Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7

konto usunięte via Android
- 3

- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jerry_owies: jesus price jeden z lepszych kolesi w grze obczaj sobie jego filmiki jak przejmował duckdown albo sprzedawał ziemniaka w pawn stars xD
@ScarySlender: Beat jak beat xD
@ScarySlender: No spoko. Ale beat brzmi całościowo dość generycznie jak na dzisiejsze "standardy". Ale to głównie moja opinia
- 12
Trwa licytacja czapeczek z podpisami kierowców F1 w radiu 357. Licytacja trwa do 19:00. Na chwilę obecną to kwota 15 tys. zł i obstawiam, że zostaną sprzedane za min 80 tysięcy. Tydzień temu najdroższa rzecz poszła za 50 tys., a była to platynowa płyta od Pana Maty (taki raper). Aukcja prowadzi Kuba Strzyczkowski jak co roku już od kilkunastu lat.
Kto będzie lepszy? Mata czy F1? Strzelajcie w komentarzu za ile pójdą
Kto będzie lepszy? Mata czy F1? Strzelajcie w komentarzu za ile pójdą
źródło: comment_16402729055rou8uzROYG0OSGPddT9VH.jpg
Pobierz- 4
@SaveznaRepublikaJugoslavija: skończcie promować tego frustrata odcinek 2137
- 4
@fan_comy: A sprawdzałeś ten 'remaster' na legalu?
@fan_comy: Też nie jestem wielkim fanem Rysia, ale IMO ten album strasznie słaby. Taki typowy odgrzewany kotlet, stare tracki nagrane jeszcze raz na odświeżonych bitach. Jeszcze w niektórych momentach pozmieniał słowa i artykulację w taki sposób, że zamiast wprowadzić jakąś świeżość to brzmi to gorzej niż na pierwotnym albumie. Za to Tede bardzo fajnie podszedł do tematu z tym sportem nowym. Wziął biciory z 2000s i nawinął na tym nowe
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: Fajne ale nie rób więcej
- 0
- 8
Słuchając nowej i debiutanckiej płyty Szczyla mam wrażenie, że wróciłem nutami do świata starego hiphopu, gdzie kolesie nie byli dziani tylko dlatego, że byli znani i mieli bogatych starych, tylko - jak to mówią - przekaz szedł z serca, sklecone słowa miały coś sensownego znaczyć, dawać poczucie zrozumienia u odbiorcy, bo w sumie podobne historie przeżył. Bez agresywnego elektro, dubstepu, miksów wykręcających piszczący głos skrzeczący o tym komu by w--------ł i co
źródło: comment_1640195018Hdnld3QOytvU5lQ30etvR3.jpg
Pobierz@SPGM1903: lubię wracać do tej płyty polecanko.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


































#muzyka #peja #ostr #hiphop #polskirap