Pytanko, bo w #gtav na #pc gdy zmieniam grupę to mam do wyboru dwie postacie, chłopa którym gram i ma lvl 45 i babę która ma 0 lvl, to jak bym wybrał do gry babę to wszystko od zera bym miał? Czy ona przejmie lvl, siano , samochody itd. chłopa czy faktycznie zero?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SynuZMagazynu
- 1

Jarema_CP
via Android- 1
@SynuZMagazynu: Pieniądze będą wspólne, poza nimi to nic.

Jarema_CP
- 1
@SynuZMagazynu: Nie pamiętam, czy przypisanie do grupy jest na konto, czy oddzielne postacie.
- 1
Czy to #gtav na #steam jest pewne czy mogę spodziewać się problemów?
A może znajdę gdzieś taniej?
https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-steam-cd-key-global.html
A może znajdę gdzieś taniej?
https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-steam-cd-key-global.html
- 1
@fanatic: Mysle, ze kolo 20-20:30 przejde na PW by tu nie smiecic w takim razie
- 0
@fanatic:
@FILEmoniusz: będziecie może jutro grać? ogarnąłem mirko i słuchawki i coś bym ciupnal ale jutro, dajcie znać
@FILEmoniusz: będziecie może jutro grać? ogarnąłem mirko i słuchawki i coś bym ciupnal ale jutro, dajcie znać
- 1
Co daje dzisiajeszy update prawie 1GB ?
#gtav
#gtav
#gtav ktos gra teraz po tym updacie? Jakies misje moze ?
- 1
Pamięta ktoś może jak się nazywa ta firma która produkuje pigulki milos czy jakos tak i ktorej akcje wypada kupic przed zastreleniem z snajperki tego ziomak w hotelu ktore produkuje te inne pigułly? Misja Franklina #gtav
- 2
Lecimy z nowym contentem :D #gtav
źródło: comment_3cfQP7qupettZ0Xbn5vh98CfDNqISapf.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Po prawie 3 latach od premiery w końcu sobie kupiłem GTA V na X360. Oborzesz Ty mój, jaka ta gra jest miodna. (。◕‿‿◕。)
#oswiadczeniezdupy #gry #gtav #xbox360 #nocnazmiana
#oswiadczeniezdupy #gry #gtav #xbox360 #nocnazmiana
ile mniejwiecej sie gra w fabułe #gtav ?
- 1
@Robocovo: Jak grywasz w online czasem, to dodaj mnie na SC albo Steam. Nick mam taki sam jak tutaj. Wieczorem pewnie bede dokladnie sprawdzal nowosci w tym update'cie ze znajomymi, to mozemy tez sprawdzic jak wyglada system obrony Lecha Wałęsy (w sensie, ze yachtu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 6
Witajcie Mirki!
Wiecie może czy GTA 5 dostępne na stronie cdkeys .com w wersji worldwide wspiera język Polski ? Chodzi mi oczywiście o wersję PC.
#gtav #grandtheftwypok
Wiecie może czy GTA 5 dostępne na stronie cdkeys .com w wersji worldwide wspiera język Polski ? Chodzi mi oczywiście o wersję PC.
#gtav #grandtheftwypok
- 0
a jak pan z cdkeys odpisal"we have code in english only" to znaczy ze gra jest po angielsku? ^_^
- 0
@Simfecstio: brałem stamtąd i jest PL :)
Aktualizacja została wydana na PS4 i XB1.
#gtav
#gtav
- 1
O której będzie dostępne to DLC do online?
#gtav
#gtav
Gram sobie w #gtav na laptopie. Cały czas działało miodzio. Może nie typowe #pcmasterrace, ale poniżej ~30 fps nigdy nie zszedł. Dzisiaj postanowiłem podłączyć lapka do telewizora by zobaczyć jak gra będzie się prezentować.
Nic nie zmieniałem w ustawieniach poza zmianą na pełny ekran. Szybko sobie odpuściłem, bo nie wyglądało to najlepiej. Teraz jak uruchamiam grę na ekranie laptopa to ciągle mam kiepską płynność i taki jakby
Nic nie zmieniałem w ustawieniach poza zmianą na pełny ekran. Szybko sobie odpuściłem, bo nie wyglądało to najlepiej. Teraz jak uruchamiam grę na ekranie laptopa to ciągle mam kiepską płynność i taki jakby
- 2
@SynuZMagazynu: @loginek0: @kroxintu: nie wiem jak to się stało, ale teraz gra ponownie działa prawidłowo, a w teście wydajności trzyma 30 fps (no przy nagłych zmianach np. pory dnia trochę spada, ale minimum 24 jest)
W systemie chyba nic więcej nie kombinowałem - podobnie już wcześniej robiłem np. restart i nic to nie zmieniło, a dziś jest po prostu ok :D
W systemie chyba nic więcej nie kombinowałem - podobnie już wcześniej robiłem np. restart i nic to nie zmieniło, a dziś jest po prostu ok :D
- 1
@przemek6085: mam PC z bardzo słabą kartą graficzną (stacjonarna wersja twojej karty z lapka) i się zachwycam nad optymalizacją tej gry! Działa i wygląda u mnie lepiej niż gta 4...
Niedawno kupiłem #ps4, a zaraz potem #gtav. Cholera muszę przyznać, że to była jedna z najlepszych decyzji w ostatnim czasie. Póki co przeszedłem trochę mniej jak 30% gry, ale jestem nią absolutnie zachwycony. Jak dla mnie najlepsza część. Dodatkowo, w żadnej części nie było tak zajebistych postaci. Dwie moje ulubione: Michael - emerytowany gangster przechodzący kryzys wieku średniego no i oczywiście Trevor... Totalny p-------l i psychopata.

- 5
@Charles_Bukowski: Grałem na PC i miałem dokładnie takie same odczucia. Ta gra jest jak naprawdę dobry film kryminalny, w którym bierze się udział. Aż tak smutno się robi jak wszystko dobiega końca (╯︵╰,)
@Charles_Bukowski: może wpadnie Ci w ucho, ot choćby https://www.youtube.com/watch?v=zXUWso_uZ64 grają muzyką z pogranicza disco, house :)
Mireczki, mam małe pytanie związane z #gtav #gtaonline. Załóżmy taką sytuację, że organizuję napad, wpłacam X $ za zorganizowanie go, cała ekipa się zbiera do grupy, zaczyna się napad i w pewnym momencie ktoś wychodzi - napad jest przerywany. Wtedy płacę drugi raz za powtórne zrobienie tego napadu czy GTA już "pamięta", że raz za to zapłaciłem?

























