Podobno w dniu premiery RoS każdy ma dostać losową legendarkę klasową. Jest to jakoś potwierdzone, bo nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć, czy zwykły fake?
#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6 legend (Khadgar, Madame Lazul, Tak Nozwhisker, Fel Lord Betrug, Barista Lynchen, Chef Nomi)
36 epików (2 złote) - 29/52
148 rzadkich (8 złotych) - 66/74
465 zwykłych (9 złotych) - 98/98

... mocny przeciętniaczek z tego openingu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiween: Ja się zastanawiam kiedy blizzard znerfi tego big priesta. Przecież ja do teraz nie moge uwierzyć jak ten deck jeszcze żyje. Blizzard nerfił już nie raz decki, nie dlatego że były OP, tylko dlatego że były "not fun". Big priest nie dość, że jest "not fun" to jeszcze jest OP. Absurd.
  • Odpowiedz
Na 51 pakietów, 3 legendy i 9 epików, teraz tylko czekać do 9.04, by kupić kolejne 50 za golda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko mnie wkurza, że Blizzard udostępnia prerelease dodatku streamerom? Moim zdaniem to jeden z najdurniejszych z durnych pomysłów Blizzarda. Zamiast dać graczom pograć w świeżej mecie chociaż przez 2 dni to w dniu premiery dostajemy już używany produkt. Nie oglądam tych streamów, ale triggeruje mnie że meta się już w pewnym stopniu krystalizuje przed wypuszczeniem premiery. Karty które wydawały się silne okazują się crapem, a crap znajduje swoje zastosowanie. Psują największe święto
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pauleta19: W czasach HS Replay i tak meta stabilizuje się nad wyraz szybko...

Po wyjściu Witchwood o 19 ok. 22 spotykało się na ladderze głównie Odd Paladyna. Od razu po wyjściu dodatku graliśmy turniej : Tylko dwie osoby nie miały Paladyna (Even z Call to Arms przed nerfem albo Odd)... Cztery osoby trochę słabszym niż tydzień, dwa później ale Shudderwock Shamanem.

Takie czasy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Aiween: Ja tak samo mam kiedy gram moim cube hunterem, gdzie raz na 40 bitew wchodzi combo z mechem co podwaja obrażenia od strzała na ryj i wbijam jakiemuś cwaniakowi 128hp obrażeń z mocy specjalnej. Rzadkie ale satysfakcjonujące jak cholera.
  • Odpowiedz
Uwielbiam aktualizacje z jednego powodu:włączasz grę,zero lagów w menu.Wchodzisz w kolekcje,liste znajomych czy dowolny tryb:wszystko płynnie bez najmniejszego zacięcia.Coś pięknego
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może ktoś potwierdzić - po wyjściu nowego roku smoka za nieskończoną arenę dostanie się darmowy bilet na kolejną i nagrody za nieskończoną. Wydaje mi się, że powinno tak być, ale nie mam 100% pewności.
#hearthstone
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach