@Andrew_Wykopowicz: hmm. akurat ten ma 80 lumenow. mozna ustawic na 90 cali. przy pełnej rozdzielczości jest sluabo. ale np 40 cali na plaskim widac dobrze. gorzej troszke jest z czcionką. najlepiej oglada sie filmy itp. granie przy pelnym zaciemnieniu jest tez spoko. jakies 7/10 ogólnie moj rzutnik jest maly i zajmuje malo miejsca ale naprawde polecam jesli nie masz miejsca na tv. te zutniki kosztuja po 400 euro z wifi
  • Odpowiedz
Czy gta potrafi wykorzystać cały download?

Ostatnio ściągałem patch do gta5 i ściągał się on z niebywałą prędkością 1.5 MB/s. Kiedy próbowałem w tym czasie poserfować po necie, strony ładowały się kilkanaście minut. Zupełnie tak jak by patcher gta przeznaczył cały mój download na pobieranie patchu. Czy jest to możliwe?
#gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cfos speed


@kamil996: Słyszłem dużo negatywnych opini na temat tego programu. Podobno nic nie daje a tylko zaśmieca kompa. Mi chodzi o to by zwiększyć np. priorytet na mailshar czy jakiś torrent
  • Odpowiedz
Mircy, co tu się o------o. Po nowym patchu zatrudniłem się jako ochroniarz, a potem zauważyłem, że mam wszystkie istniejące bronie. Molotowy, gusenberga, nawet railguna. Myślicie, że to jakiś haker mi po cichu dał, czy może to jest jakiś perk bycia ochroniarzem?
#gtav #gtaonline #mirkocrew
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki problem dosc dziwny mnie smuci, mianowicie kumpel posiada wersje #gtav pudelkowa, odpala ja przez apke social clubu czy coś tam. Wczoraj postanowił wrócić do gry, po ostatniej aktualizacji. Ona mu sie sciagnela, wyskoczylo powiadomienie, ze gra gotowa do odpalenia, ale kiedy chce ją uruchomić, update zaczyna sciagac sie na nowo. Dzieje sie tak ktorys raz z rzedu. Jest mozliwosc naprawy tego, bez potrzeby reinstalacji samej gry? Jego lacze nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, ile jest lacznie napadów w #gtav #gtaonline do zrobienia? Jak zrobię wszystkie i będę chcial robić od nowa to musze znów robić przygotowania itd?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #ps4
jak przeszedłem kawałek gry i mam zapisany stan gry np.10% i zrobię na konsoli drugiego użytkownika,
to ten drugi normalnie startuje od początku gry, tak jak na kompie z Windows, każdy zalogowany lokalnie użytkownik ma swoje unikatowe sejwy, na konsoli jest tak samo? (TAK/NIE)

dziękuję za odpowiedzi z góry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko, bo w #gtav na #pc gdy zmieniam grupę to mam do wyboru dwie postacie, chłopa którym gram i ma lvl 45 i babę która ma 0 lvl, to jak bym wybrał do gry babę to wszystko od zera bym miał? Czy ona przejmie lvl, siano , samochody itd. chłopa czy faktycznie zero?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach