@Szewa1990: 5 minut z każdej strony i jeszcze 10 minut w piekarniku? To się nie ma co dziwić. Po 2 minuty z każdej strony i to MAX przy takiej grubości. I żaden piekarnik nie potrzebny.

I ja solę po smażeniu, ale tutaj są różne szkoły, generalnie mięsu nie szkodzi solenie przy tak krótkiej obróbce cieplnej. Tylko jak masz solić i zaraz przed smażeniem.
  • Odpowiedz
@Szewa1990: i nie ma sensu kupować poledwicy, kup następnym razem ten antrykot dojrzewający z Sokołowa (w Biedronce dostaniesz) i będziesz miał pyszne steki trzy razy taniej.
  • Odpowiedz
Mirki polećcie jakieś dobre danie z kuchni meksykańskiej, żeby było na ostro, z fasolą i dobrze wysmażonym mięsem, bardziej do ryżu niż zawijania w placek. Nie znam za bardzo takiej kuchni (oprócz tortilli i burrito), a chodzi za mną coś takiego od dwóch dni. Interesują mnie nazwy dań, albo od razu sprawdzone przepisy.

#gzw #gotujzwykopem #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alexxander: Ja to tak na oko. Kurczaka doprawić curry, odrobiną chilli, papryki ostrej, solą, pieprzem i ząbek czosnku. Do szpinaku też dodałam czosnek, sól, pieprz, masełko i trochę śmietanki 36%. I oczywiście podsmażać osobno mięsko i osobno szpinak, dopiero potem pomieszać.
  • Odpowiedz