@pauleta19: To nie liga Mistrzów - w sportach indywidualnych raczej narodowość a tym bardziej kontynent nie powinien grać roli... szczególnie jak się weźmie pod uwagę, że gracze mogą grać gdzie im się podoba jak ich stać na wyjazdy
  • Odpowiedz
@simoneczek_pl:

Sam Blizzard w każdej transmisji z dużego turnieju przedstawia bilans zwycięstw i przegranych graczy według regionu ¯\_(ツ)_/¯

Wielu widzów też kibicuje serwerowi, na którym sami grają.
  • Odpowiedz
w końcu, po latach, trzeci złoty portret, po magu i rogalu padło na druta
od dłuższego czasu bardzo sporadycznie gram w HS więc trochę mi zajęło dobicie ostatnich kilkudziesięciu zwycięstw, ale zmusiłem się do grania druidem żeby w końcu osiągnąć ten kamień milowy i e-p---s lekko wzrósł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
0.....8 - w końcu, po latach, trzeci złoty portret, po magu i rogalu padło na druta
...

źródło: comment_zWcDhkwzL61noOwOLqMYyoXS5qzqTiYv.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0x686578: ja grałem na poczatku, z marnym skutkiem, teraz wróciłem po latach, mam takie braki w kartach że głowa mała. Kolega mi pomógł zrobić secret huntera (z tego co się dało poskładać) i jestem dumny że wbić mi się udało 15 range. Szkoda że przy wyjściu dodatku talia pójdzie sobie... ;)
  • Odpowiedz
@donn: no to jest niestety problem ze wszystkimi karciankami z rotującą pulą kart, jeśli chcesz mieć competitive decki i pozostać f2p to nie możesz sobie robić dłuższych przerw
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach