Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Przyznam. To mnie bardziej dobiło niż jakikolwiek kawałek z DSBM.
Ukłon. Pozdrawiam
#naglyatakspawacza #muzyka #hiphop
Ukłon. Pozdrawiam
#naglyatakspawacza #muzyka #hiphop

- 1
@Tatankajotanka Nie zesraj się tam
- 1
@Tatankajotanka Czyli na chwilę IQ poszło do góry. Teraz znów spadło i wróciłeś do bycia sobą.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomwolf: no kiedyś się wylęgli warszawscy kseroboje raperzy i teraz nie wiedzą co robić
Dzisiaj odpada album Malik Montana - Import/Export(51.32% głosów)
❗Pamiętajcie - głosujecie na >> NAJGORSZY<<według Was album, który znajduje się w ankiecie❗
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych ankiet - zostaw +
TAG DO OBSERWOWANIA: #top10polskirap
#rap #polskirap #muzyka #hiphop
❗Pamiętajcie - głosujecie na >> NAJGORSZY<<według Was album, który znajduje się w ankiecie❗
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych ankiet - zostaw +
TAG DO OBSERWOWANIA: #top10polskirap
#rap #polskirap #muzyka #hiphop
źródło: comment_48iry0diAp1UO1ZeeI67YiSsPzzXUQ1h.jpg
PobierzZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY WEDŁUG CIEBIE ALBUM
- TUZZA & PVLACE 808 MAFIA - MOON MOOD EP 35.6% (26)
- Avi x Louis Villain - Spis Dzieł Sycylijskich 4.1% (3)
- Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, Lato '19 17.8% (13)
- Sarius - Pierwszy Dzień Po Końcu Świata 11.0% (8)
- Gedz - Bohema 2.7% (2)
- Bonsoul - Restart 6.8% (5)
- Alcomindz Mafia - On A Mission 11.0% (8)
- Pezet - Muzyka Współczesna 11.0% (8)
- 2
@Farezowsky: trudny wybór między sariusem a bonsoulem
to czemu gościu napisał, żeby głosować na najgorsza płytę
@shakerrti1: ty widze dalej nie rozumiesz o co mi chodzi
po to głosujesz na najgorszą według ciebie płytę, by te najgorsze eliminować z zestawienia i finalnie wybrać tą, na którą ludzie najmniej głosują (co idąc tym tokiem myślenia według ich jest najlepsza, skoro na nią nie głosowali)
widzę, że trzeba chyba zmienić treść posta tych ankiet bo niektórzy dalej nie rozumieją
- 1
Podsumowanie 2019 przez najlepszy rapowy portal wszech czasów, glamrap.pl
Debiut Roku: Jan Rapowanie & Nocny “Plansze”
Odkrycie roku: Qry / Oki / Kubańczyk / Trill Pem
Klip roku: Solar „Jestem Zdrowy”
Singiel roku: Mata “Patointeligencja”
Japierdziele, to jest genialne https://www.youtube.com/watch?v=Ag0etWeQaQs #lordofon #hiphop #rap #muzyka
@MudrzynKamil: dokładnie tak
4
Ten Ojciec rapuje lepiej, niż twój ulubiony raper.

Gościu aż tryska pozytywną energią.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2

- 11
Dzisiaj odpada album KęKę - Mr. KęKę(34.62% głosów)
❗Pamiętajcie - głosujecie na >> NAJGORSZY<<według Was album, który znajduje się w ankiecie❗
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych ankiet - zostaw +
TAG DO OBSERWOWANIA: #top10polskirap
#rap #polskirap #muzyka #hiphop
❗Pamiętajcie - głosujecie na >> NAJGORSZY<<według Was album, który znajduje się w ankiecie❗
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych ankiet - zostaw +
TAG DO OBSERWOWANIA: #top10polskirap
#rap #polskirap #muzyka #hiphop
źródło: comment_EVlxbX3tvSGGkLGwN6FWIVzkuEcsVbPQ.jpg
PobierzZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY WEDŁUG CIEBIE ALBUM
- TUZZA & PVLACE 808 MAFIA - MOON MOOD EP 7.6% (6)
- Avi x Louis Villain - Spis Dzieł Sycylijskich 2.5% (2)
- Taco Hemingway - Pocztówka z WWA, Lato '19 8.9% (7)
- Sarius - Pierwszy Dzień Po Końcu Świata 12.7% (10)
- Gedz - Bohema 6.3% (5)
- Bonsoul - Restart 6.3% (5)
- Alcomindz Mafia - On A Mission 2.5% (2)
- Malik Montana - Import/Export 50.6% (40)
- Pezet - Muzyka Współczesna 2.5% (2)
- 1
Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych ankiet to zostaw + pod ankietą lub pod tym komentarzem
@manngoth @dk7pl @harnas_sv @AryanWonderBoi @d4rs @laquilat @Maestro_PM @HYPE_ @zibberia
@manngoth @dk7pl @harnas_sv @AryanWonderBoi @d4rs @laquilat @Maestro_PM @HYPE_ @zibberia
@laquilat: pewnie ktoś, kto uważa inaczej niż ty
Hej, w tym poście chciałbym poruszyć temat CGM.pl a konkretniej ich kanału na YouTube i jak jakość zamieszczanych tam materiałów z dnia na dzień drastycznie spada. A więc mam wrażenie, że warto byłoby zacząć od wspomnienia czasów gdy wszelkie rozmowy z muzykami prowadził większości dobrze znany Artur Rawicz. Jego pogadanek z raperami młodego jak i starszego pokolenia słuchało się naprawdę z wielką przyjemnością. Dosłownie każda sekunda materiału była moim zdaniem wykorzystana w
- 1
@BenitoRicci: i dodatkowo jego dykcja powinna go dyskwalifikować na starcie
- 1
@LruceBee: Również tak uważam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BigBlackClock: Całkiem spoko wpada w ucho + dobry tekst z dobrym przesłaniem. Nic więcej nie trzeba
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2


























Przypominam ten, reprezentacyjny dla poziomu polskiego rapu, klasyk muzyczny o "chince z Wietnamu" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). No i ta warstwa lyriczna, wysokich lotów... ( ͡