Z racji tego że wychodzi nowy dodatek do #hearthstone za 15 minut, a wiele razy się spotkałem z tekstem "hs jest martwa gra, gra garstka ludzi którzy zapłacili za pakiety i szkoda im odchodzić" zapraszam te wsaystkie osoby punkt 19 zobaczymy kiedy uda wam się wejść do gry przez oblężenie. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SanchezYZF
via Android- 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@SanchezYZF: Pytanie tylko czy to świadczy o ilości graczy czy jednak o ziemniaczanych serwerach blizzarda

simoneczek_pl
- 1
@PLPL: You are wrong (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 1
Pamięta ktoś ile się dodatek rasthakan spóźnił?
#hearthstone
#hearthstone
- 0
@Grz3g0rz: aktualne? wysłałem zapro
- 55
Gdyby ktoś zapytał mnie, której karty będzie mi w standardzie brakowało najbardziej, to odpowiedziałbym: Golakka Crawler. Wiem, że od dłuższego czasu nie jest już grana, można ją co najwyżej spotykać na arenie jako po prostu stronnika na drugą turę.
Pamiętam, że zaraz po wyjściu Un'Goro dawała niesamowitą satysfakcję. Pirate Warrior dominował w mecie od jakiegoś czasu, dla wielu granie na ten deck było prawdziwą udręką. Krab pozwalał w końcu odegrać się za te
Pamiętam, że zaraz po wyjściu Un'Goro dawała niesamowitą satysfakcję. Pirate Warrior dominował w mecie od jakiegoś czasu, dla wielu granie na ten deck było prawdziwą udręką. Krab pozwalał w końcu odegrać się za te
źródło: comment_Fh5c29VhTxBCiUKWee9gU8lxgt12oMUV.jpg
Pobierz@PNiedziel Z perspektywy gracza który wbił legendę Pirate warriorem muszę przyznać rację. Bez pelzacza ta talia byłaby całkowicie poza kontrolą. Pozdrawiam cieplutko czekając na dodatek (ʘ‿ʘ)
@PNiedziel: Ja przestałem grać w HS jak wywalili tą, to było jakieś 50 lat temu
źródło: comment_gGgZT8VLQlTfKHCLwqPoi2DdK2DWJ7aA.jpg
Pobierz@RybstonPonte: ok tylko bierz jakiś face deck ja będę skipował tury bo siedzę w pracy na telefonie.
@RybstonPonte: polecam tego gracza.
- 0
jak mam baku i scraftuję teraz złotą baku to dostanę 1600 + 3200 pyłu?
#hearthstone
#hearthstone
- 0
Tak patrzę po tych legendach i cieszy to że prawie nie ma trash legend, tzn. takich które absolutnie do niczego się nie nadają. To już drugi dodatek taki z rzędu. Właściwie tylko Oblivitron wydaje się że do niczego się nie nadaje, ale w sumie też może znaleźć jakieś użycie.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_f5rBNVgi1qDNqaZz8Qz7VMku1mnoaHso.jpg
Pobierz@marcelus nie zadziała bo mechathun zostanie na planszy
- 0
- 0
@kenny_kabanie: poszło :)
@omgoogle wysłałem zapro
- 72
Pochwalę się progresem :D
Aczkolwiek jeszcze dużoooo pracy przede mną.
Jak skończę to na pewno się też pochwalę.
Muszę przyznać, że idzie mi coraz, coraz lepiej. Rysuje myszką - tablet mi jeszcze nie przyszedł.
#rysunek #rysujzwykopem #worldofwarcraft #hearthstone #chwalesie
Aczkolwiek jeszcze dużoooo pracy przede mną.
Jak skończę to na pewno się też pochwalę.
Muszę przyznać, że idzie mi coraz, coraz lepiej. Rysuje myszką - tablet mi jeszcze nie przyszedł.
#rysunek #rysujzwykopem #worldofwarcraft #hearthstone #chwalesie
źródło: comment_scYXrxMra21VNh6dLMXi23fb6w0uXmu9.jpg
Pobierz- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#hearthstone watch and learn, ktoś pomoże?
- 0
@anotherguy #21779 eu
- 0
80g za 80g
#hearthstone
#hearthstone
- 0
poszło
- 2
A moim zdaniem to jest nabardziej świeża i ciekawa karta dodatku. Nawet jak nie będzie w mecie to fun deck z tą kartą na penwo składam ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hearthstone
źródło: comment_v81D9MNIKoRXAkhXY4Iql3owd19ZMzyQ.jpg
PobierzJak bardzo odliczacie do 19 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dość istotne wydarzenie - jakby rakowe nie potrafiły być przez 2 lata DK, Questy czy niektóre kombinacje kart... To jednak przyznać muszę, że trochę będę za nimi tęsknił :)
Wzięło mnie na nostalgię, szczególnie, że po rocznej przerwie kiedyś akurat wracałem pomiędzy Rycerzami a Koboldami i byłem mega zajarany siłą kart i jak mocno definiowały grę.
#hearthstone
Dość istotne wydarzenie - jakby rakowe nie potrafiły być przez 2 lata DK, Questy czy niektóre kombinacje kart... To jednak przyznać muszę, że trochę będę za nimi tęsknił :)
Wzięło mnie na nostalgię, szczególnie, że po rocznej przerwie kiedyś akurat wracałem pomiędzy Rycerzami a Koboldami i byłem mega zajarany siłą kart i jak mocno definiowały grę.
