Wpis z mikrobloga

@rkzm2012: nypel song generator. Takiego generycznego gówna jak ten dexterek w polskim hh to jeszcze nie widziałem, "artysta" wykreowany przez solara po to żeby jego płyty o szkole brała cała klasa, rzyg #!$%@?, rzyg
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: a ja sie nie zgodze, dzieciak technicznie dobrze sobie radzi i wiekszosc rzeczy robi sam, piosenki przed SBM brzmialy praktycznie identycznie takze Solar raczej nie musial nic kreowac, a tematyka bedzie nosna bo to taki Mata Junior co bedzie nawijal o zyciu w szkole dla zyjacych w szkole, lepsze to niz udawanie gangusa jak Bedi xD
  • Odpowiedz
lepsze to niz udawanie gangusa jak Bedi


@IIIlIII: Zgadzam się całkowicie z tym, że lepsze to niż "żyję dla gangu ty #!$%@? pało" jednak uważam, że droga Bedoesa do osiągnięcia sukcesu była bardziej inspirująca. Nypel w kółko nawija o tym że mu zabraniają w szkole rapować a on ma pasje i tak kocha muzykę. Dawniej takie dziwadła przychodziły ze starym do mam talent a nie do labeli, tak się kariery
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: Mam wrazenie ze troche przeceniasz rolę dzisiejszych raperów xD nie kazdy musi byc od razu inspiracją i wziętym artystą, Nypel ma 16 lat, wygląda na 13 a juz dal rade zrobic piosenki dajace setki tysiecy wyswietlen, inni z SBM Startera nie zrobili takich liczb, ofc oprocz Zimmera wybitego przez tiktokary. W takim wieku ciezko liczyc na jakis ambitny przekaz bo chlopak nie zdazyl za duzo przezyc a minely juz
  • Odpowiedz
nie kazdy musi byc od razu inspiracją


@IIIlIII: Nie każdy, ale jeżeli 100% twórczości tego młodzieńca się opiera na narzekaniu, że szkoła jest do dupy i na tym, że on to chce być raperem ale nikt mu nie pozwala, to niech da jakąś alternatywę i pokaże sam sobą, że to co sobą reprezentuje to nie jest farmazon. Jego przekaz nie musi być ambitny, ale żeby był chociaż jakiś.
  • Odpowiedz
@IIIlIII: p2. bo już nie mogę edytować

O to mi chodzi, że nawet taki Young Igi który jest autorem masy przypałowych wersów oraz piosenek o najniższej możliwej dawce ambicji i przekazu, wiele razy w swoich nutkach przemycał wartościowe rzeczy dla młodego odbiorcy, że trzeba pracować samemu, trzeba ogarniać jakieś ruchy, że szkoła chleba nie da. Ziomek stworzył swój własny styl, wyrobił sobie imię, był dosłownie przełomowy w polskim HH i
  • Odpowiedz
@ActiveekHere: zapominasz o jednej waznej sprawie, Nypel ma na yt 4 piosenki z czego 3 byly zrobione juz w SBM Starter, ciezko go oceniac ze jedzie na jednym patencie skoro jego 'kariera' nie trwa nawet rok xD Nie bede go jakos mocno bronil, tez mnie denerwuje taki mainstream jak reprezentowany przez Matę ktory zrobil porzadne '100 dni do matury' a potem juz polecial w full komercje. Po prostu poki co
  • Odpowiedz
ciezko go oceniac ze jedzie na jednym patencie skoro jego 'kariera' nie trwa nawet rok


@IIIlIII: No właśnie jeżeli przeczytasz ze zrozumieniem co mam na myśli to jeden z moich zarzutów jest taki, że jego "kariera" trwa tyle ile trwa. Miał więcej numerów na swoim kanale ale je schował. Mata 2.0 to totalna beka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz