
#hoi4
#hoi4
- 0
@wiseguy43: żeby tylko jeszcze trochę poprawili statystyki, na takie jakie były choćby w hoi2 gdzie o swoim państwie wiedziałeś dosłownie wszystko. Tu tego brak. Podobnie info o zatopionych okrętach. Coś się poprawiło ale dalej tego mało.
@wiseguy43 tak trzymać. Jeszcze 5 DLC i gra będzie na takim poziomie na jakim powinna być w dniu premiery.
- 2
Taka sytuacja, muszę anektować Japonię, ale jest w Aliantach, którzy mają wojnę z Cominternem. I teraz nie wiem, czy szybciej będzie pokonać Comintern i po nich Aliantów, czy olać Comintern i próbować jakoś ugryźć UK żeby Alianci upadli. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hoi4
#hoi4
źródło: comment_jjrupT5pBklBd5W2vkb7p4hlkMwLLm2p.jpg
Pobierz- 1
@Franz_Stigler: kampania zakończona powodzeniem. Flota moja razem z flotami wszystkich komunistów dały wystarczającą przewagę, by dwie pełne armie przedarły się na ląd Brytyjski.
Wszystkie 3 acziki dla Manchukuo zdobyte w jednym posiedzeniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie 3 acziki dla Manchukuo zdobyte w jednym posiedzeniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@zbyszko17: Indie zostały marionetką, więc już nie tak brzydko.

Jak to jest teraz z generałami/marszałkami/dowódcami? Grałem wczoraj trochę podpity i pamiętam że miałem dwóch dowódców którzy mogli mieć 72 dywizje, dałem mu rozkaz linii frontu i nagle jeb już 24 mógł mieć tylko.
#hoi4
#hoi4
- 4
@positiveVibe: jak dasz rozkaz garnizony to limit wzrasta do 72. Usuniesz ten rozkaz i znowu jest 24.
@positiveVibe u mnie faszystowska Francja podczas wojny domowej weszla do Kominternu takze
- 1
Wiecie może które z większych modów do hoia zostały zaktualizowane?
#hoi4
#hoi4
Jaki template dywizji est teraz według was najlepszy? Arty dostała nerfa i niestety stare dobre 7/2 i 14/4 juz się nie sprawdzają, przynajmniej u mnie.
Zauważyłem, że do obrony dobre jest 10 infa po prostu, ale za cholerę nie wiem jak skomponować atakowe dywizje.
Jest już jakis "złoty środek"?
#hoi4
Zauważyłem, że do obrony dobre jest 10 infa po prostu, ale za cholerę nie wiem jak skomponować atakowe dywizje.
Jest już jakis "złoty środek"?
#hoi4
@Jotu: a to nie jest 22width dywizja? :D
- 0
Eee... Republika Niemiecka w Polsce? xD #hoi4
źródło: comment_uATBpSS7NQhUCz1pmN6e4gYzmuoDAdHv.jpg
Pobierz- 3
- 0
@Xardin: i mam jeszcze jedno, raczej ciekawsze pytanie. Czy mogę przydzielić armii bombowce morskie aby odcinały od konwojów np otoczony port?
- 1
jaka jest skuteczność bombowców morskich?
@Xardin: Drugiego poziomu dobra. Trzeciego, z projektantem i dobrym wariantem zerują floty jeśli masz czyste niebo. Nic się nie zmieniło w stosunku do 1.4
i mam jeszcze jedno, raczej ciekawsze pytanie. Czy mogę przydzielić armii bombowce morskie aby odcinały od konwojów np otoczony port?
@Xardin: Nie bezpośrednio. Ale dużą zmianą w 1.5 jest to, że spadek efektywności konwojów utrzymuje się nawet po zaprzestaniu
Już tutaj kręcę bata na komuchów, niech tylko wyskoczą. A tak w ogóle, faszystowska Francja, Włochy i Węgry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ruscy skończą z Polską to wjadę ja, caaaały na biało.
#hoi4 #heartsofiron #heartsofiron4
#hoi4 #heartsofiron #heartsofiron4
źródło: comment_2B16o6NEkR4XWzghW83XPl9KS9bv20v4.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marcin-krszesny: ogólnie ten patch jest zajebisty. AI włączyło szczątkowe myślenie i zajmuje prowincje, na których nie ma wojsk. brawa dla paradoxu


