#hearthstone
- 1
@simoneczek_pl: W ciul, gram od witchwooda i nie craftowałem w zasadzie żadnych kart z wcześniejszych dodatków. Grałem praktycznie tylko trzema taliami - odd rogalem, hunterem i whizbangiem. Teraz będę mógł sobie wycraftować parę mocnych decków :D.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy wy też macie tak, że gdy wychodzą nowe karty, oglądacie je, widzicie, że mają takie staty i taki efekt, a potem okazuje się, że wcale nie jest tak jak wam się wydawało?
Dzisiaj doznałem podwójnego szoku. Przeglądałem sobie karty z dodatku jeszcze raz coby poanalizować. Patrze, legenda huntera ma staty 3/4. Doznałem szoku, bo byłem przekonany, że jak pierwszy raz karta została pokazana to miała staty 3/6. Byłem tak przekonany, że dałbym
Dzisiaj doznałem podwójnego szoku. Przeglądałem sobie karty z dodatku jeszcze raz coby poanalizować. Patrze, legenda huntera ma staty 3/4. Doznałem szoku, bo byłem przekonany, że jak pierwszy raz karta została pokazana to miała staty 3/6. Byłem tak przekonany, że dałbym
źródło: comment_GXQQ1pb8Ff8QoUWYnQqaxGEA4J0qaoxN.jpg
Pobierz@Fiktorianin: na samym początku w czasach bety analizowałem wszystko co wychodziło, teraz premiera nowego dodatku plus rotacja i nie mam pojęcia o większości kart, polecam ten stan
@Fiktorianin: Efekt Mandeli xD
Ogólnie najlepszy z Ragerów w historii - ale ani tego w tempo zagrać, ani w mana curve w 3 bo skopiujesz co najczęściej 2 zdrowia... A legendarka też za wolna przy obecnych dostępnych Agoniach, ale może kiedyś
Ogólnie najlepszy z Ragerów w historii - ale ani tego w tempo zagrać, ani w mana curve w 3 bo skopiujesz co najczęściej 2 zdrowia... A legendarka też za wolna przy obecnych dostępnych Agoniach, ale może kiedyś
- 3
Jako że jutro nowy dodatek. To wrzucę jak oceniłem poprzedni przed premierą. Nie poszło mi chyba tak źle. Oceniałem legendarki:
https://www.wykop.pl/wpis/37097001/wg-mnie-top-tier-grywalne-legendy-z-nadchodzacego-/
Zuljin w osobnym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/37064045/serio-ludzie-sie-zastanawiaja-czy-to-jest-dobra-ka/
#hearthstone
https://www.wykop.pl/wpis/37097001/wg-mnie-top-tier-grywalne-legendy-z-nadchodzacego-/
Zuljin w osobnym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/37064045/serio-ludzie-sie-zastanawiaja-czy-to-jest-dobra-ka/
#hearthstone
źródło: comment_2IAJbqBcT6dbw6eMpXpf1jK4Hh0os9vA.jpg
Pobierz@marcelus: W sumie nic konkretnego, wychwalasz tylko wszystkich po kolei. Jeklik z Tekalem zupełne niewypały, przynajmniej ja ich nigdzie nie widzę. Co do Wuna i Malakrasa mam wątpliwości, Loti też jakoś nie urywa. Moze się mylę, ale ja och za bardzo nie widzę, dodatek ogólnie słaby, tak jak Hukatomba. Poziom trzyma jedynie Wiedźmi Las z Roku Kruka.
- 1
@marcelus:
pojawiał się w pierwszym dniu, później odpadł z gry, może dopiero teraz będzie miał szansę się pokazać
War Master Voone - dobre staty, synergia ze smokami, musi grać
pojawiał się w pierwszym dniu, później odpadł z gry, może dopiero teraz będzie miał szansę się pokazać
Krag'wa - potencjał do kombo,
- 8
Tak jak było wstępnie mówione - premiera jutro o 19:00.
#hearthstone
#hearthstone

Polecam teraz grać areny. Nooby szturmują na arenę. Nie wiem czy myślą że nabiją golda przed dodatkiem czy chcą porozpoczynać areny żeby dostać darmowy bilet. Jednak fakt jest taki, że poziom drastycznie spadł i ciężko nie zrobić wyniku 7+.
#hearthstone
#hearthstone
- 0
Pamięta ktoś ile na premiere jest questów dodatkowych bo nie chcę spalić sobie zadań?
#hearthstone
#hearthstone
@TheDamex: Z plików gry wyciągnięto informacje, że będzie ciąg 5 zadań jedno po drugim, czyli trzeba zostawić 1 slot na questy dodatkowe, aczkolwiek to wygrzebane, a nie potwierdzone informacje.
- 0
@Fiktorianin: no to easy mam dwa sloty wolne, z tym wygrzebaniem to właśnie widziałem, ale nie wiedziałem ile zadań rzucą na raz. Dzięki Miruniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dodatek wchodzi po północy?
#hearthstone
#hearthstone
@milliebobbybrown666: jutro o 19 na 99%
@milliebobbybrown666: 19 też obstawiam na 99%. Wszystkie poprzednie tak wchodziły od czasu rycerzy mroźnego tronu.
Kiedy karty wejdą ZA MOCNO! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bixente, Bonkol, Zavada, Kamahl, Monczi, MKRR3, Amyks i inni w nowym odcinku polskiego Hearthstone Funny Moments! Ha!
https://youtu.be/A_myGPXgbGc
#pijanyrycerz #hearthstone
Bixente, Bonkol, Zavada, Kamahl, Monczi, MKRR3, Amyks i inni w nowym odcinku polskiego Hearthstone Funny Moments! Ha!
https://youtu.be/A_myGPXgbGc
#pijanyrycerz #hearthstone
źródło: comment_eDvqI6cW36eHhdSo6J8E4wo0RePpDOno.jpg
Pobierz























