Pytanko, bo w #gtav na #pc gdy zmieniam grupę to mam do wyboru dwie postacie, chłopa którym gram i ma lvl 45 i babę która ma 0 lvl, to jak bym wybrał do gry babę to wszystko od zera bym miał? Czy ona przejmie lvl, siano , samochody itd. chłopa czy faktycznie zero?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamięta ktoś może jak się nazywa ta firma która produkuje pigulki milos czy jakos tak i ktorej akcje wypada kupic przed zastreleniem z snajperki tego ziomak w hotelu ktore produkuje te inne pigułly? Misja Franklina #gtav
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz powinna działać b. Dobrze po tylu latach i zakładając że masz już sprzęt który ciągnie spokojnie V. Pograj na piracie bo tam nie ma problemów z instalacją i zakladaniem kont na platformach Microsoftu i Rockstara.
@OmenASR:
  • Odpowiedz
  • 1
@MajkiGee: Trochę sporo zapłaciłeś cumplu. Używka spokojnie za 70 się trafi. ~160 zapłaciłem za wersję na One, co prawda cyfrową.
  • Odpowiedz
@Robocovo: Jak grywasz w online czasem, to dodaj mnie na SC albo Steam. Nick mam taki sam jak tutaj. Wieczorem pewnie bede dokladnie sprawdzal nowosci w tym update'cie ze znajomymi, to mozemy tez sprawdzic jak wyglada system obrony Lecha Wałęsy (w sensie, ze yachtu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gram sobie w #gtav na laptopie. Cały czas działało miodzio. Może nie typowe #pcmasterrace, ale poniżej ~30 fps nigdy nie zszedł. Dzisiaj postanowiłem podłączyć lapka do telewizora by zobaczyć jak gra będzie się prezentować.
Nic nie zmieniałem w ustawieniach poza zmianą na pełny ekran. Szybko sobie odpuściłem, bo nie wyglądało to najlepiej. Teraz jak uruchamiam grę na ekranie laptopa to ciągle mam kiepską płynność i taki jakby
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynuZMagazynu: @loginek0: @kroxintu: nie wiem jak to się stało, ale teraz gra ponownie działa prawidłowo, a w teście wydajności trzyma 30 fps (no przy nagłych zmianach np. pory dnia trochę spada, ale minimum 24 jest)
W systemie chyba nic więcej nie kombinowałem - podobnie już wcześniej robiłem np. restart i nic to nie zmieniło, a dziś jest po prostu ok :D
  • Odpowiedz
Niedawno kupiłem #ps4, a zaraz potem #gtav. Cholera muszę przyznać, że to była jedna z najlepszych decyzji w ostatnim czasie. Póki co przeszedłem trochę mniej jak 30% gry, ale jestem nią absolutnie zachwycony. Jak dla mnie najlepsza część. Dodatkowo, w żadnej części nie było tak zajebistych postaci. Dwie moje ulubione: Michael - emerytowany gangster przechodzący kryzys wieku średniego no i oczywiście Trevor... Totalny p-------l i psychopata.
C.....i - Niedawno kupiłem #PS4, a zaraz potem #gtav. Cholera muszę przyznać, że to b...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Charles_Bukowski: Grałem na PC i miałem dokładnie takie same odczucia. Ta gra jest jak naprawdę dobry film kryminalny, w którym bierze się udział. Aż tak smutno się robi jak wszystko dobiega końca (,)
  • Odpowiedz
Mireczki, mam małe pytanie związane z #gtav #gtaonline. Załóżmy taką sytuację, że organizuję napad, wpłacam X $ za zorganizowanie go, cała ekipa się zbiera do grupy, zaczyna się napad i w pewnym momencie ktoś wychodzi - napad jest przerywany. Wtedy płacę drugi raz za powtórne zrobienie tego napadu czy GTA już "pamięta", że raz za to zapłaciłem?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach