Z racji tego że wychodzi nowy dodatek do #hearthstone za 15 minut, a wiele razy się spotkałem z tekstem "hs jest martwa gra, gra garstka ludzi którzy zapłacili za pakiety i szkoda im odchodzić" zapraszam te wsaystkie osoby punkt 19 zobaczymy kiedy uda wam się wejść do gry przez oblężenie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby ktoś zapytał mnie, której karty będzie mi w standardzie brakowało najbardziej, to odpowiedziałbym: Golakka Crawler. Wiem, że od dłuższego czasu nie jest już grana, można ją co najwyżej spotykać na arenie jako po prostu stronnika na drugą turę.

Pamiętam, że zaraz po wyjściu Un'Goro dawała niesamowitą satysfakcję. Pirate Warrior dominował w mecie od jakiegoś czasu, dla wielu granie na ten deck było prawdziwą udręką. Krab pozwalał w końcu odegrać się za te
PNiedziel - Gdyby ktoś zapytał mnie, której karty będzie mi w standardzie brakowało n...

źródło: comment_Fh5c29VhTxBCiUKWee9gU8lxgt12oMUV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PNiedziel Z perspektywy gracza który wbił legendę Pirate warriorem muszę przyznać rację. Bez pelzacza ta talia byłaby całkowicie poza kontrolą. Pozdrawiam cieplutko czekając na dodatek (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@weshu: Świeża i ciekawa. Szkoda tylko, że zarówno ona, jak i reszta combo disruptorów pojawia się dopiero teraz, a nie rozszerzenie-dwa, kiedy była najbardziej potrzebna w trakcie mety combo decków.
  • Odpowiedz
Jak bardzo odliczacie do 19 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dość istotne wydarzenie - jakby rakowe nie potrafiły być przez 2 lata DK, Questy czy niektóre kombinacje kart... To jednak przyznać muszę, że trochę będę za nimi tęsknił :)

Wzięło mnie na nostalgię, szczególnie, że po rocznej przerwie kiedyś akurat wracałem pomiędzy Rycerzami a Koboldami i byłem mega zajarany siłą kart i jak mocno definiowały grę.

#hearthstone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@simoneczek_pl: W ciul, gram od witchwooda i nie craftowałem w zasadzie żadnych kart z wcześniejszych dodatków. Grałem praktycznie tylko trzema taliami - odd rogalem, hunterem i whizbangiem. Teraz będę mógł sobie wycraftować parę mocnych decków :D.
  • Odpowiedz
Czy wy też macie tak, że gdy wychodzą nowe karty, oglądacie je, widzicie, że mają takie staty i taki efekt, a potem okazuje się, że wcale nie jest tak jak wam się wydawało?
Dzisiaj doznałem podwójnego szoku. Przeglądałem sobie karty z dodatku jeszcze raz coby poanalizować. Patrze, legenda huntera ma staty 3/4. Doznałem szoku, bo byłem przekonany, że jak pierwszy raz karta została pokazana to miała staty 3/6. Byłem tak przekonany, że dałbym
F.....n - Czy wy też macie tak, że gdy wychodzą nowe karty, oglądacie je, widzicie, ż...

źródło: comment_GXQQ1pb8Ff8QoUWYnQqaxGEA4J0qaoxN.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiktorianin: na samym początku w czasach bety analizowałem wszystko co wychodziło, teraz premiera nowego dodatku plus rotacja i nie mam pojęcia o większości kart, polecam ten stan
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: Efekt Mandeli xD

Ogólnie najlepszy z Ragerów w historii - ale ani tego w tempo zagrać, ani w mana curve w 3 bo skopiujesz co najczęściej 2 zdrowia... A legendarka też za wolna przy obecnych dostępnych Agoniach, ale może kiedyś
  • Odpowiedz
Jako że jutro nowy dodatek. To wrzucę jak oceniłem poprzedni przed premierą. Nie poszło mi chyba tak źle. Oceniałem legendarki:

https://www.wykop.pl/wpis/37097001/wg-mnie-top-tier-grywalne-legendy-z-nadchodzacego-/

Zuljin w osobnym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/37064045/serio-ludzie-sie-zastanawiaja-czy-to-jest-dobra-ka/

#hearthstone
marcelus - Jako że jutro nowy dodatek. To wrzucę jak oceniłem poprzedni przed premier...

źródło: comment_2IAJbqBcT6dbw6eMpXpf1jK4Hh0os9vA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: W sumie nic konkretnego, wychwalasz tylko wszystkich po kolei. Jeklik z Tekalem zupełne niewypały, przynajmniej ja ich nigdzie nie widzę. Co do Wuna i Malakrasa mam wątpliwości, Loti też jakoś nie urywa. Moze się mylę, ale ja och za bardzo nie widzę, dodatek ogólnie słaby, tak jak Hukatomba. Poziom trzyma jedynie Wiedźmi Las z Roku Kruka.
  • Odpowiedz
@marcelus:

War Master Voone - dobre staty, synergia ze smokami, musi grać

pojawiał się w pierwszym dniu, później odpadł z gry, może dopiero teraz będzie miał szansę się pokazać

Krag'wa - potencjał do kombo,
  • Odpowiedz
Polecam teraz grać areny. Nooby szturmują na arenę. Nie wiem czy myślą że nabiją golda przed dodatkiem czy chcą porozpoczynać areny żeby dostać darmowy bilet. Jednak fakt jest taki, że poziom drastycznie spadł i ciężko nie zrobić wyniku 7+.

#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheDamex: Z plików gry wyciągnięto informacje, że będzie ciąg 5 zadań jedno po drugim, czyli trzeba zostawić 1 slot na questy dodatkowe, aczkolwiek to wygrzebane, a nie potwierdzone informacje.
  • Odpowiedz